ÇirkinlikInşaat

Tuvalet Kulübe banyo. sokak Tuvalet aparatı

Birçok özel ustaları ve özellikle inşaatçılar, bu tür fosseptik olarak ülke sitesi tesislerinin topraklarının ereksiyon yöneten kuralları biliyorsunuz. Bu durumda, bir drenaj unsurlarının tanımlanması sağlık standartlarının daha detaylı inceleme olacağından emin suyun korunması ve geliştirilmesi suyu şebeke gibidir. Eğer bir tuvalet ile yazlık paketi oluşturmaya karar yukarıda belirtilen düzenlemeler kesinlikle uyulmalıdır. Eğer kaydetmek istiyorsanız, daha iyi ve karter yaratılması kendi başlarına yapmak. Hatta sofistike bir teknik kiralamak zorunda değilsiniz.

fosseptik yerinin belirlenmesi

Bir ülke sitesinde topraklarında kullanmakta karter yerin konumunu belirlemek zorunda sıhhi normları ve kuralları. Bu ana su kaynağından 10 metreden daha yakın olmamalıdır yer almalıdır. içme suyunun kuyudan sızdırmazlık arıtma tesisinin ihlal kazayla kirliliği ortadan kaldıracak 20 metre veya daha fazla tarafından çıkarılmalıdır. Bitişik sitelerde bulunan site ve binalar, evin itibaren fosseptik 12 metre kaldırılmalıdır. Eğer daha yakın yerleştirmek, bu sel neden ve ayrıca vakıf zarar verebilir. Boşaltma deliklerinin Çit 1 metre kaldırılması gerekir, ancak derin yer altı yere bağlı olarak seçilir. Bu seçenek 3 metreden daha yüksek olmamalıdır.

inşaat seçeneklerinin seçimi

Eğer bir tuvalet ile yazlık paketi oluşturmak için karar verirseniz, mevcut iki seçenekten birini kullanabilirsiniz. Bir mühendislik sisteminin oluşturulması, atık su toplanmasına bağlı olarak - ilk diğeri ise, geleneksel bir karter kullanımını içerir.

alt olmadan herşey fosseptik Özellikleri

Bir tuvalet Cottage tuvalet alt olmadan fosseptik üzerine monte edilebilir. Bu tür yapılar, sadece atık suyun günlük hacim birden fazla metreküp olmaması halinde kullanılabilir. Eğer sağlık standartları ve yönetmelikleri takip ederseniz, bu tür yapılar karter kanalizasyon su kirlenmesini önlemek amacıyla içme suyu alımı aşağıda donatılmış olmalıdır. Alan kil toprak hakim ise, çukur biz, killi toprak, yaklaşık 30 metre bu parametre artar konuşmak ise 20 m su kuyularının çıkarılmalıdır. karter ve kuyunun kumlu balçık ve kumlu toprak göreli konumu topraklarında varlığında birbirinden 50 metre arasında olmalıdır.

kayıt için

yazlık Eğer tuvalet dışında günlük atık suyun fazla 1 metre küp alacak karter kullanımı alt olmadan terk edilmelidir. Bu nedenle, metal, tuğla veya beton cesspool açma olasılığı göz önüne almak gereklidir.

kapalı bir çukurun inşaatı Özellikleri

inşaat, özel bir prosedür ile ilgili gerçekleştirilir ise çukur tuvalet, mühürlenebilir. alt temizliği için kullanılan konum teknolojisi ambar, yönünde önemli bir önyargı ile yapılması gerekmektedir. Sızdırmaz çukur zaman kullanılacak zaman, temizlenmelidir assenizatorskaya makinesi. nedeniyle makine hortumunun kısa uzunluğuna etkili yeterli değildir boşaltma beri, o derinlemesine 3'ten fazla metre yapmamalı. IL aynı kalacak alt kısmında oluşturulmuş.

profesyonel danışmanlık

kapalı bir çukuru temelinde tuvalet Cottage banyo güvenlik göz önünde bulundurularak oluşturulmalıdır. tankında patlayıcı gaz birikmesini önlemek için, bu havalandırma ile desteklenmesi gerekir. Zemin 60 santimetre çıkmalıdır üzerinde 10 santimetrelik havalandırma borusunun bu set için.

foseptik Kazı

Mümkün maliyet olarak çok çalışmaları yürütmek istiyorsanız, en ucuz tuvalet satın alabilir ve ardından karterin düzenlemesi devam etmek gereklidir. şekil o tarafın bir metre eşittir, kare olmalıdır. Toprağın saçılmasını önlemek amacıyla, duvarlar beton halkalar, duvarcılık, tuğla veya panoları güçlendiriyor. Bir dip o drenaj sağlayacak bir beton şap veya çakıl dolgu katmanını uygulamak mümkündür, hava geçirmez bir. Sistemin çalışması sırasında haline kirli riski varsa yeraltı su sistemi izolasyon maddeleri kullanılarak su geçirmez hale getirilmelidir.

İletişim ve çukurlar

Çizim tuvalet oluşturulur sonra bu parametreler ile gereksiz alışma kapalı depolama, gaz boru ve su tedarik sistemlerinin karşılıklı düzenlemesini olur. Çukur sürücü 5 metreye kadar betonarme ve asbest çimento borular çıkarılması gerekir. Bu parametre, dökme demir boru halinde, 1.5 metre indirgenir, çapı 200 milimetre aşmaz. dökme demir boru çapı arttırılırsa, gaz borusu uzaklık 5 metre olan, mesafe, üç metreye eşit olmalıdır.

bir tuvalet takma: plastik modelinin kullanımını

Eğer banliyö dolaba plastik kase yüklemek isterseniz, bolca satışa bulunabilir belirli bir modeli tercih edebilirsiniz. Yukarıdaki yapılar genellikle kepçe şekline ve 150 kilogram kişinin ağırlığına dayanabilmesi gerekir. Üst plastik tuvalet koltuk vardır. Tüm yapıyı katta bir deliğe yüklenir. Bazı zorluklar yerine karter monte edilmiş, ortaya çıkabilecek , tambur bir plastik boyun tuvaletin iç çapından daha azdır. Ederken diğer bir tur - - Diğer şeylerin yanı sıra, bu unsurlar, bunlardan biri çeşitli şekillerde olabilen bir oval.

Daha önce huni içinde oluşturulur bileşikleri tavsiye galvanizli levha için. Koninin alt kısmı kovanın boynuna boyutuna eşit olmalıdır. İkinci tuvalet ve serbest bırakma formlarının büyüklüğüne uygun olmalıdır. huninin üst montajı için bir papatya şeklinde kesilecek ve vidalar vasıtasıyla yüzeyine sabitlenmiş.

Ahşap zemin ve galvanizli parçalar arasında plastik bir klozet bağlantı kurarken silikon kolu veya otomotiv cila ile kaplanması gerekir. Sonunda en estetik sonucu elde etmek için, klozet Taslak döşeme için emniyete alınmalı ve son kat etrafında yer.

kayıt için

Bir ucuz plastik klozet ilgilenen varsa, o zemin yüzeyine birleştirmek için deliklerin yokluğunda ifade edilir bazı dezavantajı, olabileceğini oldukça mümkündür. Bu amaçla, usta oldukça dar açılar galvanizli kullanarak yapılacak. Onların yardımı ile klozet zemine sabitlenir.

doğaçlama tuvalet Galvanizleme aparat

Eğer deposunda hazır bir tuvalet satın almak istemiyorsanız, o zaman bu seçenek en ucuz ve en uygun fiyatlı olacağını, kendi başlarına bunu yapabilir. çalışma için kullanımı kolay ve çok esnek galvanizli çelik, bir levha hazırlamak gerekir.

Hazır tuvalet, yüksekliği geleneksel sıhhi tesisat armatürleri için karşılık gelen bir silindir olacaktır. Üst ve alt keser şeklinde yürütülür ödenekleri, aralarında mesafe 5 santimetre olmalıdır yapmalıdır. Elde edilen profil bükülür ve alt yaprakları vidalarla zemine sabitlenmiş olmalıdır. En üstte kimin kalınlığı bir santimetre daha büyük olmalıdır veneer'ı düzeltmek için gereklidir. Kontrplak baz, bir dışkı boyutuna uygun olmalı, ve yukarıdan prefabrikasyon plastik bir analoğu düzeltmek için.

Bu tuvalet çizimini önceden oluşturmak için daha iyi, bir parça boyutlarının farkı ortadan kaldıracaktır. kase etrafında resimlerini sevdim nihai tasarımı oluşturacak şekilde çerçeve herhangi biri tarafından yapılabilir kaplama sonrası kazanmıştır yapmalıdır.

Fabrika tuvalet Ayarlama

tuvalet düzenlemesi, seramik sıhhi cihaz için karşılık gelen delik çapı gerçekleştirilebilir. Yapım çevre boyunca ürünü hazırlayacak olan kirişler güçlendirdi. aygıtın bütün montaj lavabo, geleneksel tuvalet yüklerken kullanılan aynı teknoloji kullanılarak uygulanmalıdır. Öncelikle eklenme alanını işaretleyin ve ardından ekipmanı çıkarın ve ilgili delik gerekir. baz, dolgu tabakası üzerinde, klozet üzerine monte edilir ve cıvatalar ile sabitlenir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.