BilgisayarlarYazılım

Filigranlar - Programı nasıl oluşturulacağı. Nasıl resimden filigranı kaldırmak için?

Genelde hırsızlık kendi metninizi veya fotoğraf korumaya çalışıyoruz. Şu anda, bunu yapmak için iyi bir yol yoktur. Bunu yapmak için, fotoğrafları filigran oluşturmanızı sağlar özel yazılımı kullanın. İlk bakışta göründüğü kadar değil her zaman çok kolay anlamak için, çünkü Ama yeni gelenler, birçok soru var. peşimizde çalınmasını fotoğrafları korunmasına yardımcı olacak bazı gerçek programlara bakalım.

"Photoshop": filigran nasıl yapmak

Eğer ter ve kan kendi sitesi oluşturmak ve içerik ile doldurdum, ve birisi geldi ve sadece tüm bunları ve ev sahibi çaldı etmek Yani, bu bir ahlaki hayal kırıklığı değil, aynı zamanda malzemenin kaybı değil sadece. Bunu önlemek için, biz filigran oluşturmak için şu anda öğrenirler. her şey için 5 dakikadan fazla bırakacaktır. Tüm öğeleri ayarladıktan sonra sadece tek bir tıklama herhangi bir fotoğrafa bir şablon ekleyebilirsiniz. Yapmamız gereken ilk şey - oluşturmak veya bir görüntü açmaktır. Bunu yapmak için, daha sonra "Aç." "Photoshop" çalıştırın ve "Dosya" gidip Ondan sonra, açık görüntüyü tespit etmek gerekir. Bunu yapmak için, araç kutusunda "T" harfi tıklayın. Bu yatay Tip Aracı'nın İngilizce sürümü. Şimdi biz kendi çıkarları metin yazmak gerekiyor.

"Photoshop" filigran ikinci safhası

Şimdi resmin üzerine yazılı bir metin var. "Hareket" fonksiyonu yardımıyla biz gereken etiket ayarlar. Bu merkezi olarak olabilir ve bazı köşelerinde olabilir. Daha sonra, katmanları çalışma olanağı tanır. büyük bir olay yoktur. Menü "Katmanlar" gidin ve "Layer Style" seçin ve sonra "Blending Options" bölümüne gidin ve devre fonksiyonları ve kabartma bir onay işareti koyun. Eğer başka efektler seçebilirsiniz rağmen, işte kendi takdirine bağlı geçin. Biz neredeyse bir filigran yapmak için var olduğunu söylemek, ancak en aklında ev getirmeme izin verin, o zaman sevineceklerdir olabilir. "Fill" menüsüne gidin ve ihtiyacımız pozisyonda metin az ya da çok şeffaf hale sürgüsünü ayarlayın. Tavsiye edilen yazıt şeffaf olabildiğince, o zaman daha iyi görünüyor.

son aşama

Biz sadece metin ve konumu boyutunu ayarlamak, bizim işareti hazır olduğunu söyleyebiliriz. yazı tipleri ile çalışmak başlamak için. Bunu yapmak için, panel "Metin" gidin. Sonra bizim tarafımızdan yazılı metni seçip bize gelirdi bunun için böyle bir taslak, yapmak gerekir. Bu filigran yere dikkatinizi çekmek gerekir. dikey ya da çapraz yatay yerleştirilebilir olması. Burada, sizin hayal olarak vahşi çalıştırın. Ama sonra, örneğin, filigran oldukça basit olabilir kırpma görüntüleri kaldırmak, çünkü resminin köşesinde imzalamak için gerekli değildir. Bu nedenle, daha fazla veya daha az fark, gerekirse yapın daha yakın merkeze yerleştirin. Aynı zamanda görüntünün önemli ayrıntıları görünür olmalıdır. Belli bir seviyeye etiketi döndürmek için, sonra bar "Düzen" e gidin select "Transform" ve sekme "Döndür" seçmeniz gerekir. Eğer ok-yay kullanarak istediğiniz gibi işaretini açabilirsiniz.

Toplu Resim Koruyucu

oluşturma ve düzenleme ikisi de - Ve burada filigran için bir başka harika bir program. "Photoshop" özellikle bu fonksiyonun yönelik değilse, bu araç bu ve oluşturulan içindir. Yazılımı indirdikten sonra, kurun ve çalıştırın. arayüz İngilizce konuşan ise, ayarlarında değişiklik ve sonra noktaya gidebilirsiniz. Sen filigran korumak istediğiniz görüntüyü seçin. Sonra işaretlerin büyüklüğü, şekli ve yeri seçebilirsiniz. Ne istediğinizi yazmak için unutmayın. Bu arada, bu aracın ayırt edici özelliği belgelerin bütün paketi ile çalışırken son derece yararlı olmasıdır. gerekirse döndürülmüş yazıt olacak olan, (derece) açısını seçebilirsiniz. Tersine sıralar "yatay ve dikey pozisyon işaretine belirleyebilir X eksenine, Y' birlikte ofset. Gerekirse, ölçeğini değiştirmek mümkündür. tamamlandı olarak izlenim yaratılmasına anda düşünülebilir. sonuçları ve yararları tutun. Program tamamen ücretsizdir ve az yer kaplar.

Tek seferde birden çok fotoğraflarınıza filigran yapmak için?

Herhangi bir nedenle yukarıdaki seçeneği uymuyorsa, bu bize yardımcı olacaktır iyi programların bolluk vardır. Bir örnek olarak bize güçlü XnView görüntü editörü kullanarak bir filigran oluşturma işlemini ele alalım. Başlamak için, programı başlatın ve bize doğru görüntüyü açın. Bundan sonra, klavyenin yardımıyla Ctrl + A biz not Tüm fotoğrafları seçmek kısayolları. Albüm çok sağa, sonra Ctrl tutamaz şey varsa, onay işaretini kaldırın. "Dönüşüm" O menüsüne gidin. Ardından "Filigran" öğesini seçin ve ardından "Ekle". Şimdi geçin bir logo oluşturmak veya yazı. Neredeyse bitirdik. Şimdi sadece aynı fonksiyonların hepsi ayarlarında bizim logosu yolunu işaret edebilir. Biz Paint veya Word'de yarattığı ilk günden beri, o bu özel dosyayı belirtin. Bundan sonra, "Çalıştır" tıklayın ve filigran tüm fotoğrafları görünecektir. Programın kullanımı kolay ve tamamen ücretsizdir.

Word'de Filigran Oluşturma

Eğer internetten yukarıda önerilen programları indirmek istemiyorsanız, o zaman yapmak ve ne bilgisayarınıza veya dizüstü sahip olabilir. Örneğin, herkes için geçerli Kelime olabilir. Burada fotoğraflar, aynı zamanda daha cazip hale getirecek metin üzerinde sadece filigran ekleyebilir. menüsü "sayfa düzeni" almak ve daha sonra öğesi olmadığı let Başlamak için "substrat". Hemen kullanılabilir ne seçim istenir, ancak oluşturmak ve kendi yazdırmak mümkündür. Eğer kendi bir şeyler oluşturmak istiyorsanız, o zaman "Özel destek" seçin. yazı tipi ve yazı kendisini belirtin, sonra Renk ayarlaması gerçekleştirin. Bu şeffaf ya da tam tersi bir işareti olabilir. Buna ek olarak, yatay veya çapraz konumunu belirleme seçeneğiniz vardır. sonucunu kaydedin. İhtiyacınız olduğunda Gelecekte, oluşturduğunuz şablonu kullanabilirsiniz.

filigranı kaldırmak öğrenmek için

Bunu çeşitli yollarla yapabilirsiniz. İlk olarak, "Photoshop" ile çalışmak nasıl bir örneğe bakalım. Orada büyük bir olay olduğunu, ancak bu biraz zaman alabilir, bu yüzden sabırlı olacak. Biz temelde katmanları manipüle var. o programın uygun olan herhangi bir versiyonu tamamen unutmayınız. Haydi başlayalım. en çok görüntüdeki vurgu bölge filigran altında doğrudan arka plan tekabül bundan sonra yeni bir katman oluşturun. bu alt tabaka üstünde olduğu şekilde bir sonraki aşamada kopyalanmış bölge yerleştirilmelidir. işin neredeyse yarısı bitti. Şimdi, son zamanlarda saydam yapabilir ve sürece o baskı kapatmaz olarak düşürmek için oluşturduk, bu tabaka arzu edilir. pekiflmesi sonra saydamlık efektini kaldırmak. Şimdi en alt seviyeyi kopyalamanız gerekir ve (o kapatmak olmalıdır) üzerine yapıştırın. Son aşamada, bir fırça ve silgi çalışmak için bırakılır. Bir filigran ve yazıt silmek için bir silgi ile bu alt tabakayı etkinleştirmek için. Herşey baskı kaldırdık, hazırdır.

Başka iyi yolu

Yani, bu sefer GIMP adında ücretsiz bir program kullanacağız. Bu fotoğraflarda filigran oluşturmak ve bunları silmenizi sağlar. Rus arayüzü hızlı neyin ne olduğunu anlamaya yardımcı olur. Ana menüde, çalışma ile resmi seçin. "Bulanık Seç" ve ardından araç çubuğunda yer almaktadır. Şimdi bir filigran seçin ve yeni bir katmana kopyalayın. Sonraki size izlenimi altında olmalıdır rengi, ulaşmasını sağlar "Mix", kullanmak gerekir. Rastlayan bölge kesin ve yeni bir katman olarak yerleştirilir. Bir "keskin ve Bulanıklık" işlevini, hem de "Parmak" kullanıldığında Monotony elde edilebilir. Yani elimizdeki filigranı kaldırmak için nasıl, bu sonucu kaydedin kalır. Gördüğünüz gibi, her şey, sadece aracı modları "Karıştırma" farklı prilovchilis kullanımı çok basit ihtiyaç vardır.

Bazı önemli noktalar

Ben Word'de filigran (filigran) kaldırma hakkında söylemek istiyorum. İşte yukarıdaki iki programlarında daha yapılacak çok daha kolaydır. Bunu yapmak için, sadece "substratı" seçeneğini "Sayfa Düzeni" bölümüne gidin. Orada biz aslında gerek "Sil substratı" görebilirsiniz. filigran ama bir şablon olarak, belirli bir belge için oluşturulmaz unutmayın. Gördüğünüz gibi, bu konuda pobespokoytes başkaları için bir sorun olmaktan çok yeterli Yerleştirilmiş yanlış bir izlenim kaldırın. Eğer sağlam herşeyi yaptım eğer Her durumda, yazıtlardan silme zaman ve çaba alacak ve bunun için üstlenecek olası kişidir. Uygulamada görüldüğü olduğu baskı üreme, onun tekrarı olarak, daha iyi bir görüntü korumak sağlar. Bu kullanıcılara itici görünebilir Ama burada, aşırı tepki vermemeye önemlidir.

Sonuç

Ve şimdi bu makalede söylenenlerin özetlemek istiyorum. Artık birçok programa filigran koymak biliyorum. Gördüğünüz gibi, Rusça yazılımlarını kullandıkları takdirde, büyük bir olay yoktur. Bir şeyler ters bile, o zaman oturup makaleyi okuyun ve tekrar deneyin gerekir, bir bölümünü kaçırdıysanız olması mümkündür. Her durumda, en önemli şey - bu iyi yerleştirilmiş işaretidir. Silmek zor olmalı. do you Nasıl, bu arada, aynı zamanda zaten biliyorum. Burada, belki de bütün konu hakkında ne kendi fotoğrafları ve metin koruma konusunda. Her durumda, çalıştığını ve herhangi hala çok basit ama etkili bir yöntem vardır olası değildir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.