KariyerKariyer yönetimi

Nasıl eve çıkmadan, bir BT-Guru olmak

işgücü piyasasında talep IT-uzmanları. İşe ajansı Superjob bu mesleği en popüler beş arasında yer alıyor ve iyi bir nedenle savunuyor. Sonuçta, BT-uzmanları iyi maaş, ilginç çalışma ve konforlu çalışma şartları.

Bir gol - farklı bir şekilde

Bir programcı olmak istiyorum? Sonra ileri hedefe! Önemli olan - Doğru rotayı seçmek için.

üniversiteye git

Ana ve bu yöntemin belki de tek avantajı - Eğer diploma ellerini almak (ve neşeli öğrenci yaşamının tadı deneyin). Bazıları için bu belirleyici faktör olacaktır. Ama eğitim, 5-6 yıl kadar zaman harcıyorsunuz çok kuram ve nesneleri incelemek için atanacak olan gerekecek "ortak gelişimi için." Sen tarih, ekoloji, psikoloji üzerinde testler alacak ... Bunu gerek?

bağımsız mesleğinin temellerini öğrenin

Güçlü bir ruh için yol. Kendinden eğitim sadece kolay görünüyor. fakat incelemek için zaman bulmak - Aslında, işe gitmek için kişisel işlerine yapmaya gerek. Ve bu çok ihtiyacınız olacak. Sonuçta, bunu anlamak için, bilgi aramak gerekir. Çok iyi anlamak ve soruları, ne yazık ki, hiç kimse cevap vermiyor. Biz gerçekten bir bilgi tamamen yabancı bir alanda kendinizi anlamaya çalışmak gerekecek. Ama bu mümkün en ucuz yoldur.

öğretmenleri bul

Belki yapmak size katılıyorum olacak iyi bir arkadaşım var. Bu deneyimli bir profesyonel ise, şans bulunmaktadır. o iyi bir öğretmen ise, iki kez şanslı. Ne yazık ki, küçük böyle inanılmaz şans şansı: Deneyimli ustalar başlayanlar öğretmek için bir kez, zaten bir sürü iş vardır

kaydetmek için

kurslar gerçekten iyiyse - Orada iyi bir giriş seviyesi bilgisini olsun. Ama dezavantajları da vardır. İlk olarak, paradır. İkincisi, dikkatsizce öğretecek bir riski vardır. Sonuçta, programlama hakkında hiçbir şey bilmiyorum ve bu yüzden ihtiyacınız ve ne yaptığını değil ve öğretmek ne kadar iyi, anlayamazlar bilginin ne tür anlamıyorum.

uzaktan eğitim sistemi GeekBrains yararlanmak için

Yukarıdaki yöntemlerden tüm avantajlarını olsun ama onların dezavantajları arınmış. Neden? Biz bu konuda daha fazla konuşacağız.

Ne GeekBrains olduğunu ve neler iyidir?

GeekBrains - programlama adanmış bir online kaynak. Web sitesinde bulabilirsiniz:

  • kurslar;
  • Web Seminerleri;
  • forum;
  • Blog;
  • testler

Ve şimdi daha ayrıntılı olarak.

GeekBrains kursları ücretsiz ve ücretli var. serbest bazlar uzmanlık vardır. sizin için ilginç ya da değil, Bak düşünüyorum. - değilse, başka bir şey deneyin. Birçok seçenek vardır - kaynak 18 BT-spesiyalleriyle programları sunmaktadır. ilgilendiğiniz olanı seçin ve malzemenin derinlemesine bir araştırmaya devam edin. Örneğin, burada programlamanın temelleri üzerinde ücretsiz bir kurs bulacaksınız https://geekbrains.ru/basics_intensive. Eğer durum bu ise - sizin, denemek ve bakma. kesinlikle ilgi bir şey.

Büyük şirketler ve üniversite öğretim çalışanları: web seminerleri deneyimli IT-uzmanları değil, teorisyenleri ve uygulayıcıları tarafından verilmektedir. Bunlar aynı insanlar blog makaleler doldurun.

Forum - bedava fikirli diyalog için bir yer. Daha deneyimli meslektaşları yardım almak, danışmak, herhangi bir konuyu tartışabilirsiniz.

Kendi kendine testler yardımı ile eğitim başarısını kontrol eder. Ve ya hala ayakta "cila" konulu taşımaya karar verir. Sonuçta bu doğru hızını soruyorsunuz, lise değil. Acelesi yok. Bilgi ve berrak hale gelinceye kadar, şimdiye kadar anlıyoruz.

Ve ne dereceye?

üniversite - prensipte bir diploma, yani tek bir seçenek var. Ama BT-spesiyalleri özellikleri var. Birçok işveren başvuru pratik deneyim ilgilendi. Ve bu deneyim diploma ve iyi bir portföy ve tavsiyeleri tarafından teyit edilmez. Bu üniversitede, o zaman ve güçlükler vardır. Hiçbir portföyü, hiçbir öneri yok. onları almak için, bir iş bulmam gerek. Bu ihtiyacı ... Bir kısır döngü için.

GeekBrains sitesinde seçilen uzmanlık dahilinde çalışır: görevleri gerçekleştirmek için programlar yazmak. Bütün bunlar daha sonra işverene sunulabilir Portföyünüzdeki, girecek.

İşler birçok şirket kaynak ile işbirliği edilmiştir sitesinde doğrudan bulunabilir. Bunlar yüksek nitelikli mezunlarının ikna ve zaten onları iş sunuyoruz. Hangisi? bağlantısına tıklayın ve bakın: https://geekbrains.ru/career

Hızlı istihdam - Ana avantajları GeekBrains biri. Ve gelecekte özel güven yeni gelenler için - bu çok önemlidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.