ÇirkinlikBahçıvanlık

Garden Apple - Bir iş veya bir hobi?

En iyi eğlence - Herhangi bir mahsul toprağın işlenmesi. Bunun İster bahçe veya onun bir kafa bahçıvanlar alır ilkbahar, yaz ve sonbaharda bir sebze bahçesi olduğunu. Dedikleri gibi, bir kişinin yaşı giderek yeryüzüne çekilir, ve en az bir houseplant koymak için hiçbir arzusu ile kırk yıldır birini bulmak zor olduğundan bu, doğrudur.

Elma Bahçe rahatlama ve para büyük yatırımlar olmadan bir işletme için iyi bir fikir için favori bir yerdir. Yine de karaya doğru olmak ve ağaçlar ve toprak bakımı zaman harcamak gerekir.

yerleştirme teknikleri elma

dikim ağaçlar sadece sersemce bir kaotik bir şekilde fidan ve dikkate hava koşulları, elma çeşitleri, toprak tipi ve arazi almamalıdır zaman. ağaç dikimi birkaç tipi vardır:

  • dikdörtgen;
  • bir dama tahtası deseni;
  • bandı;
  • devresi.

o erken elma ise nihayet, geç, 10.08 de 01.07 dan, yaz elma ağacı veya sonbahar çeşitleri 10.09 de 10.08 meyve üretmek ve eğer elma ağaçlarının çeşit olgunlaşma zamanında vardır, örneğin, bu, 01.07 kadar 10.06 meyve taşıyacak, kış elma 20.10 de 10.09 alınabilir.

Ekimden önce o ağaçlar olacak yerleri işaretlemek için gereklidir. Her biri boşluk gerekir. ağaçlar arasındaki mesafe en az bina ve outhouses m 5.4 altında ve en az 5.6 m satır arasında olmalıdır. Eh, elma bahçesinde yerleştirilmesi tür kuş üzümü veya gooseberries olarak çalı, birleşerek eğer. bu mümkün ve stoklama yoğunluğu arttırmak ve her ağaç için çok geniş bir alan bırakmak için bu çözümü sayesinde.

iniş Özellikleri

Bitki bahçe elma ilkbahar ve sonbaharda ikisi de olabilir. Fideler için delikler 15 gün ekimden önce yapılmalıdır. Delik :. Derinlik boyutları - 50 cm, genişlik ve uzunluk - yeterince 2-3 sulama, sulama, her 20-25 gün toprak küçük bir gevşeme ile yapılmalıdır fide, köklenme sırasında 70-80 cm.

Orchard: Özellikler

meyve bahçesi altında meyve ağaçları ve varlığını anlamaya Yemiş çalılar. Hatta arazinin 6 dönümlük sıradan bir arsa üzerinde bu bahçe gerçek dekorasyon ve bahar çiçek olacak ve çıldırtır kokuyor olacaktır. armut,: Ağaçların herhangi birini kullanabilirsiniz elma, kiraz ve tatlı kiraz, kayısı, şeftali. Ve herhangi dut çalılar: ahududu, siyah ve kırmızı kuş üzümü, yaban mersini, bektaşi üzümü.

Farklı Olgunlaşma süreleri ile ağaçlar ve çalılar seçmeliyim, sonra meyve yuvarlak yaz memnun edecek. Bu işletmeler için bahçeleri dikildi ve meyve ve çilek satmayı planlıyor olanların özellikle doğrudur.

Eğer ülkede bir bahçesi var ve arazi satın tercih etmek istiyorsanız, kolektif bir bahçe seçeneği düşünün. Arsa orada çok pahalı olacak ve bazı bölümleri meyve ağaçları dikimi için genellikle uygun bir konumda, yerleştirilir. Buna ek olarak, benzer ilgi alanlarına sahip insanlar var karşılayabilir ve onlardan ağaçların yerleştirme ve bakımı gerekli bilgileri öğrenir.

Garden Apple - iş karlı olmadığını?

Eğer bahçecilik iş yapmaya karar verirseniz, doğru yaptın. Ve onlar büyük bir hasat vermek, çünkü elma ile başlamak daha iyidir. Garden Apple uzun vadeli yatırım gerektirmez. Bir yılda, 2016 yılında, örneğin, ilk kez para harcama ve elma farklı çeşitleri satın almak için 2018 yılında elmadan geriye 20 ton / ha olacak, 10 elma her ağaçtan kaldırılabilir, ve bir yıl sonra, bu rakam artacaktır neredeyse iki katı.

çeşitli meyve ağaçları büyümek için bir bahçe seçimi, kayısı ve armut ile hasat daha az, ancak, meyveler daha pahalı dikkate almak gereklidir. Ama onlar özel bir yerde tutulur ve düzgün taşınmalıdır, daha seçici.

bu durumda, elma ve diğer meyveler satılmaz kendi ve bir sözleşme ve stok endüstriyel işleme (en kolay yolu) yanı sıra kısmına kadar yapmalarını ve yeni yıldan önce kışın satmak çünkü, onun gelir daha, bahçe daha büyük.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.