Ev ve AileAksesuarlar

Nasıl kapalı çeşme yapılır?

kapalı çeşme - şık bir oda dekorasyonu. Böyle aksesuar barış ve huzur verir. Buna ek olarak, ürün, iç animasyon sağlar. Kendi elleriyle yapılmış, satın alınan çok daha ucuzdur. Bu çeşme benzersiz bir yapıya sahip olacaktır. Sanatçı realiteye çılgın fanteziler fark edilebilir.

Bir proje oluşturmak

onun yapısı hakkında dikkatlice düşünmek değer kapalı çeşme imalatı, geçmeden önce. Bu aynı zamanda formu ve seviyeleri ve boyut sayısı için de geçerlidir. Herhangi çeşmenin ana prensibi unutmayın. tasarımda Su daima dolaşımda gerekir. Aksi halde ürün çalışmaz. Proje tam boyutları belirterek, kağıt üzerinde tasvir etmek en iyisidir. Bundan sonra, bütün ayrıntıları ile düşünebiliriz. İlk gerekli yapım malzemeleri ve araçları sayısını saymaktır.

o kapalı çeşme ne oluşur?

bitmiş ürünlerin Fotoğraflar etkileyicidir. Böyle bir tasarım hemen her dekor sığmaktadır. Genel olarak, oda çeşme oluşur:

  1. Hava geçirmez bir kap. böylece bu amaçla, uygun kova, tencere, havza, saksı ve belirleyin.
  2. su pompa. Bu durumda, akvaryum aksesuarı kullanabilirsiniz.
  3. Dekoratif elemanlar: kabukları, vb taşlar, led şerit vb.

soket çeşme yakınında yer almaktadır. Sonra pompa sadece ağlar üzerinde çalışır.

pompayı takma

Kapalı çeşme üretiminde ellerini dikkate su pompası yerini almalıdır ile. Bu sıvı olmadan tüm sistemin riskini ortadan kaldırmak gerekir. Bu yüklemek en iyisidir bir su pompası tüm yapının en düşük noktasında. Aksi takdirde, çalışacak kapalı çeşme tamamen doğru değil. Su pompası kapatılmış bir kap alt monte edilmelidir. Bunu yapmak için, akvaryum için pompa ile birlikte gelen bir enayi kullanın. Ayrıca hijyenik dolgu macunu dayalı yapılan pompa tespit yapıştırıcıları için kullanılabilir. Bu durumda, ideal bir sıvı çivi. su üstüne yükselir Yani, kullanabilirsiniz silikon tüp. Bu öğe için pompa çıkışına koyun ve sonra dik ayarlanmalıdır.

Ne çeşme kurdu?

Nasıl oda özgün bir çeşme yapmak için? Bunu yapmak için, yapıyı süslemek gerekiyor. Montaj ve kapalı kap gizlemek bir hız treni gibi bir oluşturmalıdır pompa çıkış borusunun sonra. çapı 5 ila 7 cm arasında değişmektedir örneğin yüksek bir yere taşlar üretmek. Bitmiş kazık kapasitesini belirlemelidir. Bunu düzeltmek için, epoksi tutkal kullanabilirsiniz. bir tepe oluşturmak için, çerçevenin üretimi için uygun herhangi bir malzeme kullanılabilir. Herhangi bir durumda, çıkış borusu çıkış konumuna olmalıdır. Gerekirse, boyut olarak azaltılabilir.

Set üstü konteyner

Üst hazne için olduğu gibi, bu kabuklar, metal plakalar veya eski Stein olarak oluşturulabilir. çeşme odası için daha orijinal bak, eski bir sürahi kullanabilirsiniz. tankı yüklemeden önce, bunu deliğin dibini yapmak gerekir. Çapı silikon tüpün boyutuna uygun olmalıdır. Yaklaşık 0.5-1 cm'lik rezervuar boşluğuna geçirilmesi gerekmektedir. Fazlalıklar basitçe kaldırılabilir. güvenilir bir tespit ve sadece su geçirmez yapıştırıcılar için sızdırmazlık yapıya uygulanacak.

son aşama

Son aşama - dekorasyon. ev odası için Çeşmeleri kabukları, küçük taşlar, akvaryumlar için yapay bitkiler ve diğer malzemeler ile dekore edilebilir. yapı tasarımı tamamen iç mekan ile uyumlu ve içine uyum sığması gerekir. Odadaki çeşme herhangi bir yöntemle olabilir süsleyin. aydınlatma için, LED Strip çeşitli kullanabilirsiniz. Kapalı çeşme bakımı için oldukça kolaydır. düzgün çalışması için tasarlamak için, suyun seviyesini izlemek için gereklidir. Sıvıları dolaşımını tamamlamak için yeterli olmalıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.