Gıda ve içecekYemek tarifleri

Akşam fikir - multivarka içinde patates ile bir güveç

bir güveç - Yeni bir hızlı ve hazırlaması kolay, ama aynı zamanda doyurucu ve lezzetli bir yemek bulma fikri tarafından şaşkın, o zaman burada bir ipucu multivarka içinde patates. Bu ne ihtiyaç vardır! Bu yemeğin için tarifler aklınıza ya bir hayli bulabilirsiniz. Biz basit, ama çok ilginç bir şekilde bakmak. sizin için üs olsun, ve değiştirmek ve gelecekte kendi takdirine bağlı olarak buna ekleyebilir.

gıda bölümünü hazırlamak için "Yahni tarifi sen, elbette, gerek et multivarka içinde patates ile". Çoğu zaman bu tür yemekler için kullanılan domuz. patates ile Domuz multivarka nispeten kısa bir süre olmasına rağmen, onun sululuk ve yumuşaklık ile size hayran ve hazırlık kolaylığı. Eğer bazı nedenlerden dolayı domuz eti yemez, ya da sadece değil el altında, ince olmalıdır ve örnek, sığır veya tavuk için gibi diğer çeşitleri,. Et iyice bir kapta Multivarki küçük parçalar ve yerine kesilmiş yıkanmalıdır.

Aşağıdaki içerik maddeleri - soğan (bir ampul). Bu ince doğranmış ve etli bir kaseye konulmalıdır.

Sonraki - patates. ana yemek ürünleri (et ve patates) sayısı, yaklaşık olarak aynı, örneğin, 200 gram olması gerekir. Patates küçük küpler halinde kesilmiş ve aynı zamanda bir kaseye koyun. gerekli temel listesi, ürün bitti. multivarka içinde patates ile bir güveç - Bunlardan biri çok basit yemeğin alabilirsiniz.

mamasının lezzetini artırmak için sebze ve baharat oldukça küçük bir miktar eklemek daha iyidir. Çoğu zaman bu bir baharat olarak bir tatlı biber ve domates ve havuç ve zencefil olduğunu. Bunlar çanak gerekli "baharat" ekleyecektir. Yani, havuç - 1 küçük. Dilimler halinde kesilmiş daha iyidir. Zencefil - biraz, yaklaşık 5 gram. Biber, domates - sizin takdirinize miktarı değil, aynı zamanda çok fazla değil, öldürmek için değil, ana bileşenden tat tamamlayacak değil. Onlar da doğranmış ve bizim yemek içine yüklenmelidir. Bütün tuzu unutma. Sen, biber ekleyebilirsiniz örneğin, bir siyah ve yeşil biraz (kendi takdirine bağlı olarak, onsuz yapabilirsiniz). Tüm bileşenler bir saatlik bir süre boyunca "Söndürme" yemekler Modu hazırlamak için açığa, yakın Multivarki kapak karıştırılır ve edilmelidir. Hepsi bu. beklentilerim biraz - ve akşam yemeği hazır!

Eğer multivarka içinde patates ile bir güveç benzer bir tabak almak istiyorum, ama nedense patates, sadece güveç et yiyemez istiyoruz ya yoksa. Ya da başka bir patates garnitür tercih ederim. Ya da hiç kullanmayın. Nasıl Garnitür olmadan yahni pişirmek için? Çok basit, bir tarifi, yukarıda açıklandığı gibi patates silinmesini kullanabilirsiniz.

güveç almak için soslu et, modu "Pişirme" seçeneğini kullanarak, küçük bir yavru et ve sebzeler (sadece domates suyu ekleyerek değil ve altın kabuk oluşturmak için izin vermediği) olabilir. Ve bundan sonra, domates ekleyerek et suyu veya su ve koyun güveç çanağı dökmek gerekir. Her iki patates ile ve onsuz: Bu seçenek hazırlanması için geçerlidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.