Haberler ve ToplumÜnlüler

Ameliyat öncesi ve sonrası Kaitlin Jenner

O yıl Keitlin Jenner'in fotoğrafları birçok yayınlarda görülmeye başladı: parlak dergiler, sarı gazeteler ve tüm Internet bu kişiyi tartışmaya başladı ... Kim o aslında?

Biyografi Kaitlin Jenner

Ameliyat öncesi ve sonrası Kaitlin Jenner'la ilgili. Sonuçta, bu kadın sadece geçen yıl göründü, ama aslında, 65 yaşının tamamı Bruce Jenner, ünlü bir Amerikalı sporcuydu.

Bruce Geneer, ünlü Sovyet sporcusu Nikolai Avilov'un rekorunu yenerek Montreal Olimpiyatları'nda altın madalya kazandığı için çok ünlüdür. Bununla birlikte, bu zaferden sonra spor kariyeri azalmaya başladı. Ancak bu, Bruce'un Amerika'da ünlü kalmasını engellemedi. 1991'de bugün "Kardashian Ailesi" şovuyla çok ünlü olan Chris Jenner ile evlendi. Bruce ve Chris, bugün çok ünlü modeller olan Kendall ve Kylie Jenner ile evliydi. Toplamda Bruce'un altı çocuğu var.

2013'te Chris'le ayrıldıktan sonra, sonunda bir plastik cerrahi hazırlamak için hormonal terapi başlattı. Eski karısı problemleri hakkında tahminlerde bulundu, ancak onunla ilgili olarak onunla hiç konuşmadı. Operasyondan birkaç gün önce Bruce, kendisinin intiharı düşündüğünü söyleyen bir röportaj vermişti, fakat sonunda kendi hayatının bir kadını olmaya karar verdi - bir kadın.

Caitlin Jenner'ın Görünüşü

Vanity Fair'in ünlü parlak baskısının kapağında, o yıl Kaitlin Jenner'ın bir resmi ortaya çıktı. Dergide Caitlin Jenner'in hikayesi basıldı ve makalenin başlığı şöyleydi: "Bana Kaitlin deyin!" Vanity Fair için, kapağı vuran ilk travesti oldu.

Bundan sonra, birçoğu Bruce'u PR hareketi ve şöhret peşinde olduğunu iddia etmeye başladı, ancak bu ihtişamın, geçtiği azap, karmaşık operasyonlar ve terapilere değdi mi?

Aslında bir kadına dönüşmek onun için çok zor bir süreçti. Ameliyat öncesi ve sonrası kendini, bedeninde, zihinsel durumu üzerinde çalışmak zorundadır. 65 yıldır yavaş yavaş doğduğu şey oldu. Operasyondan önce ve sonra Caitlin Jenner'ın hayatını karşılaştırırsak, ameliyattan sonra başkasının vücudunda geçirdiği 65 yılı aşkın bir süreden daha mutlu olduğunu söyleyebiliriz.

Bruce'a olan her şey kendi başarı hikayesidir. Kaitlin Jenner, toplum tarafından beyan edilen tüm normları aştı, sonuçta kendi üstesinden geldi.

Bruce Jenner'ın Caitlin Jenner'e dönüşümü hikayesi

8 yaşından itibaren Bruce garip bir şeyler hissetti. Bu, kendini birçok açıdan tezahür etti. Kadın kıyafetlerini giymeyi ve bebekle oynamayı seviyordu. Gençliğinde hormon almaya başladı, ama yakında durdu. Yakın tarihli bir röportajda Bruce, eşi Chris ya da kızlarıyla katıldığı pek çok sosyal etkinlikte smokin taytlarını giydiğini ve bazen smokinle sutyen giydiğini itiraf etti. Ve yine de, son karısı şüphelenmesine rağmen, bunu hiç bilmiyordu.

Bruce, 60 yaşındayken hayatının tamamını bir başkasının bedeninde yaşayamayacağını düşünmeye başladı, hissetmediği şey oldu. Beş yıl sonra nihayetinde hissettiklerini yaptı. Kaitlin Jenner ameliyat öncesi ve sonrası durumundan oldukça endişeli. Ancak operasyon başarılı oldu.

Cinsel yönelim Caitlin Jenner

Bir röportajda kadın hiç eşcinsel olmadığını belirtti. Tüm evlilikleri samimi, hayatında olan her kadın, ister eş ister de metres olsun sevildi. Birkaç evliliğin ardından ortaya çıkan altı çocuğunu da sever.

İlk çıkışlarından birinde, kadına Kendall ve Kylie Jenner eşlik etti. Çıkışta, Angelina Jolie tarafından giyilen eskiden Versache'den beyaz-beyaz bir elbiseyle yeni bir yıldız çıktı.

Caitlin Jenner bugün

Günümüzde Kaitlin aktif olarak sosyal etkinliklere katılır, çoğunlukla röportajlar verir ve çeşitli şovlara katılır. Yaz aylarında, Cait isimli bir reality show'a katıldı ve kendini makyajsız gösterdi. Makyaj olmadan Kaitlin Jenner çok Bruce'u kızdırdı.

Kaitlin ile ilgili birçok makale ve haber Internet'te göründü. Söylentilere göre, İngiliz markası Victoria Beckham'ın yüzü olabilir.

İnternette her gün yeni bir Kaitlin resmi var: mayo, kırmızı bir halı, bir restoranda, bir aileyle ... Bugün bir ünlü gibi oldukça faal bir hayat sürüyor görünmektedir. Kaitlin Jenner'ın cerrahi öncesi ve sonrası hayatı önemli ölçüde değişti.

Kaitlin Jenner ve ailesi

Bütün büyük aile Jenner ameliyattan sonra ona destek olmaya çalışıyor. Daha önce, Kardashian-Jenner ailesinin hayranları, bugün değişmeyen Caitlin'den son derece şüpheci davrandılar. Birçoğu, bloglarında Bruce'un çocukları için ne kadar üzgün olduklarını yazdı ve bazıları Bruce'un çocuklarının sayfalarındaki yorumları destek sözleriyle bıraktı. Tabii ki, Jenner'ın ailesi için Bruce Jenner'ın bir kadın olduğu gerçeğini kabul etmek zordu. Durumu değerlendiren ilklerden biri, Bruce'un eski karısı Chris Jenner'di: "Yaşlı birlikte büyümek ve torun yetiştirmeyi planladığınız kişinin hayatını 180 derece döndürdüğünü kabul etmek zordu."

Ancak Caitlin Jenner'in ailesiyle bir araya geldiğini ve hatta seks değiştirmek için boşandıkları eski karısı Chris Jenner ile uzlaşıldığını söylediler. Bu, onun aile üyeleri ile yaptığı sayısız selfy tarafından belirtilir.

Kaitlin Jenner cerrahi öncesi ve sonrası hayat hakkında

"Aslında Bruce her zaman yalan söyledi, hayatını yalanlara harcadı ve hayatının her günü büyük bir sır haline geldi." Kaitlin'in sırları yok. "Kaitlin'in Bruce Jenner'den daha iyi bir insandığını içtenlikle umuyorum. Yeni bir hayata göz attığımızda, "- Kaitlin Jenner, ameliyat öncesi ve sonrası hayatı hakkında söylediği şeydir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.