Sanat ve EğlenceFilmler

TV dizisi "Heroes": aktörler ve karakterler, yorumlar. dizi "Yüz" (100)

nefesini tutmuş pembe diziye Hayranları ekranda neler olup bittiğini izliyor. TV dizileri - 100 proje Amerikalı film yapımcısı Jason Rothenberg. Bu dizi gözden fazlalaştı "Yüz" çoğunlukla olumlu almıştır. Cass Morgan kitabından bu filmi Shot. Bu yazar tüm dünyada milyonlarca izleyiciye sevgisini kazandı bir kavrama hikayesi, yarattı olduğunu.

dizi "Yüz" hikayesi: başlangıcı

bilim kurgu türünde bu filmi vurulmuş. Ne de olsa gerçekleşir bir nükleer savaş, gelecekte gerçekleşti. On üç ülke inşa ve uzaya mekik var. Gemide sadece belirli bir kaç kişi geldi. Çeşitli ülkelerin uzay gemileri ise tek Sandığın birleştiler.

dizi "Yüz" hikaye yıllardır lumbuz Dünya'yı gözlemlemek kişilerin hayatları hakkında söyler. Onlar kendi gezegenine dönen hayal ve ayaklarımın altındaki zeminde hissediyorum. İşte atmosfer yaşanabilir gezegen kirli olduğu ve ülke sınırları içinde hayatta mümkün değildir zamanlar olduğu hepimizin malumudur.

dünyayı değiştirecek Gönüllüler

Şansölye Thelonious Caha ve yönetim kurulu gezegene arazi yaşam için uygun olup olmadığını kontrol edecek bir grup insan gitmeye karar verir. Bunlar gönüllülerden oluşan bir müfreze toplamak vermedi. Bu suçlular Ark olurdu deney grubunda karar verildi. Kural olarak, bu bir uzay gemisi yaşayan kurallarını ihlal genç insanlardır. Henüz on sekiz açmakla kalmayıp, bu yüzden ölüm cezası dışında tutulur. Onlar bu çocukları hayatını kurtarmak için tek seçenek olduğunu anlıyoruz çünkü yüce konumunu işgal gençler, ebeveynleri, baş komutanını desteklemektedir.

Bellami Bleyk - kompozisyonu onaylarken ek olarak, gemi listeden devamsızlık yapan bir kişidir. kahramanlar dizisi "Hundred" hakkında Yorumlar sadece iyi değildi. Erkekler kadınlar liderin göstermiş gerçeğini sevmiyorum. Belki de bu nedeni olduğunu yazar bayan kendini etmektir.

yeryüzünde

Deney grubu yüz kişiden oluşuyordu. Bir Amerikan televizyon dizisi olarak adlandırılan yani işte. iniş sırasında iki kişi öldü. izlemek için sağlık ergenler, rektör hükümlülerin özel bilezik her birine emretti. Onlar adamlar her biri hakkında bilgi iletimi işaretleri, sonucuna vardı. Wells Caha - Bu takım numarası ve başkanın oğlu oluşan dikkati çekiyor.

"Göksel insanlar" geminin çıktıktan sonra kamp hızla birkaç gruba ayrıldı. baskın konumda Clark Griffin (Eliza Taylor) işgal etti. O kendi çocuklarına gezegene gitmek gerekiyordu yetişkinlere değerli bilgileri iletmek istedik. İşte sadece Bellamy bu sarışın görüşünü paylaşmadığını vardır. O kendi kurallarını kurmaya karar verdi ve kendisi diğer grubun lideri ilan etti. Ve adamları, sensörlü tüm bilezikleri tahrip ve böylece gemide karşıt görüşlerin sandığı neden oldu.

dünyalılar

Projenin arsa böylece pozitif ve negatif yorumlar her yerde görünmeye başladı seyirci yakalanan. dizi "Yüz" ilk sezonunda, kahramanların yaşam hakkında düşünce fanlar, bir ordu toplandı. Onlar oyun aktörler ve hikaye kendisi bazı eleştirdi.

Filme dönersek, bu erkekler ve kızlar yeryüzünün çokluk içinde yalnız olmadıklarını bulmak çok şaşırdık dikkati çekiyor. Ormanda saklanarak ortaya çıktı vahşi kabileleri, samimi bir karşılama ayarlanır edilmemişti.

gök ile yer arasında misafirler bu alanlarda hakimiyeti için gerçek bir mücadele yaşanıyor. Ama herkes kan dökmeye ve savaş sanatını öğrenmeye istekli olduğunu. Fin Hawthorne ve Octavia Blake yerel ırkların temsilcileri biriyle tanışmış. Lincoln yabancılara anlayan ve onun kraliçe ile bir toplantı düzenlemek istiyor. Bütün bu mücadele çocukları bir araya getiren ve ortak bir amaç ile tek kamp zaten orada. Farklı toplulukların iki liderin toplantı olur, ancak barışa yol açmaz, ancak sadece durumu daha da ağırlaştırmaktadır.

savaş

Abigail Griffin (Peydzh Turko) hepsi yeryüzündeki öldüğüne inanmıyor. Bu nedenle, sırayla o kapsülü Raven Reyes gönderir durumu öğrenmek için. O başarılı bir kez nükleer gaz gezegen tarafından zehirlenmiş indirsinler.

Bu arada, gençler yerel nüfus ile savaş aktif olarak bulunmaktadır. onlar yeni gelen profesyonel nükleer fizikçi olduğunu öğrenmek onlar mutlu olurlar. Bu el altında malzemeden bir bomba oluşturur ve böylece "göksel insanlar" vahşiler durdurmak ve imha onun insanları kurtarmak. Ancak bu sadece başlangıçtır ve ıssız bir gezegen kez yaklaşık fikirlerini sallamak çok daha fazla keşifler bekliyor çocuklar.

dizi "Yüz": dökme

Televizyon projesinin başarısı büyük ölçüde aktörler oyun bağlıdır gerçeği göz ardı etmek mümkün değildir. en bu filmin ana karakterleri hakkında konuşalım. TV dizisi "Heroes" izledi Pek çok Amerikalı, aktörler kalbe almış. sayısız fan kulüpleri vardı.

Isaiah Washington (Thelonious Caha) - Başbakan uzay ark. O başkan ilan etti ve tüm önemli kararlar alır. Bu aktör 1963 doğumlu film ve TV şovları onlarca oynadı edildi.

Peydzh Turko (Abigail Griffin) - Çocukların zafere inanan ve topluluk ihanet korkan yönetim kurulu üyeleri. Bu oyuncu 1965 doğumlu ve Amerikan filmleri çeşitli birden fazla rol almıştır.

Bob Morley (Bellami Bleyk) - erkek, suçluların büyük bir kısmı tarafından takip ve Chancellor hayatına bir girişimdir. Aktör 1984 yılında doğdu ve bazı televizyon projelerinde çekilmek zorunda kaldı. Ama başarı serisi sayısız olumlu değerlendirmeleri adamış bu kahraman 100. sonra kazanılan edildi. dizi "Yüz" gerçekten şöhretin yeni bir düzeye getirdi.

Henry Ian Kyusik (Markus keyn) - başkanlığını almak istiyor kurulu asıl üyesi. Ama işler onun tüm dünyayı değiştirirken ve olumsuz karakterde, haklı ve iyi olur. Henry 1965 yılında doğdu ve oldukça iyi kendi ülkesinde bilinir. Bizim seyirci böyle "İspat Gövde" (TV dizisi, 2011-2013.) Ve "Kayıp" olarak projelerde onun büyük rol görebiliyordu (TV dizisi, 2004-2010.).

Eliza Taylor (Clark Griffin) - Bir lider olarak algılanmaktadır Ana karakter. O sıkıca kendi ayakları üzerinde ve hazır onun insanları kurtarmak için bir anlaşma yapmaya. Bu yıl Aktris o 26 yaşında olacak.

Bu fanlar binlerce ordu var ana atıldı. Tabii ki, filmde başka hiçbir karakter o kadar canlı ve ilgi çekici olmaz.

aktörlerin dinlenme ve projenin karakterler

Biz görmezden gelip boyama süslenmiş diğer kahramanları olamaz. Onların katılımı olmadan, film değil çok parlak ve ilgi çekici ortaya çıktı. adamlar kendi televizyon kişiliği çok uzak onlardan söylüyor.

Birçok muhteşem dizi sevilen "Yüz." Aktörler doğru seçilmiş olup, her tam olarak doğru yerdir. Özellikle onların önemli rol oynamıştır karakterlerden bazılarının unutulmamalıdır.

Thomas McDonell (Finn Collins) - kahramanın sevgilisi halk ile barışmak istedi. Nedeniyle gergin duruma, o deli gider ve kontrol dışı. Adam köyün masum nüfusunu öldürür ve onun hayatı ile ödemek zorundadır.

Marie avgeropoulos (Blake Octavia) - Bellamy kardeş, o bu takımın bir parçası olduğu için bunların. O güçlü ve mücadele, o vahşilerin bir kabileden bir adam aşık ve düşmanları yenmek için bir yay ve okları almaya hazırdır.

Devon Bostick (Jasper) - onun bir korkak değildir ve o güvenebilirsiniz Herkese ispat edebildi adam. Filmde 1991 doğumlu aktör, o yedi yaşında oyunculuğa başladı.

Bir sonsuz aktörler ve karakterler bu filmi pek iyi yapmak hakkında konuşabiliriz. Ve erkekler ve kızlar bu seride özel bir şey var. O tek seferde bakar.

"Yüz" serisinin ikinci sezon

Fanlar Son zamanlarda bu fantastik projenin yeni sezonunu açtı biliyoruz. Tüm seriler zaten serbest bırakıldı ve hatta Rus ses oyunculuk var. karakterlerin bu bölümünde vahşiler bir kabile ile koyun ve hala Dünya'ya ulaşmak anne karşılamak. Oysa Weser dağ gezegende onlara ek olarak insanların yaşadığı bilinmektedir. Onlar bu sadece yerel aşiret kan dayalı hayatlarının bir süreç, medeni ve eğitimli. Bu insanlar radyasyona maruz kalmakta ve dışarı çıkmak koruması olmadan olamaz.

Onlar sadece yerel kabile, aynı zamanda uzaydan geldi grubunun bir kısmını kaçırmaya. geldi değeri kendi kemik iliği yıllardır gerçek güneş görmedim herkese yeni bir hayata bir bilet verebilir olmasıdır. Güç birliği ve dağ insanlarla savaşa girmek gerekmektedir. Bir kabilenin lideri kavmini verir ve Clark ile birlikte onlar saldırıya gidin. Bu sadece müttefik sarışın güvenilmez seçti var.

Ana karakterler hayal kırıklığı ve macera bir sürü bekliyor.

Üçüncü sezon olacak mı?

Bu sorunun cevabı çok basittir: "Evet!" organizatörler bu fırsatı kaçırmadı. Bu nedenle üçüncü sezonu ateş etmeye başladı. gala muhtemelen 2015 sonbaharında, yapılacak. 2 sezon izledikten sonra İzleyiciler arasında bir çok soru vardır ve bunlar cevap almak için eminiz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.