ÇirkinlikInşaat

Ahşap kabinler dağ evi: amaç, cihaz

Ne zaman bir yere yeterince şehir arazi haricinde hiçbir şey yoktur bahçe ya da yaz yazlık, satın dışında, hava koşullarından geçici barınakta şeyler ve bahçe aletleri saklamak için ve dinlenmek için ve gece geçirdikten bile imkanı ihtiyaç vardır. Bu durum çok uygundur Kabinler her zamanki inşaat römork olan bir prototip olan ahşap dağ evi vardır. veya alan gerçek verme inşa edilecek zaman bir bahçe evi, bu basit yapı ve orada olacak bir hizmet, birçok amaç için kullanılabilecek bir çok ihtiyaç duyulan depolama odası haline. Bu binada bir ihtiyaç olduğu gerçeği, internette önerilerin çok sayıda bu tür kulübe söyledi.

Neden ahşap eğreti?

Ahşap hala en ulaşılabilir malzemedir. Mükemmel işlenir. Bu mükemmel ısı yalıtımı özelliklerine sahiptir. Bu ağaç benzeri yoktur. bu malzeme nefes gibi ahşap oda, her zaman rahattır. Bu kış rutubeti gerçekleşmesi ve yaz aylarında değil - o boğucu tuğla ayıran. ahşap evler yanında kabinler pahalı birim temele ihtiyaç yoktur çok hafif yapılardır. Bu binanın uygun bakım ile, uzun süre sürebilir.

cihaz

Ahşap kabinler dağ evi kullanılan malzemelerde küçük farklılıklar, hemen hemen aynı düzenlenmiş. fiyat yapılandırmasına bağlı olarak değişir. Örneğin, indirim ahşap dağ evi kabinler bir bitmiş ürün, astar kınlı dış ve iç duvarlar gibi zaten sağladı.

yapısının uzunluğu yönündeki farklı -. 3 boşluk genişliği 6 m - Yüksekliği 2.3 m - .. 2.45 m Bu boyutlar yapısı kurulum alanına taşıma yapmalarını sağlar. Tüm binaların temeli iki panoları 150h100 mm. kat yapılmıştır tahta tahta 20 mm, buhar ve su yalıtımı katmanı, mineral yünden ve kaplama kurulu üst tabaka 20 mm yalıtım tabakasının. Çift kanatlı pencere - tek cama 850h850 mm. bunun için çatı kaplama malzemesi - emaye korozyon önleyici özelliklere sahip olan kaplanmış metal levha. Modül binalar bir ücret karşılığında ahşap dağ evi, metal kapılar yüklemek kablolama yürütmek ve bir duş ile donatılmış olabilir muşamba yatıyordu yapmak çift cam pencereler. Aynı zamanda temel olarak beton bloklar üzerindeki tesisatın yapımı uygulanmasını önerilmektedir. Bu tür binaların maliyeti biraz üzerinde 40 bin ruble olduğunu. Birçok şirket ayrı ayrı tasarlanmış kabin gerçekleştirmek için bir cihaz sunuyoruz. Dachnye ahşap tutuyor mono- ya da ile yapılabilir Beşikçatıda. Diğer uygulamalarda, bu geçici konut ünitesi kablo, çift cam, bölmeler tüm proje fiyata dahil.

Diğer kullanımlar

Ahşap kabinler dağ evi farklı şekillerde kullanılabilir. özel ekipman ile donatılmış ise, banyo düzenlemek mümkündür. İstenirse, bu yaz mutfaktan yapılabilir ve bunun yazlık veya bahçe evine bir ekleme yapılabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.