BilgisayarlarEkipman

PC için joystick. Nasıl seçmek için

Bilindiği gibi, PC için bir joystick sadece günlük işlerinde yapamaz onsuz gerekli aksesuar değildir. Ama bu bu cihaz sadece yeri doldurulamaz bilgisayar oyunlarının hayranları için. konuşmak mı "Nasıl doğru joystick seçin."

Joystick - oyun denetleyicileri sınıfına ait bir cihaz. Şu anda bu cihazların oldukça aralığıdır. Ve her şeyden önce, bu hedefine temelinde, gerekli, seçin. manipülatör tüm çok çeşitli belirli özellikler ile karakterize edilir, her biri iki tip, sadece bölünebilir.

Başlangıçta bilgisayara joystick ölçüde uçağın dümeni benziyordu bir düğmeye sahip bir hareketli kol olduğunu. Bu benzerlik oyuncular uzay konuları ve özellikle uçuş simülatörleri sevdim. oyunlarda diğer çeşitleri gamepad kullanarak oynama yapılmış.

Zamanla, gamepad kontrolleri en uygun konumu ile ergonomik cihazda düğmeleri ile geleneksel dikdörtgen plastik karolar gelişmiştir. Melezler giderek daha popüler hale gelmektedir - bir joystick gamepad özelliklere sahip. Ve bir ya favori oyunda özgürlük tamlık kontrolü için iki adet "mantar" ya sahiptir.

Bilgisayarınıza bir joystick seçmeden önce, onu almak hangi oyunları için dikkate almak gerekir. Joystick kontrol simülatörleri ve yarış çeşitli oynamak isteyenler için kolaylık ekler. görevler, eğlencelerle ve stratejileri gelince, bu tür satın alma avantajlarını getirmez.

İyi sopa seferde görülebilir. O herhangi bir geri bildirim varsa Birincisi, öğren. Günümüzde Oyuncu sadece görmek ve oyun duymak artık yeter. Daha fazla istiyorum. Yani - hissetmek. Bu durumda, kumanda kolları istenen oyun dakika içinde bir titreşim cihazı temin minyatür motor ile donatılmıştır. Daha gösterim servolarını koyan manipülatör verir. Bunlar uçağın dümen en gerçekçi simüle davranış vardır.

İkincisi, arayüz dikkat bağlantısı. bir joystick bağlanması sorunlara neden olmamalıdır. Genellikle sadece USB portuna bağlanır ve herhangi bir özel bilgi gerektirmez. kullanım kolaylığı, bir sürücü disk yüklendiğinde kullanıcı istemi faydayı maksimize etmeye joystick nasıl yapılandırılır. Bu tür bir disk paketleme düzeneği her kürek dahil. Ayrıca farklı platformlarda çalıştırmak için joystick yeteneği büyük bir fark vardır. vesilesiyle, konsola bağlı olacak, PC'de oynarken ve ne zaman joystick kullanılırsa, sen çapraz platform modelini almak gerekir. Sonra evdeki bütün oyun cihazlarıyla joystick bağlamak mümkün olacaktır.

Üçüncüsü, kullanım kolaylığı göz önünde bulundurun. Oldukça ergonomik olmalıdır. zamanlarda oyun, tek bir saat süreçte oyun geciktirmek ve oyunun avunmak daha kötü bir şey çünkü sert eklemler eller vardır. Ayrıca, bilgisayara sopa ek düğmeler yeterli sayıda sağlanmalıdır. Düğmeler ondan fazla olabilir. Hemen hemen her zaman o oyuncu ne yapar hangi düğme seçer ise, programlanabilir. Çoğu zaman yeterince Normal oyun ve beş ek düğmeleri. Hiçbir duygu gereksiz "fırsat" için ekstra ödeme yapar.

As elverişli kolları kablosuz iletişim vardır. Kablo, herhangi bir karışıklık. bağlantı türü ile joystick nasıl yapılandırılır otomatik belirlenir beri, sen anlamak gerekmez. Sorunlar ortaya olmamalıdır. üreticileriyle ilgili olarak - burada seçim oldukça geniştir ve mali olanakları bağlıdır. Sven Logitech, ThrustMaster, Genius - Bu joystick dahil olmak üzere yüksek kaliteli bilgisayar aksesuarları üreten şirketlerin tüm liste değildir. Bu özellikle kumar ve hevesli doğa her yaştan insana özgü olduğunu ve ne - bu oyun olduğu için, satın almak ve zevk ile oynamak, seçin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.