Ev ve AileÇocuklar

"Britaks" - 1 Açıklaması puset 2, yorumlar

Bugün, okuyucularımız "Britaks" (puset) sunulacak. Birçok velilere ilgi Bu çocuk araç. arabanın seçiminden sonra böyle basit bir mesele değildir. Tüm artıları ve imalatçı ve spesifik modelin hem dezavantajlarını öğrenmeleri gerekir. Burada sayısız müşteri yorumları okumak için gereklidir. Ama her zaman sorunu çözmek için yardımcı olmamaktadır. Biz Puset "Britaks" hakkında ne söyleyebilirsiniz? o görülmeye değer mi? Ya da bazı eşdeğer bulmak için daha iyidir?

şık çözüm

Birçok anne nelere dikkat edelim, başlamak için. Dedikleri gibi, "başarı için elbise karşılanmaktadır." İlk cihazın görünümü hakkında tüm olacak. "Britaks" - İngiliz üreticisinden arabası - Modern ebeveynler arasında büyük rağbet görmektedir. Ve nedeniyle şık tasarımının tüm bunları müşterilerine memnun ediyor.

Birçok bu model tüm öfke takip etmek için kullanılan olanlar için gayet uygun olduğunu savunuyorlar. Tüm renkler gösterişli, sessiz, modern bir görünüm arabası ve sağlıklı değildir. Buna ek olarak, dikkate değer olduğunu "Britaks" - 1 modülünde bebek arabası 2. bilinçsiz basit ama çok çekici özelliği ve bunların her parçası ruh etkilenebilen tüketicilerin özellikleri içine batar. Böyle bir bebek arabası ile bile elit toplumda yürüyüşe çıkmak için bir utanç değil.

Herkes için

Ayrıca Bileşiminde modüllerin bir numarası vardır çocuk araç bahsediyoruz unutmayın. Pek çok ebeveyn Böyle bir çözüm, evrensel bir puset satın almak isteyenler için ideal olduğunu iddia ederler. Yani doğumdan itibaren 3-4 yaşında bir bebek kadar.

Bu fikir için sadece ideal 1'de Arabası 2. Ve "Britaks", birçok alıcı göre mükemmel görevini yerine getirir. Bu yeni doğan (beşik yoktur) ve zaten yetiştirilen çocuk için uygundur. Bu model, bir koltuk ünitesi yanı sıra araba koltuğu yürür eklemek yerine fırsatına sahiptir. Bu kalite modeli internette oldukça iyi yorumlar olduğunu için sol sayıda kullanıcı tarafından onaylanmaktadır.

bakım

Herhangi bebek arabası güzel olmalı sadece unutmayın. görünüm alım velilere bir sürü sorun getirirse, anlamsız daha sık değildir. Bu model farklı bakım basitlik olması gerektiği anlamına gelir.

Tekerlekli "Britaks Arı" Birçok genç ebeveynler tarafından kabul edilir, bu temizleme ve yıkama ile rahatsız etmek uzun süredir kullanılmayan olanlar için mükemmel bir seçimdir. Sonuçta, bu model modüler olduğunu. Kolayca belirli bir parçası ayırmak Gerektiğinde (özel kirlilik) ardından kurutun, sonra nemli bir bez veya fırça ile silindi. Ve hepsi bakım tamamlanır var.

Buna ek olarak, bir yorum genellikle tutmak bir cihaz çok uygundur o vurgulanmaktadır. Bir model olan bir kitabın - Basit bir mekanizmaya Tüm bunlar sayesinde. Sadece, alttan tüm modülleri ayırmak gerekli olduğu yere koyun ve tekerlekler bir dolaba, örneğin, saklamak için olabilir. depolama alanı ile hayır problem. Hatta 1 en küçük daire Puset 2'de kendi başlarına çok yer almazlar. Bu, diğer modellere göre çok büyük bir avantajdır.

fonksiyonel

Başka ne rol oynar? Elbette her arabanın çok işlevsellik. Gerçekten bir model satın almak istiyorum ve daha sonra belirli eylemler için uygun olmadığını dışarı bulmuyorum. Ya da ekipman genel kabul görmüş standart seti karşılamıyor.

Bu bağlamda, "bir hareket Britaks BBC" çok olumlu tepkiler kazanır. Sonuçta, üretici vaat olduğunu, gerçekten kutu içerisinde geliyor. Burada tampon ve şasi ile bebeğin ayakları üzerinde bir pelerin, bir yağmurluk ve koltuk ünitesi bulabilirsiniz. Bir eksi - anne için torba yoktur. Bununla birlikte, 1, 2 tüm modelleri için nadirdir.

Buna ek olarak, modelde, birçok kişi tarafından belirtildiği gibi, alışveriş ve yüksekliği ayarlanabilen sapı için bir ferah sepet sağladı. "Britaks" - uygun bebek arabası birlikte yürür. Onlar yüksekliği açısından büyük farklar Ve eğer anne ve baba, bunu yapmak mümkün olacak, araçla ameliyat olmak için uygun. Bu ebeveynler için bir görüntüleme penceresi sağladı.

Ayrıca bu model gerçekten evrensel olduğu gerçeğini vurgulamak değil imkansızdır. Bu uygun ve yenidoğan ve çocuk büyüdü. Fakat ebeveynler tarafından oluşturulan ana avantajı - mevsimsellik eksikliğidir. Yani çocuk için ya da taşınması kendisi için endişe etmeden, kış hem de yaz "Britaks" kullanabilirsiniz vardır.

Patensi ve amortisman

Dahası, bu yürüyen dikkati çekiyor puset Britax ( "Britaks Arı") mükemmel geçirgenliği vardır. amortisman ile aynı şekilde. Bu faktörler genellikle ebeveynler vurgular.

Daha önce bahsedildiği gibi, önerilen model bebek için modüler bir araç. Evrensel yılın farklı zamanlarında kullanmak. tekerlekler "Britaks" pnömatik, döner. Bu, herhangi bir yüzey üzerinde iyi bir geçirgenlik kolaylaştırır. Ayrıca, böyle bir çözüm mükemmel bir kızaklı ünitesi kullanıldığında. Şişme 4 tekerlek iyi yastıklama sağlar. çok sevindirici alışveriş olduğunu düz yollarda değil çoğu, giderken çocuğun çok fazla sallamak olmaz. Bütün bu puset koltuğu için geçerlidir ve şarj ünitesine.

merhem uçmak

Ancak, yukarıda tüm rağmen, bu model her zaman iyi değerlendirmeleri almaz. Orada memnun olmayan bazı şeyleri, daha çok hayal kırıklığı gerçeği.

Bu nedir? Aslında monte (seçenek "beşiği") olarak "Britaks" (puset) pek çok kadın hantal ve ağır görünebilir olmasıdır. Ortalama olarak, yaklaşık 13 kilogram ağırlığındadır. Bu etkileyici ağırlık, sezaryen sonrası özellikle kadın.

Buna ek olarak, "Britaks" - lüks öğedir. Ve fiyat etiketi üzerinde uygun yüklenir. Ortalama olarak, 1 de bu model 2 45-60000 ruble anne mal olacak. sen hep daha ucuz bir analogları bulabileceği göz önüne aldığınızda Çok pahalı ve kârlı. biz onun özellikleriyle navlunu karşılaştırmak eğer, kullanıcılarına birinci, çok daha abartılı. Bazı alıcılar gibi, yeni arabası "Britaks" para buna değmez. Satın yeni tekerlekli sandalye kalitesi fiyatı uyumlu olmasını fazla umut beslemek satın veya b / y veya değil daha iyidir. Bu modayı takip etmek isteyenler için modern bir çözümdür. Britax artık eğilim!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.