HobiDikiş

"Soğuk Kalp" nin Elsa tarafından bir elbise dikmek için nasıl seçeneklerinden biri

kızlar olmak prensesler hayal ediyorum. o da bir büyücü Ve eğer bu arzu büyütülür. Böyle animasyon filmi "Soğuk Kalp" nin kahramanı durum söz konusudur. Elsa - Kraliçe oldu ve inanılmaz güçlü bir güce sahip bir prenses. Soğuk ve don kontrol eder.

Nasıl değil yeni yılda "Soğuk Kalp" Elsa elbiseyi dilemek? Ebeveynler piyasadaki benzer bir şey aramak zorunda. Ama kostümler her zaman satın alınabilir. Sonra yardım beceri anne dikmek gelir. Buna ek olarak, kendinizi çok zor olmayan bir elbise yapmak.

o elbise imalatı için ne alacak?

Kendi elleriyle "Soğuk Kalp" nin Elsa tarafından bir elbise dikmek için olasılığı hakkında düşünenler, iki parça üretmek zorunda olduğunu dikkate alınması gerekmektedir. Önemli bir unsur elbise. Yani bir mendil lazım. Bir krep saten satın alabilirsiniz. O ipek veya saten gibi parlıyor, yeterince yoğun düşmeye. Sadece elbise soluk turkuaz rengini almak gerek Bir orijinaline benzerdi. kızlar için 130 cm büyüme 1 metre kesmek için yeterli olacaktır. Dahası, bunların uzunluğu arasında Elsa tarafından bir elbise olacak "Soğuk Kalp," yukarı kata olacaktır.

Bu doku, uygun iplik seçmek gerekir. mavi ve yeşil tonları yer almak vermeyin. Soluk gri iplik bu kumaş üzerinde görünür değil.

sayfasında faydalı fermuar. 30 cm yeterli uzunluğudur. O belden aşağı dikmek zorunda kalacağını dikkate almak gerekecektir. Sonuçta, bir kız kıyafeti giymek rahat olmalıdır. Eğer isterseniz, fermuar elbise üstünde bağlanır küçük bir düğme, seçim yapabilirsiniz.

Ama asıl niteliği Elsa elbise kostüm değil "Soğuk Kalp." Kefen - o özel kılan. Güzel bir ceket elde etmek için onu tavsiye boyutuna kesme, kumaşın ışık ve hava türlü dikmek için. Sonra elbise dikmek ve bağları yapmak.

Benzersiz ve sıradışı irade pelerin, onu tığ ilişkilendirmek eğer. Sonra kullanışlı pamuk ipliği türü "Iris" gelir ve onlara - ince kanca, bu tür sayısı 1.75 olarak. yeteri kadar uzun bir pelerin elde etmek amacıyla, 25 gram 6 kangal en az gerektirir.

Daha ne istenebilir ki?

parlatıcıları boncuk, payetler ve yapay elmas olan her türlü - onlar korse dekore edebilirsiniz. Böylece görüntü daha doğrudur. Elsa parıltılarında ve Shimmers tüm kıyafet çünkü. O buzdan gibiydi.

Rhinestones veya boncuk Kar desenleri kendi fikirler gelebilir, veya internet gözetlemek için.

Eğer kollu pelerin örgü, bir ince lastik bant gerekebilir. o algılanamaz böylece beyaz bir renk seçmek gerekir. onlar kayma yok böylece, kovanların kontur boyunca olmalıdır dikin.

Nasıl bir elbise dikecek?

karikatür "Soğuk Kalp" Elbise Elsa ise (resimde) çok net takip ettik. Ve onun tarzı basit olduğu açıktır. - Bir korse ve alt - kattaki geri biten bir etek üst: Bu iki bölümden oluşur. Bu nedenle aşağıdaki gibi elbiseler dikmek için adımlar olacaktır.

 1. Bir dikdörtgen, koltuk altı bel kadar göğüs ve ayarlama hacmine eşit olan uzunluk ve genişlik kesin. Ve gerek ağ geçitleri üzerinde 2 cm her iki tarafında bırakmak.

 2. Sause bel her bir yan dikiş girintisi üzerinde ön kalıbın alt kısım.

 3. etek için bir dikdörtgen kesin. en mantıklı yok matine üzerinde kızlar için - Onun uzunluğu ayak bileğine belden mesafeye eşittir. Ancak genişliği farklı olabilir. Hem sadece düz ya da kıvrımlı bir olduğunu.

 4. kenarlarında ağ geçitleri yapım belden iki parça bağlayın.

 5. fermuar diker. Bir düğme dikin.

 6. En korse eklenebilir, sakız içi dışına dikmek veya çok ince bir lyamochki olun.

Nasıl pelerin kravat?

arasında Elsa tarafından giydirmek "Soğuk Kalp" muhteşem var, ince malzemeden yapılmış kollu bir pelerin yapmak gerekiyor. Alternatif olarak, tığ yapabilirsiniz.

Sen kollu başlamalıdır:

 • Eğer daha kalın parmak gerektirebilir 14-15 hava döngü bir zincir bağlama;

 • halkaya bağlamak;

 • bilek kapsayacak şekilde hurma dış tarafında üçgen bağ, üst tarafı şekilde olmalıdır; desen sürece o bir delikli ve hava gibi, herhangi alabilir;

 • Korse elbise en eşit bir yüksekliğe dairesel model halka içinde kapatmak ve örme;

 • İkinci kol bağlamak;

 • Bu geri genişliğine eşit olacak şekilde hava döngüler bir zincirle bağlamak;

 • yavaş yavaş desen izin verirse, kenarlarda döngülerin sayısını eklenmesi ve ortasında, aynı desende mantosunun kumaş örme.

kızlar olmak prensesler hayal ediyorum. senin kızını bir peri masalı ver! elbisesinin Elsa dikin!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.