Ev ve AileAksesuarlar

Kumaş dalış: Maddenin açıklaması

Dalış kumaş - suni sentetik malzeme. Sanayi, suni ipek, polyester ve spandeks gibi esas olarak sentetik liflerden, sentetik liflerden, çeşitli birleştirerek bu madde üretmektedir.

Bu konuda Üretimi - çok pahalıya mal değil mesele ve bu tür Çin ve Türkiye gibi ülkelerde bu ürünlerle pazar sular var. Nedir dalış kumaş? bileşenlerin açıklaması bize bu soruya cevap yardımcı olacaktır. Doğal madde Bileşiminde sadece birine eklendi - bu pamuktur.

Dalış kumaş: bileşim

Viskon en doğal lifler arasında kabul edilir. viskoz üretimi için başlangıç malzemesi kumaşı bugün bile değerini korur, teşekkür kâğıt hamurudur. kumaşta bu bileşenin eklenmesi ile, her türlü yapabilir : doğal elyaflar , ipek, pamuk ve yün arasından seçilebilir. Viskoz - dalma kumaş en temel katkı maddesi (% 65) 'dir. Maddenin Açıklaması: yabancı madde bir çekme özelliğine sahip, kolayca dilimleme parçaları tarafından buruşuk olan akışkanlık filamentleri meydana gelir.

Polyester yapay yapılır sentetik lifler ve pratik yeteneği için aşınma takdir. Buna ek olarak, mesele şudur - Hafif nefes alabilen ve su geçirmez. Polyester kumaş katkı maddeleri% 30 dalışıdır.

Elastan - insan yapımı elyaf, birçok isimleri vardır: spandex, neolan, Vorino. Bu orijinal boyutundan daha büyük 8-9 kez, genişleyen özelliklerinde tektir. Yük kaldırılırsa - hızla orijinal formuna geri döner. bir bileşimi yüzdesi ya da başka bir madde ile bağlı azaltır veya ürünün esnekliğini arttırır. Malzeme dirençli olan ultraviyole radyasyon, deniz ve kalitesini etkilemez klorlu su. % 5 elastan kumaş dalış eklenir. ilave maddenin Açıklaması Bu yağlar, katı yağlar ve ter serbest gibi maddeler karşı özelliklere sahip olan, kontamine kolay olmadığını göstermektedir.

kumaşa ilave edilir doğal bir madde

Pamuk - pamuk kozaları elde edilen doğal bitkisel elyaf. pamuk bitkileri üzerine işlemden geçirildikten sonra , ham malzeme , bir ince, kısa ve yumuşak elyaflarıdır. Pamuk pozitif ve negatif özellikleri hem de sahiptir. Yüksek mukavemetli, ısı direnci, higroskopik - bu faydaları ifade eder. Dezavantajları: o ürünü kolayca buruşuk olan mülkiyet oturup vardır, hafif sarıya döner. Bir hammadde olarak, pamuk tekstil endüstrisinde kullanılır. Doku dalış orantısı yüzde 10'dur.

Dalış kumaş: Karakteristik

Onun tercih siyah, koyu kırmızı, bej tonları gelen şeylerin renk düzeni. Sıcak su ile yıkama kolay ürünler, fiziksel etkilere karşı dirençli nem kuyusu, emer. Böyle sanayi dokusunun ışığında tayt, tozluk, tayt üretirler. nedeniyle iyi elastikiyet için bu ürünler ideal olarak tüm avantajları vurgulayan, bu malzemenin eserdir, figür otur. viskoz elyaflar, polyester, spandeks ve pamuk kumaş kimyagerler bir kombinasyonu sayesinde dalış icat. Bu malzemenin açıklaması aslında, örme, yani gösterir ancak daha yoğun, iyi sondaki ve unstretchable.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.