Spor ve SağlıkEkipman

Motoperchatki Probiker - güvenilirlik ve konfor

Ne yazık ki, pek çok binici ekipman, koruyucu kollarına çok az dikkat vardır. Motoperchatki Probiker kötü bir düşüş kaynaklanan, ellere ciddi yaralanmalara önleyebilir. Bu makaleyi okuduktan sonra, böyle önemli bir ekipman satın alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini öğreneceksiniz.

Ürün çeşitliliği

Bugüne kadar, bu tür ekipmanın birkaç çeşit üretti. Motosikletin türüne bağlı olarak, motoperchatki Probiker ayrılabilir:

  • motokros için tasarlanmış ürünler. Onlar parmaklar lastik yastıkları ile kısa tekstil eldiven. Bu ürünler güvenilir koruma sağlamak mümkün değildir, ancak bu maksimum mobilite ve konfor ile telafi edilmektedir;
  • Şehir için tasarlanmış motoperchatki gündelik,. Bu tür modeller konfor ve güvenilirliğin başarılı kombinasyonun mükemmel bir örnek olarak kabul edilir. Bu uzunluk ve malzemelerin kalitesi değişebilir. Kural olarak, onların üretimi için tekstil veya deri kullanılarak. Ancak, modern mağazalarda, bir kombinasyonunu veya delikli ürün bulabilirsiniz;
  • spor eldiven motosiklet, maksimum koruma fırçaları sağlar. Bu ürünler pistte aşırı sürüş tutkunları için tasarlanmıştır. Bu uzun eldivenler hakiki deriden imal edilmiştir. Bundan başka, eklemleri bir karboksilik koruma.

mevsime göre eldiven sınıflandırılması

Herhangi deneyimli binici Bu eldivenlerle birçok çift vardır. Mevsime bağlı olarak, bu ürünler ayrılabilir:

  • motoperchatki yaz. Bunlar ince deri veya hafif kumaşlardan imal edilmiştir. eşyanın yüzeyi üzerinde ıslanmasını önlemektedir özel bir koruyucu tabaka vardır. eldiven iki tipi vardır - onlar olmadan parmakları ile;
  • motoperchatki demi. Onlar yaz ve kış modelleri arasında ortalama varyasyon temsil etmektedir. Bu ürünler desteğiyle kullanılabilir ve onsuz, ama hepsi özel koruma alanına sahiptir;
  • gelişmiş koruma ile motoperchatki kış. Onlar soğuk, yağmur ve karla karışık yağmur gelen sporcu elleri korur. bu ürünleri satın alma, onlar suya dayanıklı malzemeden yapılmış olduğundan emin olun.

kullanmadan önce geçiş ve kış modelleri bu eldiven bisiklet yönetmek için eğitilmiş olması gerekir.

Böyle ekipmanın ana avantajları

Motoperchatki Probiker bir motosiklet sırasında konfor yeterli düzeyde sağlamak. Ürünün boyutunu doğru seçmek önemlidir. Çok küçük eldiven rahatsızlık yaratacak ve çok büyük direksiyonda "yara" başlayacaktır.

Probiker ergonomik şekli motoperchatki olması da önemlidir. Hemen hemen bu modellerin tüm el ve avuç içinde özel astar şeklinde bir kazanç var. Böyle eldiven üretimi için yalnızca yüksek kaliteli su geçirmez malzemeler kullanılmaktadır.

satın alırken özellikle nelere dikkat etmelidir?

Son bir seçim yapmadan önce, bir ya da başka bir model tarafından işletilecek koşulları belirlemek için tavsiye edilir. Ürünün boyutu açıkça ellerinizle uymalıdır. Bedeninizi bilmek için, herhangi bir özel dükkanlarda özel bir tablo kullanabilirsiniz. Modeller seçilmiş bileklerinde manşet ve askıları vardı ki arzu edilir.

Ayrıca, kaynağın kalitesinden özellikle dikkat edilmelidir. Onlar nem izin vermemelidir. Eşit derecede önemli ergonomik biçimi ve kaplama malzemesi kalitesidir. Çıkarılabilir astarlı Modeli güvenilir bağlantı elemanları ile donatılmış olmalıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.