Entelektüel gelişimiAstroloji

Mükemmel çift. Erkek ikizler - ikizler kadını

Oldukça bir Zodyak işareti yöneten ender insanlar özellikle seven bir birlik içinde, birbirleri ile uyum için. Doğa insanların benzerliği ve tamamlayıcı ve birbirinin zayıf yönlerini kapsamaz gerektirir. Ancak bu kural istisnaları vardır. Bu ikizler burcunda doğan bir erkek ve bir kadın arasındaki ilişkiyi konu alıyor.

Erkek ikizler, dişi ikizler Son derece birbirine benzer, ancak bunun bu işareti fantezi sonsuz uçuş sembolüdür, çünkü birbirlerine hayran ve eşiniz yeni bir şey keşfetmek için her zaman onları engellemez. İkizler ikisinin birliği sadece deli gibi görünebilir. Bu çiftte hayalcilerin ülkesine kimse olacak ve bu nedenle, hayatlarını up, çıkışlar ve fantezileri oluşacaktır. Her zaman başarılı değil, bu heyecan verici oyuna benzer olacak ve onun fantastik planıyla, sendika yıllarca başarıyla bulunabilir sayesindedir.

Yakınsak ise erkek ikiz bir çift - ikizler kadını Onlar bir araya gelerek varsa yeterince uzun, ama, birlik yeterince güçlü olacaktır. Haberleşme eğlenceli birlikte boş vakit geçirmek için bu ikisinin aslında neden karşılıklı çıkar temelinde başlar. Zamanla, ikizler birbirine olmadan yaşamak zor olduğunu biliyoruz. çift olarak hayatının geri kalanını geçirmek - Ve böylece mizah ve neşe ile onlar çok önemli bir karar.

Onun doğuştan gelen loquacity rağmen ikizler burcunda doğan insanlar, ruhunda sırlar ve bir çok şey söylenmemiş tutun. Genelde, görünüşteki basitlik rağmen doğa, ikizler anlaşılması en zor işaretleri biridir. sadece onu anlamıyor sonuna kadardır - Bu çok zor bir kadın ikiz adamı evcilleştirmek için nedeni budur. Yalnızca aynı burcunda doğan bir kadın, bu sevgi erkek ikizler biliyorum ve bu onlara ödül olabilir.

Bir yakının üzüntü Twins nöbetleri için çok karakteristik haddelenmiş zaman ikisi de ortakları çok anları mükemmel tahmin edebiliyoruz. Ama ikiz bazen o yiyor ne olduğunu bilmiyor, çünkü ne olup bittiğini öğrenmek için denemez. Onlar sadece eğlenmek için birlikte çalışacak olan ile aynı kolaylıkla zor zamanlarda birbirlerine destek.

erkek ikizlerin Ve bir çift - ikizler kadını Çok eğlenceli ve şiddetle yaşayacaktır. Bu işaret rüzgar olarak kabul boşuna olmadığından, birinde diğer yandan birçok bir ilişki oldukça sık olur, ancak davanın fiziksel yakınlığı ulaşamayacaktır. Bütün bu skandallar ve sonraki af işaretler. onlar anlayış ve aralarında ayarlanmış derin bir bağlantısı olmadan yaşayamaz çünkü Ortaklar kez daha birbirlerine geri gelecektir.

güven çokluğuna rağmen, çift erkek ikizler - ikizler kadını - bu sırlarla dolu olan bu çiftler, biridir. Ortaklar her zaman mümkündür, birbirlerine bir sır olarak kalır ve onları birlikte uzun yıllar kalmayı sağlar. Ve ikizler korkuyorlar veya birbirlerine sırlarını anlatmak istemiyoruz değil. Basitçe, onlar bile yakın kişiyi kimseye güven olmaz şeyler vardır.

Tabii ki, aynı zamanda bu çifti dezavantajları vardır. Mesela, örneğin, yetersizlik açıkça düşünmek ve giderek bir araya hayatı ve düşüncesizlik ve inconstancy donatmak için. Ama gerçek aşk kolayca nihayetinde mutlu birlik üzerinde herhangi bir etkisi yoktur bu engelleri, aşmak edilir.

sorusunu sorarsanız Sonuçta, uyumlu ikizleri imzalar kadarıyla, bu sıradışı işareti rüzgarlı kendi tür iyi yaşadığımı çıkıyor, ancak diğer işaretlerle kabul edilebilir oran kabul edilebilir olduğu veya destekler. Bu bir kez daha özgünlüğünü ve gizemini gösterilen.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.