Sanat ve EğlenceFilmler

"! Midshipmen, ileri": o zaman ve şimdi aktörler mini dizi

Rus aşk halkının maneviyat hakkında konuşmak ve bu çok ruhsal iyi bir örnek olarak sadece Sovyet sinemasının bu şaheserler hatırlamak. ikincisi o zamanın seyirci memnun çok olduğunu, ve modern film endüstrisi için gerçek bir rol model haline gelmiştir.

Eski nostaljisi

filmi "Donanma Yıldızlar, İleri!", bu resimle ilişkili eski nesil hala aktörler olan, bir zamanlar çok popüler oldu. Sadece bir resim izleyiciler eski nesil adının anıldığında nostalji gözyaşları gizleme, tema şarkı söylemeye başlıyor. Evet, Filmden önce çok samimi ve derin olduğunu ve özel efektler hikayesine ek olarak, tersi değil. Bugün sinema standartları öncelik verir Hollywood, dikte gişede, ürünün kalitesini değil. Birçok "! Donanma Kadetlerinin, İleri" aktörler artık filmde başlattık merak Ve bu makalede bu soruya ışık tutacak adildir gizemli değildir.

Belov, Zhigunov ve Adil Nanny

Aleksandra Belova çalışan Sergei Zhigunov, genç nesil daha iyi dizisi "My Fair Nanny" Bir yapımcı Maxim Shatalin olarak bilinir. Tabii ki, aktörün filmografisi bu dizi içinde - "! Midshipmen, ileri", aynı resmin sonra kesinlikle en popüler değil Aktörler çoğunlukla görüş dramatik açıdan çok ortalama taşımak zorunda kalıyor, rolü büyüktür popülerlik getirmek, however ve çok iyi bir ücret. Bu "Maksimom Shatalinym" ile oldu. "Nanny" ek olarak Zhigunov da "yeni dünya" "Bir kez Rostov", "On Winters" ve bu tür projelerde parladı ama gençler ısrarla Mariupol'den eğlenceli ve samimi dadı aşık başarılı yapımcı ile ilişkilendirir. En son olarak Zhigunov Kristinoy Orbakayte yanında "Gizli dört prensesler" çalışmış ve şu anda yeni dizisi "Profesyonel" filminin çekimleri yer alıyor.

Korsak, Kharatyan ve başarısız projeler

Alekseya Korsaka Dmitry Kharatyan olarak Sanatçı, kendi mevkidaşı Sergei Zhigunov çok daha fazla sinirlendirdi filmografi. çok parlak ve belirgin olan filmi "Deniz Kadetlerinin, İleri!" aktörler ve roller Ancak, bu Kharatyan bir streç olabilir diğer rollerin çoğu hakkında söylenecek olduğunu. 2007 yılında Haratyan Rusya'da bir halk sanatçısı oldu. O filmin tüm parçaların başarısı esinlenerek, orada durmadı "Donanma Kadetlerinin, İleri!". Aktörler görüntü onlara büyük bir başarı getirdi, özellikle tek görüntü üzerinde genellikle "sıkışmış" dir. Dmitriem Haratyanom böyle sayesinde, neyse, o olmadı. Onun filmleri takip ediyor aralarında birçok 119 olarak resim, içerir: "Koroleva Margo", "Atlantis", "Başka Hayat", "Aurora", ve diğerleri. Onların derecelendirme ve değerlendirme ile gösterilen Maalesef bu projelerin birçoğu, başarısız olmuştur. o güzel eşi ve çocuğu ile vakit geçiriyor ederken anda Dmitry Kharatyan çekim katılmak ve etmez.

gökyüzünde Geyik, Shevelkov ve parmak

Vladimir Shevelkov, Prens Nikita Oleneva oynamadı büyük filmlerinin topladığı. Onun sicili çok sayıda olmasa bile Rus sinemasının standartlarına göre sadece 47 resim içermektedir. aktörler, yazarlar ve hatta iki katına - - bu filmde çalıştıktan sonra kendi başarılı kariyerini şüphe film yapımcıları "! Donanma Yıldızlar, İleri" olası değildir. Ama kader başka türlü karar verdi. Bazı aktörler bile sadece bazı resim üzerinde çalışmaya, göğe parmağınızı sokmak bazen dikkatlice vermek rastgele senaryo, biraz umut okumak ve yoktur. Nedeniyle burada ve böylece Rus sinemasının kalitesiz başarılı bir projeye bir parmak oldukça zordur almak ve Shevelkova sadece olmadı. Az ya da çok başarılı projeler Shevelkova - bu mini dizi "Üçlü Kalpler" ve sinema filmi "Kiraz Geceleri". Vladimir kalanı ile, maalesef bu şans değil. Kim bilir - belki onun yaşlılık, o ve "ateş" İyi bir dramatik rol, hayranlarını memnun etmek. Şimdi sadece umabiliriz.

Dini aktörler ve ikonik rolleri

Tabii ki, oynanan ve diğer eşit olarak "Midshipmen" tanınmış aktörler. Örneğin, her yerde Mikhail Boyarsky Chevalier de Bril rolünü oynayan resmin sanatsal değerine paha biçilmez bir katkıda bulunmuştur. Ölümsüz sinema filminin çekimleri katılan kadınlar hakkında unutmayın "ileri, midshipmen!". Aktris Tatyana Lyutaeva hala güzel Anastasia Yaguzhinskii rolüyle izleyicileri sevindirdi. Onun kahraman imgesi biz herhangi bir tek kopya şüphe kalmaması için iyi oynadı. Bazı izleyiciler için bu güzellik Batılı idealler vitrinlerini ve popüler dergilerin kapaklarını doldurdu kadın asalet, kırılganlığının ve güzellik bugün bile, bir erkek idealdir. Belki bir gün Rus sineması Sovyet sinemasının güzel ideallere döner ve Hollywood'a dayattığı standartları atmak, ve artık sadece nostalji için hesaplar ve "askeri öğrencilerin" üçünü gözden geçirin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.