BilgisayarlarBilgisayar oyunları

"Prince of Persia: The Forgotten Sands" - geçit ve kısa bir rehber

Uzun yolculuk azından beklenmedik söylemek Malik prens sona ağabeyi ziyaret etmek. şehir düşman bir kalabalık tarafından saldırıya ancak defans kardeşi yardım cin çağırmak için umutsuz karar alır oldu - İfrit, böylece tam güç kurtararak. Ama Malik serbest bırakılan tam bir resmini yoktu. şiddetli bir cin öncülüğünde iskeletler ve şeytanların büyük ordularını düşman ve müttefiklerinin insanlar arasında ayrım yapamaz. Bu nedenle, çakışma, aslında, en güçlü yan üçüncü girer ve. Düşman işgali durdurdu, ama aynı zamanda kurtulanlar arasında prens ve kardeşi dışında kalmıştır. En ilginç olanı, bu Ifrit o Süleyman'ın kahramanın karşısında görünce bazı anlaşılmaz bir şekilde görünüyor. Ve bunu yok etmeye ne olursa olsun karar verdi. Yani, açık konuşmak gerekirse, oyunun hikayesini başlar "Prince of Persia: The Forgotten Sands" çoğunlukla olduğu pasaj olan, serinin kökenlerine geri getirecek.

görsel bileşen

ilk şey bu oyunu başlatan herhangi bir oyuncu, bu yüzde yüz yapılır grafik bileşen ile karşı karşıya. Kuşkusuz, bu görsel bileşeninde bir dizi iyi parçasıdır. Mükemmel saray pencerelerinden epik türlerden her şey ve oyunun karakterleri "Prince of Persia: The Forgotten Sands" güzel ve köpüklü gözlerle biten. Passage elemanları parkura ve söndürme sistemi içerir. Bu iki bileşen oyun boyunca yoğun kullanılacaktır olduğunu. kavga ve Parkour içinde Animasyon en küçük ayrıntısına kadar çalıştı, bütün hareketleri sorunsuz ve gerçekçi yürütülmektedir. Karakterler tam olarak düşman gibi kendi bireysel tasarım stili var. Aynı Ifrit alın, görsel bileşen sadece bakışını hipnotize edilir. Çevre, muhteşem saraylar, bahçeler ve kanallar şeklinde ağırlıklı olarak sunulan, büyü ve macera dolu oryantal masallarının atmosferini verir. Oyunun Özellikle kalitesi: muhteşem bir yolculuğa şeklinde temsil edilir geçit olan "Prince of Persia The Forgotten Sands", su çalıştı. Overjoyed yıldır giyilen kum üzerinde düzgün bir şekilde yürümesini, şelaleler, akarsular ve su akışı farklı türde neden olur.

Büyücülük ve sihirli

Şimdi gerçekten oyun ": Forgotten Sands Prince of Persia" ana hikaye ne olduğu hakkında birkaç söz söylemek gerekir. Passage büyü kullanarak bölüm soprovozhdayuschuyuyasya, oryantal masal daha anımsatır. Yani bazı inanılmaz katlanmış hikayesi gelen beklemeyin. Oldukça anlaşılabilir ve öngörülebilir Tümü:, dayanıklılık kazandırdığı eşsiz beceri ve yeteneklerini açmak için, efsanevi silahları bulup uğursuz cini yok etmek gerekir. Evet, bu bileşenlerin üzerinde geçen oyun "Prince of Persia" bölünür. sihirli güçleri olan "Sands", aynı zamanda aktif olarak (önceki bölümlerinde gibi) oyun sürecinde kullanılacaktır.
İlginç ve güzel oyun videoları ve yapıştırma, iyi tasarlanmış diyaloglar ve karakterler nasılsa bu renkli tarihine dalış yapmak. "Prince of Persia: The Forgotten Sands" Passage tüm klasik oyun teknikleri, serinin son bölümünde bu kadar hayranı favori içermektedir. Bu mevcut akım teknolojilerin kullanımı ile, ilk oyunlarından biri yeniden yaratılması gibi, ama daha mükemmel bir biçimde. Çoğunlukla geliştiriciler planını uygulamaya başardıklarını ve oyunun fanları zevk olacak hiç şüphe yoktur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.