Spor ve SağlıkKilo kaybı

Evde selülit Mücadele. İpuçları ve tarifler

selülit Hakkında söylenti farklı yaş ve ağırlıkları kadın tanımıyor edilir. O yanlıştır "portakal kabuğu" bacakları ve uyluklar pyshnotelye bayanlar etkileyebilir orta yaşlı. Bu çıkıyor bu oldukça genç ince ve fit kız hayır, evet ve vücudunda bunun işaretleri göstermeyen. Genellikle birçok üçüncü aşamanın yetersiz kalır, ancak o zaman selülit mücadele başlar. Evde, sorunu entegre bir yaklaşım çözmek için tavsiye edilir. Bu anti-selülit banyosu, peeling, vücut maskesi ve kendi kendine masaj içerecektir.

selülit nedir?

Demişler, düşman bizzat bilmesi gerekir. Eğer karmaşık bir tıbbi terminoloji atmak, her şey kesinlikle açık ve basit hale gelir. bu hastalığın görsel tezahürü hakkında konuşmak, herhangi bir mekanik etki olmadan dokunma birinci ve cilt sıkıldığında İkinci aşama fark edilebilir ve üçüncü ve görünür dördüncü ve hissedilir olan darbe ve delikler, bu. Ve içeride? Hücresel - kalın duvarlı kapsüllenir yağ birikmesidir. onun sızdırmazlık kabuk yağı önler için egzersiz sırasında "eritmek" nedeniyle, yağ yakar, hangi oksijene geçmez. Buna göre, selülit ile mücadele evde ve tıbbi kurumlarda aynı: Kapsül duvarı yok etmek ve deri altı yağ çekilme.

Entegre yaklaşım sorunu çözmek için

Evde Selülit tedavisi - zahmetli ve uzun bir süreç. Birçok salonları bazı prosedürler için nefret darbelere müşterilerine yedek söz. Her zaman değil söz verdi ve her organizmanın bireysellik nedeniyle aynı almıştır. Üstelik, kabinde tedavi - değil ucuz bir zevk. Nedenle sabır gereklidir ve evde selülit mücadele bir ay içinde meyvesini verecek. Daha önce bahsedildiği gibi, terapi, entegre görsel tezahürü azaltmak için değil, aynı zamanda iç sorunlarını ortadan kaldırmak için sadece ele alınmalıdır. Bu içerecektir:

  • Dengeli, sağlıklı beslenme;
  • fiziksel aktivite;
  • vücudu sarar ve scrubs Anti-selülit;
  • masaj.

gıda

Yanlış diyet - selülit üzerinde durduğu üç ayağı biridir. Birçok kadın myself 5 gün boyunca 10 kg kaybetmek yardım etmeye söz diyetleri ifade işkence zaman zaman hata yapar. yavaş kilo, daha istikrarlı sonuç kaybetmek unutmayın. Normal diyete geri dönersek, oldukça hızlı dönüş büyük bir şiddetle kg dampingli olacak. Bu nedenle, açlık diyetleri ve açlık günleri dengeli sağlıklı bir diyet yerine ihtiyaç vardır.

fiziksel aktivite

Spor aktiviteleri için yardımcı kilo vermek kurşun kas tonusu, ancak yok selülit götürmek. kızlar spor Fotoğraflar, elbette, aksi ispat, ancak spor beslenme ve eğitim yıl yardımıyla başarılı olduğunu unutmayın. Koşu, fitness ve jimnastik salonu selülit nedenleri ile başa çıkmak için yardımcı olacak ve bu da önemlidir.

Selülit tedavileri

sarar ve scrubs olmadan evde selülit ile mücadelede ne tür? Bu prosedürler, deri ve oksijen ve etkili bir şekilde "portakal kabuğu" ile rekabet yararlı enzimlerin subkütan tabaka beslemek için yardımcı olan kan dolaşımını ve lenf akışı, aşırı sıvı ve sindirilmiş yağların çekilmesi aktive eder.

  • Scrub cilt hücreleri ve açılış gözenekleri ölü kaldırmak için gereklidir. Sarar doğrudan önünde kullanılmak üzere tavsiye edilir. Vücut Scrub daha çok çünkü gerektirir özel bileşenlerin, kendinizi hazırlamak için daha iyidir. anti-selülit etkisi ile bu alınan bal, kahve tozu, deniz tuzu ve esansiyel yağları için.
  • Sarar - Bu selülitle mücadele etmek en uygun fiyatlı etkili ve zevkli yollarından biridir. karışımları yararlı bir bal, kahve, tuz, biber, tarçın, kil, temel yağlar hazırlamak. Aynı anda tüm malzemeyi kullanmak gerekli değildir, ancak ana - bal, kahve ve tuz - bulunmalıdır. sorun alanları üzerinde karışımı uyguladıktan sonra, o giysiler giymek gıda sarma açmak için gerekli ve sıcak. Prosedürün Süre - 40-60 dakika ve onları bir ay boyunca günde ihtiyaç tekrarlayın.

masaj

Mekanik eylem her zaman selülit ile mücadelede güçlü bir araç olmuştur. Due masaj kapsül duvar zayıflatmak ve yıkmak. Bu durumda, deri yüzeyi yumuşatılmış ve hacim azalır. masaj sırasında, uygulanması önerilir anti-selülit yağı, kendinizi temel ve gerekli yağ karıştırma hazırlamak da mümkündür.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.