Yiyecek ve içecekŞaraplar ve alkollü içecekler

"Phanagoria" - tatil için şampanya

Şampanya, tatillerin sembolü olmuştur. Elbette, Yeni Yıl hakkında konuşuyoruz. Her nasılsa giderek artan bir şişe açılan bir şişe ve hoş bir köpüklü içeceğin yudumuyla gelecek yıl karşılama geleneği oldu. Şampanya çeşitleri çok bulunur ve imalatında uzmanlaşmış şirketler de yeterlidir.

Şampanya çeşitleri: acılık ve tatlılık

Hangi köpüklü şarap gruplarına ayrılabilir? Elbette, gücü ve tatlılığı yanı sıra yapmak için kullanılan üzüm türünden.

Orijinal şampanya sadece Şampanya eyaletinde üretiliyor çünkü içki adını ne aldıklarından dolayı. Bunun için kırmızı ve beyaz çeşitlerin üzümleri kullanılır. Bununla birlikte, birçok şirket uygun kalitede ve Fransa dışındaki içecekler üretmeyi öğrendi, örneğin "Fanagoria" firması. Bu üreticinin şampanyası da farklı çeşit ve tad özelliklerinden oluşabilir.

Bugünün en popüler köpüklü şaraplarından biri acımasız. Bu içecekte, şekerin yarısından fazlasını değil. Tat kalitesinden ötürü bu şampanya tatlı dişleri pek beğenemez.

Bununla birlikte, en kurak olan seçeneğe "ekstra sert" denir. Bu içki türü oldukça pahalıdır, nadirdir ve her üretici bunu kabul etmez. Bununla birlikte, "Fanagoria" şirketi müşterilerine keyifle şampanya sunmaktadır.

Sonra kuru ve yarı kuru köpüklü şarap çeşitleri. Daha fazla şeker içerdikleri için tadı acı olmadan daha yumuşaktır. Şekeri yüksek olan içeceklerin listesi bu listeyi kapatır. Şampanya "Fanagoria" (semisweet) buna atfedilebilir. Tüketicilerin geribildiriminden, içeceğin tadının zengin ve keyifli olduğu açık bir şekilde ortaya çıkıyor.

Şampanya sınıfları: farklı renkler

Şampanyası popüler olan "Fanagoria" şirketi, pişirirken kullanılan üzüm bazında çeşitli ürünler sunmaktadır.

Örneğin, kırmızı ve beyaz üzümlerin karışımı olan pembe renkli köpüklü şarap günümüzde oldukça popülerdir. Birazcık tat ve güzel gölge için sevilir. Camda, muhteşem görünüyor ki satış büyümesini etkileyen ana faktörlerden biri haline geldi.

Geleneksel köpüklü şaraplar, "kırmızı beyaz" anlamına gelen "Blanc de Noir" ve ayrıca "Blanc de Blanc" - "beyaz beyaz" anlamına gelebilir. Bu isimler pişirmede kullanılan üzüm türünü ve rengini belirler.

"Fanagoria" şirketi - satın aldıkları şampanya

Birçok tüketici "Phanagoria" isminin tam olarak ne olduğunu merak ediyor. Adı araziyle doğrudan ilişkili olduğu anlaşılıyor. Bu, Rusya topraklarında bulunan eski Yunanlıların en büyük yerleşim birimlerinden biridir. Şimdi bu bölge territorially Krasnodar Bölgesi topraklarında bulunmaktadır.

Bu şirket, kaliteli şaraplar, güçlü içecekler üretmekle kalmıyor aynı zamanda fiyat politikasını ustalıkla yürütüyor. Bu nedenle, fiyat "demokratik olan" Fanagoria "şampanyası tarafından tüketicilerin cebinde dövmez. Bir şişe köpüklü şarap 260 ruble'de başlar.

Şişelerin görünüşü "Fanagoria"

Üretim şarapları Rusya genelinde değil, aynı zamanda ürünlerin kalitesini de izleyen "Fanagoria" şirketi. Ve bu sadece içeceğin tadına ve standartlarına değil, aynı zamanda tasarım konusunda da. Şişe, içeceğin güneş ışığına maruz kalmamasını sağlayan koyu renkli camdan imal edilmiştir.

Şişenin üst kısmı folyonun altına sıkıca gizlenir ve üzerine şampanya tasarımı standardının fiş destekli bir telden gizlendiği folyo altına gizlenir.

Bu şampanya mutlaka ahşap bir tıpa ile kapatılması gerektiği unutulmamalıdır. Plastik varyant, içki yağma yapabilir, yabancı bir tat verebilir. "Fanagoria" şirketi tüketicinin dikkatini çekti - kullanılan şarapların ambalajlanması mantardan yapılmış, ahşaptan yapılmıştı. Ayrıca kuruluş logosu ile işaretlenmiştir. Etikette kendisi yazılıdır, ürün GOST uyarınca yapılmıştır.

Şarap çeşitleri "Fanagoria": tat kalitesi

Bu şirket yarım asır süreyle faaliyet gösteriyor. Tabii ki, bu dönemde üreticiler tüketicilerin isteklerini tahmin etmeyi öğrendi. Şu anda, şirket iki hatlı köpüklü şaraplar sunmaktadır:

  • Standardı. Zehirli, kuru, yarı lezzetli, yarı kuru şampanya içerir.
  • Premium segment. Köpüklü içeceklerin standart tiplerine ilaveten, eski Kazak yemek tariflerine ve ekstrapru tür şaraplarına göre yapılan "Tsimlyanskoe" da burada bulabilirsiniz.

Bununla birlikte, kısa menzil çeşitleri ve brüt daha popüler. İlk varyant, parlak, sulu bir tada sahiptir ve içeceğin güneşli bir tonunu çekmektedir. Brut onun tadı daha fazla, ancak hafif bir acı hoş bir aftertaste tarafından kaplıdır. Parlak ama zarif aroması için de takdir edilmektedir. Şirketin popülaritesini açıklamak kolaydır, çünkü "Fanagoria" fiyatı standart bir şarap hattı için yaklaşık 300-500 ruble olacak şekilde şampanya sunmaktadır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.