Sanat ve EğlenceFilmler

Asajj Ventress - karakteri "Yıldız Savaşları"

Bu karakter maksimum cesaret, sebat ve azim gösterildiği gibi Kuşkusuz, her fan kurgu destan "Yıldız Savaşları" Asajj Ventress adlı karaktere özel önem vermiştir. Bu, Karanlık Jedi aittir yeşil, kırmızı ve mavi ışın şeklinde bir silahı var. Asajj Rattatak bir gezegen doğduğu gibi, yarışı rattatakinskoy isnat edilebilir. Bu Bağımsız Sistemler veya Sitka Konfederasyonun kahraman aittir. görüntü başarıyla Gray DeLisle haline gelmiştir Çoğaltma aktris aldı oldukça uyumlu ve eksiksiz sayesinde ortaya çıktı.

Erken yaşam

Asajj Ventress , gezegen Dathomir doğdu hangi Gece Sisters Clan. Oldukça erken yaşta hala iken, kadın kahramanın annesi kendi çocuğun bütün klanı yok etmekle tehdit Shinichi Halstead, faili vermek zorunda kaldı. Hain gezegende küçük Asajj Rattatak uzakta almaya karar verdi ve sonra onu onun kölesi yaptı. Ancak yakında, onu öldürdü sinitinina vikueyskimi haydutlar bir saldırı oldu. Savaş sırasında, kız kimin gemi Kuvvetleri ile ona bazı mesafe atma, düşmanın saldırı sırasında onu kurtardı Rattatak düştü Jedi Kai Narekatsi'nin, dikkat etmiştir. Asajj Narek daha önce sihirbazı sürdü Konseyi, niyetini bildirmeden onu Jedi davayı öğrenme başladı gücüne sahip olduğunu farkeden.

Yakında Narek ve Asajj ulusların çatışma ve uzlaşma tamamlanması üzerinde çalışmak ve gerçek kahramanlar olmaya başladı. Aynı zamanda, karakterlerin patlatır güçlerini birleştirmeye ve bir kız ve öğretmenine yok etmeye karar verdik ciddi bir askeri liderleri öğrendik. Ancak üstün kuvvetler hala ölümünden hemen önce Asajj dövme kafa bıraktığı Narek ölümü elde başardı. bir danışman, bir Karanlık Jedi kaybeden Ventress taşındı , Gücün karanlık tarafına Sihirbazın olmadan bırakarak düşman cinayetin ve onun intikamını almaya söz verdi kendine.

Klon Savaşları Kont Dooku sonra Asajj gezegen Rattatak üzerinde müttefik arayışı içinde kim fark etti. O kahraman savaşmış gladyatör gördüm ve bunları kolayca yendi. onu ve Arasındaki Kont Dooku'nun kolayca onun akıl hocası Darth Sidious vererek silah ve karakterini yok kazandı Kont bir savaştı. fırsatlar Jedi yok etmek, kuvvetlerini hizmet etmek için Karanlık Jedi Ventress memnun oldu. Daha önce Komari Vose aitti iki yeni silahlar, ile Dooku'nun yetenekli öğrenci sayın.

kahraman misyon

Ventress kendisini Jedi müzakerelere önlemek için ihtiyaçtır ilk ciddi işi takdim Bir gün önce, klonlar, savaş istemiyoruz Ruul bir uydu üzerinde uçakla. uyduya varışta, kahraman Jedi kurtulmak ve Windu'nun ile savaşa girmiş, ama geri çekilme kararı aldı, savaşı kaybetti. nedeniyle Gungan kolonisine Jedi kaybından sonra, onlar orada ne olduğunu görmek için karar verdi. Bu Asajj öldürme ve master Glayva Padawan yaraladılar onlara saldırmak için karar bu noktada oldu. Ancak, Obi-Wan Kenobi mücadele kahraman yendi ve geri çekilmek zorunda kaldı. Bundan sonra, birkaç Jedi ona belirli silahlara panzehir bulmak isteyen, gezegen Qeit onu dönüşünü izledi. Due Durge Asajj kazanıp sinek uzhalos.

Asajj Ventress'in ikinci misyon bulmak ve Anakin Skywalker kurtulmak oldu. Bu Anakin ve onu zorlamak güç karanlık tarafına gitmek sağlamak için Darth Sidious tarafından tasarlanmıştır. Anakin'i keşfetme, kahraman böylece peşinde Skywalker'ı kazandı kılıç savaşı vardı ve bunun sonucu olarak, ortaya çıktı, onun araçla ona saldıracak karar verdi. O tapınak Massassi çatısından Asajj attı ama o kurtuldu.

Kenobi üzerinde Denemesi

Bundan sonra, Ventress sonunda o Kont Dooku asistan layık olduğunu kanıtlamak istedim, saygın Jedi Obi-Wan Kenobi onları aşmak olduğunu ona göstermek belirledi. O kalenin içine kapalı ve gücünden mahrum. Kenobi zaman içinde klonu sayesinde zindan kaçmaya karar verdi. Geminin giderken, Obi-Wan hayatı Asajj olayları bulmayı başardılar ve o geri Kuvvet ışık tarafına onu almak için denemeye karar verdi. kaçakları bulmak için, ama kılıç Narek ve gemisini, "Star Wars" ana kadın karakteri eksik bulmaya çalışırken kahraman Kenobi onun en kötü düşmanı ilan etti.

Klan "Gecenin Sisters"

Asajj çok güçlü oldu ve deneyimli bir süre sonra, Darth Sidious gibiydi. astlarının ihaneti korkan, o Ventress'in öldürmeye Tyranus istedi. kruvazör bombardımanı rağmen Ventress atlattı. O yardım arayan, gece ablasının kaçmak zorunda kaldı. Bundan sonra, ana kadın "Star Wars" karakteri Talzin ile Dooku'ya intikam almak için şeytanca bir plan geliştirdi. Onlar Kont öldürmeye programlanmış Jedi, bir bekçi solisti olarak ona verdi aldattılar.

planın başarısızlığa uğramasının ardından Asajj Gece tam teşekküllü Kardeş olmaya karar verdi. Bundan sonra, kahraman intikam Dooku'yu durdurmaya karar verdi. Bununla birlikte, Dathomir hemen hemen tamamen klan Sisters tahrip sonuçlandı istilası, maruz bırakılmıştır. Asajj, hayatta kalanlar yeni bir hayat kurmak için Tatooine'e gitmeye karar verdi.

savaş ve savaş

Christophsis Asajj Savaşı'nda azından Konfederasyona gezegeni bağlanmasına izin verecek hevesli bir ayrılıkçı komutan Sıcak Loatsmom ile güçlerini birleştirme kararı aldı. Hileli kahraman karanlık tarafa gitmek Cumhuriyetçi klon ikna edebildi ve düşman savunmasını aşmak için onun yolunu buldu. Asajj değerli bilgiler öğrenmiş olmasına rağmen, Anakin Skywalker güvenli bir mesafeye askerlerine çekilme başardı.

Rattatak gezegen güvenli iken, Jedi karargahına gitti ama yolda onlar kılıçlarıyla onlara karşı Asajj savaş var. Bundan sonra, Ventress başarısız oldu Katuunko ile görüşmeyeceğini etmekti. Dooku öğrenci sık yenilgisini rahatsız gibi, bunun için başka bir başarısızlık geçen olabileceğini ima etti. Bundan sonra, kahraman her şey oldukça kolay gitti Nute Gunray kurtarmaya karar verdi. DNA Fett kaçırmaya çalışırken Ancak, o başka yenilgi aldı.

kuvars üzerine olay

Klon Savaşları Asajj sona erdikten sonra o Tatooine'e döndü ve saray kasasına Otua Blanca getirilen çete katılmak. misyon yenildiler düşman çetesi tarafından saldırıya uğradı zaman. bagajına oldu kıza merhamet alarak, Asajj bir ödül aldı. Nedeniyle entrikalarını, kahraman paralı arasında yüksek prestij kazanmak başardı.

Konfideratsii hizmet

Yakında Asajj Ventress Ben Konfederasyonu hizmet etmek dönmeye karar ve bir kez daha Dooku'yu öğrencisi olurlar. Sayborg yapılan bu sefer kahraman. Ama savaşta yenilgi ile Dooku'nun başarısız olduğunu fark etti ve bundan kurtulmak için karar sayın. hayatının son dakika içinde Asajj metal parçası ile Obi-Wan yakalamaya çalıştı, ama Anakin kılıçla ona isabet etti. Ventress o baş kötülük olduğu için uzak Dooku'ya uzak durmasını söylemek zaman vardı.

Kenobi gemisi Asajj vücutta dahil etmeye karar ve vakarla onu gömmek, ancak en kısa sürede gemi yerlere taşındı olarak Ventress kokpitte oldu. aldatma aklına ile o yönünü değiştirmek için ihtiyaca pilotu ikna etmeyi başardı. Ve onlar, uzaya ana şey gitti - uzakta düşman ve savaştan.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.