OtomobilSUV

Ev yapımı bataklık arabaları --yoldan fetih için en iyi çözüm

Ev yapımı bataklık arabaları - Bu yeni buluş, daha ziyade başarılı değildir. Böyle makinelerin kullanılması ülkenin uzak köşelerinde insanlar arasında yaygındır. insanların yaratılmasına Resort etraflarında orada sulak çok sayıda olduğunu ve gerekli taşımak için gerçeğini zorladı. çok daha karlı mali açıdan ev yapımı bataklık arabaları yanında. Peki zaten monte ve birim fabrika üretimini kullanıma hazır satın almak - çok, çok pahalıdır.

ev yapımı bir arabanın nüansları

Bu tür bir makine oluşturmak bir ayırt edici özelliği, her şeyden önce, ana, (ürün araç çeşitli ile kullanılacak yerde) önce ameliyat edilen parçaların çeşitli bir çok ihtiyaç vardır. Ve ikinci olarak, tabii ki, sen süreç becerileri geniş bir yelpazede bir araya getirmek gerekir gibi ellerinizle çalışma yeteneği gerekir. Ev yapımı bataklık arabaları yüksek güvenilirliğe sahiptir. Makine çok daha güvenilir olduğunu fabrikada toplanan daha olacak kendi elleriyle monte edilir.

otobüs

Ev yapımı bataklık arabaları genellikle belirli bir alana odaklanmak olacak. Böylece sığ bataklık gezinmek için gereken ne sıklıkta olduğu, tekerlekli sağlanmaktadır. Hatta kurtları veya makineler olmasına rağmen bir teknenin şekle sahip.

Standart modelin montajı dönersem Ancak, düşük basınçlı lastiklerde ev yapımı bataklık arabaları almak en iyisidir. Bu arada, arabanın bu bölümü ana ve belirleyici olarak kabul edilir. Daha iyi lastikler, daha güvenilir, daha güvenli ve daha iyi bir bütün olarak tüm yapı olacaktır.

Aynı zamanda iyi yolu en ucuz lastik montaj bataklık arabaları almak için söz etmek gerekiyor. Ucuz temel malzemeler, yanı sıra bunların eki en basit yapı para azami miktar kurtarmak için.

kendi elleriyle lastiklerin Hasat

Gerekli tüm araçları ve eski tekerlekleri varsa, bu detayları kendiniz kurmak için gerçekten çok önemlidir. bataklık arabaları üzerinde ev yapımı lastik kendi oluşturursanız her makine, türünün tek olarak, tek tek seçilir. Ancak, giderek tüm kullanılmakta olan birkaç seçenek vardır:

  1. GAZ-66 Bu tür bir seçenek çelik lastikler.
  2. lastiğin ikinci bir düzenlemesi Zil 131'dir.

bataklık arabaları için gerekli tekerlek oluşturmak amacıyla, bazı araçlar yakın almak için gereklidir. adlı listesinde şunlar bulunur:

  • çekiç;
  • winepress;
  • tığ;
  • Tel kesiciler;
  • bıçaklar.

Buna ek olarak, envanter tüm esnaf ustaları arasında "dralkoy" adlı başka bir küçük ama önemli bir araç ihtiyaç muhtemeldir. hızla lastiklerden kauçuk üst tabakasını ortadan kaldırma görevi ile başa çıkmak için kullanın. Şimdi adım işlem adımı düşünün.

Lastiklerin hazırlanması aşamalarının

işlem ilk adım tel kablosu, dış ışın kaldırmaktır. Bu işlemi gerçekleştirmek için, küçük bir delik yapmak gerekir. Daha sonra, makası alıp bulunan vidaların herhangi yemeye onların yardımıyla gerekir. Bu işlem tamamlandıktan sonra, Pense sarılı tel parçası kesilmiş ve bir sürü çıkardı. Bu birinci aşamada tamamlanır.

Sonraki - bir girinti yan duvar. Bu şekilde, başka bir kesim arasındaki mesafe, aynı zamanda. en az 8 cm girintinin kablosu taban yüzünün sağlanır ve böylece derinliği birinci tabakaya kadar olması gerektiğine dikkat gerektiği anlaşılmalıdır.

Genel kurul

genellikle, bağımsız bir şekilde yapıldığı için ev yapımı bataklık arabaları, son derece özeldir. Ancak, yüksek kaliteli araba toplamak için% 100 garantisi ile takip edebilirsiniz bazı genel kurallar vardır.

Böyle bir makinenin çok önemli bir bölümü kendini yetiştirmiş bir motor olacak. Burada tasarruf yanlış olarak Bataklık arabaları, en iyi seçeneği ile donatılmış olmalıdır.

Eğer yaparsanız bunun için gerekli beceri ve yeteneklerini hazır bir sayıda satın almak mümkündür beri ellerinizle bu kısmı, mümkün değildir. Mümkün olan en iyi yeni motoru olarak kabul edilir motosiklet "Tula". seçim iki ana nedenden dolayı bu parça üzerine düştü:

  1. Motor zorla soğutma gerçekleştiren bir sistemi ile donatılmıştır.
  2. Bu mevcut enerjinin en uygun kullanılmasıdır.

Ev yapımı makineler için Çerçeve IZ parçası haline gelebilir "Gezegen-4." IL tamamen sökülebilir, ve o sadece gerekli çerçeveyi olacak sonra, yakıt tankı, koltuk ve direksiyon olarak montaj parçaları böyle yapmaya başlayabilir. Genellikle bir motosiklet "Voskhod-2M" alır.

Çok garip ve böyle makinelerde frenli sorunu çözmek için uygun aynı zamanda. şey, basitçe değil olmasıdır. bataklık arabaları küçük özelliği var çünkü freni takma gereksiz olarak kabul edilir. Bu tür makineler sonra motoru kapatın hemen durdurulur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.