SeyahatYol tarifi

Jurmala yaz aylarında dinlendirin: değerlendirmeleri. Jurmala Turlar

Jurmala, hiç şüphesiz, en çok reklamı ve Letonya'da çare tanınmış. turistler arasında popüler olan tüm sahil kasabaları gibi, otuz iki kilometre daha Riga Körfezi kıyılarında büyüdü. Yani şimdi Kemer, Dzintari, Bulduri Lielupe Majori Jaundubulti ve diğerlerinin eskiden ayrı yerleşim içeren "Büyük Jurmala'nın", bahsetmek mümkündür. Ana Letonyalı tesisi Hayat tamamen mevsimlere tabi olduğunu. Yaz aylarında kalabalık ve gürültülü vardır. Ve zamanın geri kalanında kent durur ve nihayet "kendisi için" yaşamaya başlar ve değil ziyaretçiler için. Ama bu o Jurmala'nın geri kalanı sadece yaz anlamına gelmez. Bu yazıda, hepimiz en ünlü Letonyalı tesisi hakkında söyleyecektir. İklim orada ne oraya nasıl, nerede kalınır, nerede yemek ve ne yapmak - aşağıya bakın. Ayrıca Jurmala fiyatlar vermek. çare de gelebilirsin ve bir paket tur satın alarak yolunu düzenledi.

Nerede Jurmala ve nasıl gidilir?

Bu şehir sadece yirmi kilometre sermayeden bulunduğu Letonya, Riga. Bu nedenle burada hızlı sorunsuz ulaşabilirler gerçeğiyle çekici Jurmala bekletin. Riga düzenli uçuşlar Uçakların Aer Baltık 've' Aeroflot" olur. Moskova, St. Petersburg ve Letonya'nın başkentinde Rusya'nın batı kesiminde diğer büyük şehirlerden rota ve antrenörler seyahat. Ama burada işe yaramaz Jurmala'nın için Riga Havalimanı doğrudan alır. Ben trenler Sloka Tukums ya yönünde oldukça sık gitmek tren istasyonuna gitmek zorunda. seyahat süresi - az yarım saat. Tren uydu Jurmala tüm köylerde durur yapar.

aynı yönde Minibüs ana tren / istasyonuna gönderilir. Yaz aylarında havaalanı "Riga" doğrudan bir ekspres otobüs çalışır. Biletler üç Euro'ya mal. Unutulmaz yolculuk tekne, "Yeni Dalga" olacak. O Riga Kalesi'ne gider ve Maiori beldesinde yer ulaşır. Bu yol (iki buçuk saat) en uzun, ama çok ilginç.

Riga'dan Jurmala büyük yol ve yol kendi araba ile yaklaşık yirmi dakika sürecektir. şehre girmeden önce iki avroluk tatil ücreti ödemek zorunda kalacak. Eğer bir otel veya tatil rezervasyonu Ama eğer, geçiş satın alınmamalıdır.

Jurmala Hava

Baltık Denizi kıyısında iklim mutlu sıcaklığını değil. Ama Riga Körfezi oldukça küçük ve iyi ısıtılır. Jurmala Short tatil sezonu. O ciddiyetle Mayıs ayı sonunda açıldı. Ve Ağustos ayı ortalarında biter, ama ay sonunda Jurmala Hava veriyorsa, eğer.

Çoğu yağış beklemek uzun yapmaz Riga kıyısında sonbahar başında düştüğünü söylenmesi gerekir. Ama yaz gerçekten sıcak. Jurmala iklim ısı duramaz olanlar içindir. termometre, hatta Temmuz ayında, nadiren 28'e yükselir. Jurmala Bahar Mart ayı ortalarında geliyor. Burada Winters çok soğuk ve rüzgarlı bulunmaktadır.

Ne zaman Jurmala'nın gitmek için?

Yüksek sezonda (Temmuz), tesisi çok kalabalık. Fiyatlar yükselecek ve sokaklarda insanların kalabalıklar. Bütün Letonya yerinden Seyahat Jurmala'nın onların turları yönlendiriyorlar: Weekend, sağlıklı yaşam, (Riga turuyla) geziler vb. Eğer daha fazla ya da daha az tenha, sessiz kalan isterseniz, Temmuz ayında buraya gelmeden önlemek. Yaz ziyaretçi sayısı önemli bir düşüş Ağustos başında gözlenmiştir. Yazın son ay hava ile hoş olmayan bir sürpriz olduğunu, ancak risk buna değer. Ağustos ayında Jurmala sıcak deniz mutlu ediyor. Ve ortalama sıcaklık bu ay yirmi bir derecedir.

Olayların tam tatil Ağustos. Bunun yerine Rus show - KVN, "Jurmalina" ve "Dzintari" "Yeni Dalga" öteki konserler ve festivaller vardır. Özellikle, komik programı "Akşam Kiev" turne. Ağustos ayı ortasında, Jurmala Summertime Festivali'ne ev sahipliği yapmaktadır. Eylül ayından beri, Jurmala tesisi hayat yavaş yavaş azalır. Kısa kurtarma sadece Noel ve yılbaşı tatil günlerinde gerçekleşir.

bahçeli evler bölgesi

Bu renkli sıfat genellikle Jurmala verilen. "Açık hava müzeleri" olarak adlandırılan eski şehir adında ana Letonyalı çare parkın bazı edin. Jurmala istirahat tepeleri veya su kenarında aracılığıyla bir eğlence, yavaş yürümek dalgın zorundadır. dikkatle dikildi çiçek yatak ek olarak, nöbetçi sahil koruma gibi çam ağaçları, bir çok şey var.

Jurmala kuma Plajlar. Bu temelde onlar çare yüceltti. kuvars, beyaz - kum çünkü. Mavi Bayrak - Jurmala plajları her yıl Livability ve saflık en yüksek ödülü verilir. çocuklarının banyo için veliler huzur böylece Finlandiya Körfezi Sunset, çok düzgün. Jurmala kendisi lüks bir çare olarak tasarlanmıştır. yerel bölgenin ana türü - iki katlı konak, on dokuzuncu yüzyılın ahşap mimarisinin küçük şaheserleri. "Büyük Jurmala" onbeş köyü kapsamaktadır. en göz alıcı sitesi yaya Jomas sokak yanı sıra Bulduri için Maiori sahili.

Sağlık tatil

Jurmala deniz ve önyükleme için eğlenceli ibaret değildir. Ayrıca maden suyu kaynağı bulunmaktadır mevcuttur. Onların su içinde kullanılan ve kaplıcalar içinde uygulama küvet, duş ve diğer spa uygulamaları (hangi tesisi bol) olduğunu. Kemer köyü yakınlarında bulunan Sloka bataklık, sanatoryum tedavi çamur sunar. Jurmala turda Sağlık turlar. Tabii ki, çoğu deniz bir dalış ile tedaviyi birleştirmek isteyen tatilciler yaz aylarında tatil ile doldurulur. Tesisin en ünlü tatil - bir "Beyaz", "Amber Coast", "Jurmala Spa" ve "Baltic Beach Hotel". fizyoterapi prosedürleri, masaj (Ayurveda, Tai, aromatik, volkanik taş), kriyo-, halo ve speleoterapi kombine çamur ve su tedavisi. Sayfiye olarak nörolojik, jinekolojik hastalıklar ve kas-iskelet sistemi ve kardiyovasküler sistem sorunları ile başarıyla rekabet etmektedir.

Jurmala Plajlar

kum tedavisi (psammotherapy) tatil boyunca uygulanan ve sadece kaplıcalar içinde olduğu. Her durumda, Jurmala Denizi'nde gerisi sağlıklı yaşam olduğunu. kum, basit ve kuvars değil sonra. Ve ne köy içinde her yerde kalıyorsun: Asarı, Dzintari, Bulduri, Dubulti Vaivari, Lielupe, Pumpuri, Melludzhi içinde - çam ağaçları ile çerçevelenmiş bir green velvet tepeleri bekliyor. Sahilde maksimum konfor istiyorum? Sonra plaj kulübünün birini ziyaret edin. "Jurmala Spa" - sadece bir dört yüz temiz kum metre değil, aynı zamanda çocuklar ve yetişkinler için eğlence bol değildir. plaj kompleksi "Chaika Aile" ve "Havana Club Loundzh" Eğer birinci sınıf hizmet, restoran ve kafe bulabilirsiniz.

Jurmala Eğlence

Bu çare de Letonyalı sıkılmaz olmayacaktır. Konser Salonu "Dzintari" gerekli değildir temsil - bu BDT her ikamet bilinmektedir. Ama diğer eğlence vardır. sanatoryum "Amber Shore" Brejnev eski yazlıklarının turlar yönlendirilir. Yorumlar iddia Kuzey Avrupa Kapalı su parkı "Livu" en büyük huşu içinde hem çocuklar ve yetişkinler söyledi. Baltık'ta hava kaprisli olduğunu. onun kırk sürmek, ısıtmalı yüzme havuzu ve farklı saunalar kompleksi ile "Livu" soğuk deniz ve yoğun sis yağmur alternatif haline gelir. Jurmala Kış tatil aktif dinlenme kompleksi "Bailey" ziyaret olmadan mümkün değildir. Bu asansör, farklı seviyeli yollar, kayak kiralama, snowboard kameralar vardır. Yorumlar yeraltı gölleri Vējiņi ile malikâne balıkçılık, mağaralar ziyaret etmenizi öneririz. Doğa severler Milli Parkı "Gauja" ve "Kemeri" bekliyor.

Jurmala dinlendirin: fiyatları

tatil tatil maliyeti mevsimine bağlıdır. vize için sadece fiyat değişiklikleri - 35 Euro. Riga Moskova'dan Sürücü 50 Yea için ve St. Petersburg'dan mümkün - 30 Je Temmuz ayında beş yıldızlı otellerde konaklama size birkaç yüz dolara bir gece mal olabilir. Ama Ağustos ayında ve Haziran aylarında size pansiyon ve çift kişilik oda on yedi Euro bulabilirsiniz. Yaklaşık beş - Restoranda Sıcak yemek değerinde on Latı, ve kafe var. Orada Jurmala'nın ve fast-food çıkışları ve ucuz self servis yemek yer. Yaz aylarında Jurmala bir bütçe tatil yapmak için, yorumlar mutfaklı daireler almaları tavsiye. Rusça farklı olumlu yönde Letonya ürünlerin fiyatları.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.