BilgisayarlarEmniyet

Nasıl sitesinden VKontakte gelen şifreyi hatırlamak?

web siteleri ve sosyal ağlarda kayıt olarak, birçok kullanıcı tarayıcılar "Beni Hatırla" denilen büyük özelliği olarak istenilen sayfaya şifrenizi ve giriş hatırlamak değil eğilimindedir. Yani, siteye ilk ziyaret Kullanıcı adı ve şifresini kullanarak sonra, tarayıcı "Parola kaydedilsin mi?" Diye soruyor (Ya da, çizgi "Beni hatırla" seçeneğinin yanındaki bir kene ayarlanır).

Siteye girişte Bu noktadan itibaren herhangi giriş bilgilerini girmeden gerçekleştirilir. (aynı zamanda şifre "hatırla" isteyen) diğer kişiler siteye kullanıcının bilgisayarından tarayıcı veya girişi değiştirmek Ama eğer, kaydedilen veriler daha sonra şifre alakalı hale gelir hatırlamak için nasıl soru kaybetti ve edilebilmektedir.

olmadı Böyle bir durumda için, otomatik olarak giriş bilgileri kaydetmek için beklememelisiniz. En iyi seçenek kendileri için sıkça ziyaret edilen sitelerin tüm giriş ve şifreler getirmelidir bir Microsoft Word belgesi veya Microsoft Excel, yaratmaktır. Bu doküman (ancak masaüstüne) bilgisayarınızın sabit diskinde tasarruf önerilir. Bunun nedeni aittir ve hangi masaüstü kaybolacaktır nedeniyle sistemindeki bir arıza, eğer yeniden yüklemek, Windows, sürücü C gelen tüm veriler için acil operasyon gerekli aslında, etmektir. Kaydedilmiş şifreleri bir belge oluşturmak ve parola koruması ayarlamak arzu edildiğinde şifrenizi hatırlamasını nasıl yollarını incelenmesi. Eğer mümkünse, bu belge harici bir depolama cihazına (telefondaki USB flash sürücü) kopyalanır edilmelidir.

Çeşitli web sitelerinde prosedür şifre kurtarma farklı olacaktır. Siteye VKontakte şifresini unutursanız ne zaman bir durumu düşünün. şöyle işlemler şunlardır:

- Düğme "Giriş" altında düğmesi "Unuttunuz?" Dir - basın için gereklidir;

- Açılan pencerede, e-posta adresi veya siteye erişmek için kullandığınız kullanıcı adı girin;

- içinde açılan pencerede, siz "anti-spam" (siz verilen alana sayı ve harf girin) testinden geçmesi gerekiyor;

- E-posta adresine ayrıca siteye erişimi restorasyonu için harekete belirten bir mektup alacaksınız.

şifre hatırlamak nasıl yukarıdaki yöntem kullanılamaz, o zaman başka bir seçenek kullanıcı e-posta adresini unuttuğu takdirde VKontakte, kullanıldığı siteye erişimi tekrar yoktur. İnsanlar e-posta geri yolunu merak yaparken, uzmanlar, dinlenmek örnek yazma adreslerinin bir parçası üzerinde bir bardak çay içmek önerilir. sen misin - Ee, kanıtlayan kişisel sayfa ve belgenin adresini belirterek siteye olan erişimi mümkün geri yükleyin. kurtarma erişimi bu tür için, (ekranın sağ alt tarafında bulunan) "Form sayfasına erişimi tekrar" basmanız gerekir.

içinde Yolları başka sitelerde şifrenizi hatırlamak, önce de belirtildiği gibi, farklı olabilir. Örneğin, ne zaman Mail.ru sitesine erişimi tekrar (kayıt esnasında belirtilmiş ise), bir güvenlik sorusunu kullanabilir veya (o ekstra olarak kayıt sırasında belirtilmiş ise) Başka bir posta kutusu kullanın. Eğer şifrenizi unuttuysanız Yani, - panik yok! Bu tamir edilebilir!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.