Haber ve ToplumÜnlüler

Tim Dreyk - değil mi?

Tim Dreyk - Bir de hayali bir karakter rezil evrenin "DISI Comics". Tim, nam Red Robin çizgi roman oldukça önemli bir rakamdır. O - "Genç Adalet" adlı süper kahraman-teens takımın lideri. Dahası, Red Robin "Adalet Birliği'nin" üyesi ve Batman yakın arkadaşıdır. Bu karakter hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Bu makale okumak için bekliyoruz.

köken

Tim Dreyk - Janet ve Jack Drakes oğlu - Grayson Uçan ölüm sirki katıldı. Birkaç yıl sonra, Timothy kez daha Penguins yendi Batman ve Robin, hikayesini anlatıyor görüntüleri, diyor. Dick Grayson - sadece bir kişiye yapabileceğini kötü adam Robin dörtlü çevirme ile Savaş sırasında. Tim ikiyle ikiyi koyar ve anlar o Dark Knight asistan - çok Uçan Grayson oğlu. Batman gerçek kimliği de önümüzdeki uzun değildir sonuç.

Tim Dreyk yer Grayson aldı bile ikilisi süper kahraman çift izledi Dzheyson Todd. Dick, sırayla, takma süper kahraman Nightwing altında solo kariyerine başladı. Todd Joker'in elle öldürüldüğünde Ancak Timothy Robin yerine gerekli olduğunu fark etti.

Batman koğuş ölümünden sonra daha makul hale geldiğinden, Drake yeni Robin rolü için adaylığını önermeye karar vermiştir. Ama Batman bir ortağı ihtiyacı olmadığını söyleyerek bu fikri reddetti. Bununla birlikte, Tim başarısızlığı kabul etmedi. Grayson ve Alfreda Dreyk ile Robin eski takım remade ve Dark Knight yardım etmeye başladı. Sonuç olarak, Bruce adam geri adım olmayacağını fark etti. Batman yeni bir ortak aldı, ama sadece koşuluyla o fiziksel ve psikolojik hazırlık güçlendirilmiş oranını geçecek.

Süper kahraman ikilisi oldukça etkili çalıştı. Tim Dreyk suçla mücadelede iyi beceriler gösterdi. Ama Bryusa Timoti adına gerçek tanıma ve saygı sadece Korkuluk yendikten sonra aldı. Bu kavgadan sonra, Tim diğer Robin ayıran yeni bir takım elbise, var idi.

Batman ve Robin. Tim Dreyk. karikatür

Batman tarihinde Tim Anlamı abartmış edilemez. İlk Tim Dreyk Jason Todd ölümünden sonra ona eziyet Bruce iç şeytanları üstesinden yardımcı oldu. Bu Drake Dark Knight sayesinde saflarına geri döndü olduğunu. Ayrıca, yeni Robin kötü adamlar karşı mücadelede iyi bir müttefiki olmuştur. Tim Dreyk "Knightfall'ın", "kimsenin toprağı", "Miras" nedeniyle geri kırık bir Hatta böyle devam eder. D. Bruce iş çıktı, Timothy davayı vazgeçmedi olarak bu hikaye yaylar önemli bir rol oynamıştır ve savunmaya devam etti yeni Batman ile şehir.

Ama Tim'in Batman ek bir çeşit almazlar. Kırmızı Robin - oldukça kendine yeten bir karakterdir. Sadece bu değil, o bile "Genç Adalet" adlı kendi süper kahraman ekibi vardı. Bu Marvel Girl, Arrouett, Gizem gibi karakterler dahil. Birlikte, sadece en tehlikeli kötü karakterlerin dünyayı kaydedilmez.

Batman Tim Dreyk

Tim kez denemek zorunda Batman kostüm. Bu denilen hikaye kemer yaşananlar "pelerin Savaşı." şehir Batman ölüm haberini dağınık sonra, Gotham City yaşayan bir cehenneme dönüşmüştür. Kara Maske Arkema en tehlikeli kötü adamlar ve psikopat serbest ve ardından hastaneyi havaya uçurdu. Tim Dreyk kötü adamlar karşısında Robin ve Batman olarak değil savaşmak karar verdi. Bu yüzden eski bir takım elbise Betsy Gümüş Yaş sürdü.

Jason Todd ile İlişki

Kural olarak, Robin özellikle anlaşamadık. Sonuçta onlar birbirlerini rakip olarak görüyoruz. Ancak, Jason Todd ve Tim Drake arasında gerçek bir savaş başlattı. Todd hayata geri döndü ve o Tim için gelen her şeyden önce bir kırmızı kapak, olunca. Jason yeni Robin Batman bir açıklama elde etmek için bunu yaptı.

Tim Dreyk ve Dzheyson Todd kereden çizgi roman savaşmış. Redcap kez Kule Titans söyledi. O Titanların üyesi olmasına rağmen Todd (uzun süre olmamasına rağmen), Onuruna abidesi bulamadık. Bir öfke olarak, Jason Tim saldıran. Savaş Red Robin yenilgisiyle biter. Dahası, Kızıl Cap zaferinden sonra takımın diğer üyelerine bir mesaj bırakır, "Jason buradaydı," Tim kanla yazılmıştır.

Bryusa Tim yokluğunda sırasında Batman istiyoruz eylemi gerekçe hapisten Jason yardımcı olur. Ve Robin arasındaki ilişki gibi gelişmeye başladı. Ancak, yukarıdaki i bütün noktalar Redcap neredeyse Kızıl Robin öldürür hangi "pelerin Savaşı," olay örgüsünü kurdu.

yeniden başlatma

Birkaç yıl önce DISI onun evreni yeniden başlattı. Sonuç olarak, kökenleri karakterler ölçüde değiştirildi. Değişimin Rüzgar bypass ve Kızıl Robin olmamıştır. komik Teen Titans №0 karakterinin oluşumu anlatıyor. "Yeni 52" de Tim Dreyk - neredeyse Batman'in kişiliği gizemini çözdü yetenekli bir atlet ve bir bilgisayar dehası. Bir kez Tim Batman karşılar ve yardımcı rolü için adaylığını sunmaktadır. O reddeder, fakat Tim Dreyk o yararlı olabilir kanıtlamak için karar verir. Boy bir banka hesabına penguen ve sadaka milyonlarca dolar harcama içine kırılır. cani olayların bu dönüş mutlu değildi ve Tim ve ailesi için onun haydutları gönderdi. Batman zamanında ulaşır ve Drakeleri kaydeder. Şimdi, Tim ailesi tanık koruma programı çalıştırır. Timothy gelince, o güvenlik nedeniyle bunun Bruce Wayne evlatlığı olur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.