Gıda ve içecekYemek tarifleri

Multivarka içinde sos ile Gulaş domuz: En iyi tarifler ve pişirme özellikleri

Birçoğumuz hiçbir gün et yemeden yaşayamam var. Çoğu eyalette sakinleri arasında Özellikle popüler domuz gulaş memnun. multivarka basit ve doyurucu tabağında kolayca hazırlanır ve bir garnitür ile servis edilir. Rus ev kadınları bir hotpot içinde pişirin. Aynı birkaç kişi orijinal Macar mutfağında olduğunu düşünüyorum anda kalın bir et çorbası.

Genel öneriler

Amacıyla lezzetli ve güzel kokulu güveç çıktı etmiş domuz multivarka, reçete günümüz makalede ele alınacaktır hangi, çok şişman değil et seçmek için arzu edilir. Ancak o zaman bu yemeğin yetişkinler hem de çocuklar için aynı derecede faydalı olacaktır.

Eğer ana madde kalitesine güven yoksa, süreyi söndürme bir buçuk saat yükseltilmelidir. Bu durumda, et iyi hazırlamak ve yeterince yumuşak olmak için zaman olacaktır. suyu daha önce hazırlanan birkaç gözlük dökmek için arzu bir sos gulaş yeterli bir miktarda elde edildi. düzenli karıştırmaya gerek sürecinde eşit parçalarını kızartmak için.

To domuz multivarka güveç (aşağıda görebileceğiniz adım tarifi adım) salça taze domates kullanılması önerilir yerine, daha lezzetli oldu. hazırlık sonunda, biraz kuru beyaz şarap dökün olabilir. Bu yemeğin özel tat nitelikleri verecektir.

Birinci seçenek: ürünlerin listesi

Bir fasulye vardır, çünkü bu tarifi ilginçtir. ayrıca garnitür olmadan yenebilir bileşenler aşağıdaki miktarlarda ikinci çanak dört tam dönüş bölümleri. Önce gulaş pişirmeyi multivarka sos (tarifi verilen ikramlar aşağıda sunulacaktır) 'de, tüm gerekli malzemeleri satın olmalıdır. Sipariş elinizdeki olup olmadığını önceden kontrol sürecini kesintiye uğratmadan:

 • tenderloin 300 gram.
 • Büyük soğan ampul.
 • ketçap 100 gram.
 • Tatlı dolmalık biber.
 • beyaz fasulye 250 gram.
 • kereviz bir sapı.

Artı her şey, Mutfağınızda bitkisel yağ, yeşil ışın, defne yaprağı, karabiber ve tuz az miktarda olmalıdır. bir çay kaşığı kimyon, şeker ve hardal tohumu kullanılması arzu baharatlar gibi.

işlemin açıklaması

Gerçekten lezzetli ve güzel kokulu pişirmek için sos ile domuz güveç multivarka kesinlikle tavsiye oranını izlemeleri gerektiğini. Bu yemeğin oluşturulması için harcanan zamanı azaltmak için, tercihen önceki gece soğuk suyla bir kapta fasulyeleri ıslatın ve gece boyunca bırakın. ve iyice yıkanmış fasulye sabahı başka bir işlem geçin.

sebzeler toprak ön yıkanmış. küpler, soğan ve soğan - - yarım halkalar Kereviz dilimleri, biber kesti. Domuz tenderloin iyice küpler halinde kesilmiş ve bitkisel yağ, bir kase Multivarki önceden yağlanmış az miktarda gönderilir, soğuk akan su, biraz obsushivayut kağıt havlu altında yıkanmıştır. mod "Kavurma" etkinleştirin ve yedi dakika pişirin. Bu homojen kızaran böylece Bu durumda, et, periyodik karıştırma olmalıdır.

Daha sonra sebzeler, fasulye ilave edilir ve sarımsak pres içinden geçirilir. Orada aynı zamanda su, ketçap ve baharat iki fincan gönderdi. Cihaz "Söndürme" ve yarım saat pişirin etkinleştirir kapatın. multivarka içine sos domuz gulaş sinyalden sonra biraz tuz ekleyip masaya servis.

Opsiyon İki: Bileşen listesi

Bu tarif, çok lezzetli ve iştah açıcı tabak içinde hazırlanabilir. İşleme başlamadan önce, mağazaya gitmeli ve eksik ürünlerin tüm satın almak. emrinde olması gerektiği:

 • bonfile 800 gram.
 • suyu 250 mililitre.
 • tereyağı 40 gram.
 • sirke 25 mililitre.
 • kendi suyunda domates 200 gram.

İtalyanca multivarka içinde sos ile gerçekten besleyici ve lezzetli domuz güveç sahip olmak için, yukarıdaki liste uzatılabilir etmektir. Bunu bir limon, biraz öğütülmüş kırmızı biber, sarımsak, üç diş, defne yaprağı, kimyon ve dört ampul bir çiftsiniz arzu edilir.

hazırlık teknolojisi

gönderen tereyağı küçük bir miktarı ile yağlanmış kase Multivarki, önceden temizlenmiş yıkanmış ve hazırlanmış ve sarımsı renk tonuna kadar olan "kızartmak" modunu adım, soğan yarım halkalar doğranmış. Daha sonra sirke eklenmiş ve zaman zaman haznenin içeriğini karıştırarak buharlaştırılmıştır.

Sonra soğan, biber ve kimyon için biber ekleyin. Tüm iyice karıştırılır ve eklenir domuz, çatal püresi basın sarımsak, domates ve tuz geçirilir defne yaprağı değil de yıkanmış önceden ve küçük küpler halinde kesilmiş için. tüm et suyu dökün ve bir kapak ile kapatın. Ardından modu "söndürme" ve iki buçuk saat boyunca hazırlanan aktive edin. Periyodik olarak sıvı seviyesini kontrol edin ve gerekirse et suyu olarak ekleyin.

Opsiyon Üç: ürünlerden oluşan bir

Uygun olarak hazırlanır belirtilmelidir domuz gulaş sos tarifi multivarka pilav, makarna veya patates püresi ile servis edilebilir içinde. Bu yemek inanılmaz zengin lezzet ile yumuşak ve sulu çıkıyor. İşleme başlamadan önce, mutfakta olup olmadığını kontrol edin:

 • domuz Bir pound.
 • soğan ve havuç 150 gram.
 • un iki çorba kaşığı.
 • suyun 300 mililitre.
 • ekşi krema Üç yemek kaşığı.

baharat olarak durumda bir defne yaprağı, tuz ve karabiber kullanmak arzu edilir. Buna ek olarak, isteğe bağlı bileşenler listesi mantar, yeşil fasulye ve diğer sebzeler ile takviye edilebilir.

eylemlerin sırası

Her şeyden önce, et almak gerekir. Onun yıkama, obsushivayut kağıt havlu ve küçük parçalar halinde kesilmiş. Önceden hazırlanmış ve soyulmuş sebze zemin.

Multivarki yılında kase "Kavurma" modunu adım ve yarım saat pişirin, başı açık ve sürekli karıştırarak, domuz parçalarını gönderme bitkisel yağ az miktarda yağlanmış. sürecin sonu eti havuç ve soğan ekleyin kısa bir süre önce, karıştırın ve bir on dakika bekletin.

Bu sürenin sonunda Multivarki içeriği tuz, lavrushku, biber ve diğer baharatlar ekleyin. Buna su, un ve ekşi krema karışımı içine döküldü ve tüm malzemeyi iyice karıştırılır. Bir kapak örtün rejimi "Söndürme" include ve yarım saat zamanlayıcı koydu. Eğer aldıysanız o yumuşatmaya zaman geçtiğinden artırmak için gerekli iken, genç eti değil. multivarka içinde sos ile domuz bitmiş güveç servis edilebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.