Entelektüel gelişimiAstroloji

Kova taş uygundur: Zodyak belirtileri açısından Maskotlar?

Bu Burç tarafından 21 Ocak 18 Şubat döneminde doğmuş olanlardır. Kova koruyan gezegeni Uranüs, ve eleman havadır. Onlar sahip mükemmel zihinsel yetenekler ve onların ana nitelikleri belirleme ve azim vardır. Bu Burç ve insanlar böyle psişik olarak olağanüstü yetenek, sahip olabilir. Biz taş tür özellikle bunların hiçbiri bu yana, uygun Kova, bunlardan sonra bir sürü ne olduğu hakkında konuşursak herhangi olumsuzluk getireceğini şekildedir. Ancak, tercih taşlar serin renkler verilen, ancak takılar yangın elemanı arzu edilmez olduğunu.

Kova: taşlar bu işaret

Bu inci zodyak akik, Ametrine veya annenin bu işareti uygundur. Kadınlar mükemmeldir gül kuvars, ametist ve lâcivert taşı. Ayrıca iyi maskotlar olacak , yapay elmas zirkon ve topaz. işaretinin elemanı - hava, ama buna rağmen, su, mavi, mavi, turkuaz ve yeşilin sembolleridir Kova uygun taşlar,. Bu akuamarin veya azurit olabilir. olağandışı bir şey gibi Zodyak'ın bu işaretin İnsanlar, bu nedenle bu maskotlar onlar için iyi bir hediye olacaktır. Eğer bir seçim yapmak Ama hepsinden önce bulmalıdır taş tür uygun Kova ne.

akuamarin

Bu taş şeffaf bir tür beryl. Aquamarine gerçek aşk ve dostluk sembolü olarak kabul edilir, geçerli kalır. İyi su tehlikelerden koruyabilir, stresi hafifletir, taş sahtekarlıktan sahibini koruduğuna inanılmaktadır. Efsaneye göre, akuamarin bile konağın ruh hali ve sağlığına bağlı rengini değiştirebilirsiniz.

azurite

Başka bir "su" mücevher Kova. adı nedeniyle (çeviri "mavi" anlamına Pers kelime Lazard gelen) mavi renk elde edilir. bir isim daha var - shessilit, bu çakıl adı alanına geçti - Chessy. Ve eskiden bu azurit mavi ve bakır madenciliği lazuli çağrıldı. Taş sihirli güçleri olduğunu, bu stresle başa çıkma, öfke aşmak için, bilincin sınırlarını genişletmek için yardımcı olduğuna inanılmaktadır.

akik

türlerin büyük bir çeşitlilik vardır Bu taş, kuvars bir türüdür. Gümüş veya altın alan tesis, Kova uygundur. Taş çiftler korur ve birbirlerine bağlılıklarını saklar inanılmaktadır. Akik sahibine duyguları şiddetlendirir, kötü düşünceler ortadan kaldırarak, başarıyı çekmek yardımcı olur.

ametist

Soru: "Ne taş uygun Kova yok" yanıtını edilebilir - ametist. Bu bir soluk pembe veya koyu mor olabilir. O saflık, bütünlük, samimiyet, sevgi ve sükunet somutlaştırır. Bu taş onlara iyimser ve tutmaya yardımcı düşüş güçlerinden Kova korur , duygusal dengeyi sezgi geliştirir.

safir

Taş haset ve ihanet karşı çok güçlü bir tılsım olduğuna inanılmaktadır. Safir, hafızayı güçlendirmeye yardımcı olur cesaret ve kendine güven verir. Bazı sol elinde bu taşla bir bilezik veya yüzük takmak, eğer sağlığını geliştirir inanıyoruz.

obsidiyen

Roma'ya götürdü Roma savaşçı Obsidia, onuruna seçildi. taş kural olarak, genellikle siyahtır, volkanik kökenlidir. Gerçi obsidiyen da kırmızı ve kahverengi tonları olduğunu. Mineral sezgi, ne olup bittiğini tahmin yeteneğini geliştirmek sahibine yardımcı olur. Ayrıca küfürler, nazar veya hasara karşı iyi bir tılsım olduğunu.

taşlar Kova

sorusunu yanıtlayan: "Hangi taşı Kovalar uygun" Bu gerektiğini maskotu bu Burç ve insanları seçilmiş ne olursa olsun, önemli olan onun eylemde inanıyordu belirtilmelidir.

Böyle bir muska her zaman sizinle yıpranmış, sonra bunun etkisi birçok kez artacaktır. Buna ek olarak, uygun bir şekilde seçilmiş taş sahibi için güçlü bir savunucusu olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.