Sanat ve EğlenceFilmler

"Bahar Seventeen Anlar": aktörler ve rolleri

"Bahar Onyedi Anlar" - klasik bir Sovyet sineması. Film oniki bölümden oluşur. O neredeyse dört yıl boyunca rol aldı ve onun şovu 1973 yılında Zafer Bayramı için zaman aşımına.

öykü

Film Yuliana Semenova bir roman yapılır. Filmin aktörleri tarihsel figürler ve kurgusal gerçek somutlaştırmak olarak "Bahar Onyedi Anlar" olur.

eylem 1945 yılında bir buçuk ay içinde gerçekleşir. Ana karakter Standartenfiihrer Stirlitz olan Sovyet casusu, Alman hükümetinin üst kademelerinde gömülü.

güvenlik hizmetlerinin bazı üyeleri orada Stirlitz hakkında şüpheleri vardır ve onu gölgeleme başlar. Şu anda, izci Alman elit arasında uzlaşma hakkında ABD ile görüşmeleri sürdürüyor kim olduğunu bulmak, Sovyet liderliğinin görevi yerine getirir.

Stirlitz radyo operatörleri kendi evinde ateş altında. Ervin Kin yerinde ölür ve eşi Katherine o doğum sancıları başlar hastaneye teslim edildi. O zaman, o gibi davranır. bilinçsiz iken, Rusça acı içinde çığlık. O hemen tutuklandı.

Stirlitz Moskova'ya bilgi iletmek için başka yollar arıyor. Katherine kurtarmak için Sovyetler Birliği'ne verilen görevi ve üçte tamamlamak için, ikincisi, öncelikle kendisinden şüphe saptırmak ve: O da birkaç önemli görevleri çözmek zorunda kalacak.

döküm

Film için "Bahar Onyedi Anlar," aktörler çok dikkatli bir şekilde seçilmiştir. sanatçıların çoğu zaten ustaları tanınan olmaları gerçeğine rağmen, bunlar herkes eşit örnekler topladı. Bu nedenle, L ve L. Kuravlev Bronevoy Hitler rolünü iddia etti, ancak örnekler geçemedi.

SS-GRUPPENFÜHRER Müller - Sonuç olarak, ilk Kurt Eismann rolünü ve ikinci oynadı. Hitler'in oynadığı Alman aktör Frits DITS.

Filmin "Bahar Onyedi Anlar" Birçok aktörler özgün karakterlere benzer değildi. Ancak bu, bir kopyası olduğunu Oleg Tabakov, endişe etmedi Walter Schellenberg. Hatta rolünün performansı için minnettarlıkla bir Alman ailesinden bir mektup aldı.

Frau Zaur rolü üzerine senaryoyu okuduktan sonra, kızgınlıkla reddetti Faina Ranevskaya, davet edildi.

ana rolleri

Bizim vatandaşlarının çoğunluğu iyi savaş filmi "Bahar Onyedi Anlar" oldu denir. Aktörler ve rolleri bu yüzden kitle tarafından seviliyorsunuz, bir televizyon yayını bu eksikliği hayal etmek zordur.

Ana roller oynadığı gibidir:

 • Vyacheslav Tikhonov. Onun karakteri Stirlitz - bir Sovyet casusu, düşman hatlarının gerisinde faaliyet.
 • Leonid Kuravlev. Uzun elinde Stirlitz eliyle çalıştı ve hatta bir şeyler saklıyor bilmiyordum Oynanan Eismann.
 • Yuri Vizbor. Onun kahramandı Martin Bormann. tek kime yardım için bir izci vardır.
 • Nikolai Prokopovich. ABD ile müzakerelere başlattığı oynanan Himmler.
 • Michael Zharkovsky. Onun karakteri Kaltenbrunner'in ilk Shtirlitsa ihanetle şüphelenilen.
 • Vasiliy Lanovoy. Oynanan ateşkes görüşmeleri Karla Volfa.
 • Catherine Gradova. Onun kahraman radyo operatörü Kat neredeyse Shtirlitsa mahvetti.
 • Leonid Bronevoy. O Muller rolünü oynadı.
 • Oleg Tabakov. Schellenberg onun hemen üstün Rus casusu oldu. Ünlü bir ifade zaten kanatlı bir hale geldi sahibi "Çok fazla şey biliyordu."
 • Rostislav Plyatt. Pastor Schlag, yeni bağlanan Shtirlitsa oynadı.
 • Evgeny Evstigneev. Onun karakteri Pleischner atama arayışı sırasında öldü.

Filmde "Bahar Onyedi Anlar," aktörler yönetmen resim Tatiana Lioznova gözetiminde idi.

destekleyici rol

Resmin dökme yeterince büyük olduğunu belirtmek gerekir. Filmin aktörleri "İlkbahar Seventeen anlar" olarak da en ufak roller tanındı ve zaten ülkede ekledi. Böyle büyük ölçekli bir projeye katılım sadece kendi itibarını düzeldi. Bir örnek olabilir:

 • Valentin Gaft. (Amerika Birleşik Devletleri ile görüşmelerde) Gaevernitz, Memur Dallas oynadı.
 • Nikolai Gritsenko. kiminle tren Stirlitz konuşurken, Genel oynadı. İlginç bir gerçektir aktör çekimleri sırasında hafıza problemleri, onun metnini hatırlamadığını olduğudur. O Stirlitz arkasında bir levha ile oku. Bu nedenle Gritcenko Tikhonov ve bir çerçeve içinde pratik olarak görünmez.
 • Lev Durov. Oynanan ajan Klaus adını verdi.
 • Svetlana Svetlichnaya. Gaby Nabeul'u oynadı.

SSCB ve Rusya klasik bir savaş filmleri sunmak için filmi "Bahar Onyedi Anlar", parlak olan aktörler ve rol oldu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.