KanunCeza hukuku

Chernokolgotochnik Tsyuman Yuri Leonidovich: biyografi

Cinsel yırtıcı seri katiller arasında özel bir yer işgal eder. Bu suçluların genellikle gaddarlıklarıyla oldukça anlamsız dikkat çekicidir. kanlı tutku katiller sıcakta böyle tüm insan kaybetmek ve duramazsın olarak. Bu kategoriye beş genç kızın cinayeti işlediği ve uğursuz takma Chernokolgotochnik altında ülke çapında ünlendi Tsyuman Yuri Leonidovich, ifade eder.

"Talimatı" - Bir manyak büyümeye nasıl

Birçok "haline ünlü" suç unsurlarının biyografiler yer zor çocukluk öyküsü. İstisna yok ve Yuri Tsyuman. O Taganrog güney kentinde 1969 yılında doğdu. aile zenginliği farklılık ve genellikle maaş canlı maaş yapmadım. Baba Yuri alkollü ve sık sık sarhoş bir çocuğa zulmü gösterdi oldu.

Sorgu sırasında yetişkin Yuri Leonidovich Tsyuman ailesi hep sevgi ve saygı değil, onu sadece korku denilen hatırlar. Çocuklar (suçlunun kardeşi gelecek) şiddeti gündeme getirdi. Ancak aynı yüksek ahlaki karakterde babası değil, aynı zamanda anne sadece farklı değildi.

Bir eş ağır hasta olduğu zaman, kadın da alkol kötüye başladı, ben arkadaşları ve oda arkadaşı içiyordu, çekinmeyin, çocuklara zaman ayırıp ilgi durdurdu. Aynı zamanda Yura Ros oldukça sessiz çocuk anda. Yürüyüşler esnasında sık sık girişinde oturdu ve bazen komşular küçük çocuklu meşgul ona güvendim.

Kısa biyografi Chernokolgotochnika

lise Tsyuman Yuri Leonidovich mesleki okuldan mezun olduktan sonra orduda görev yapmış ve bir fabrikada çalışmaya başladı. bizzat suçlunun aşina olan tüm insanlar, her zaman sakin, sessiz ve göze çarpmayan olduğunu iddia etti. Yuri çeşitli türlerin sanat eserleri seçerken, her zaman okuma bir sürü olduğunu ve entelektüel olarak ün vardı. Ama pasif maskesi ve derece bilgili bir erkeğin arkasında komplekslerinin çeşitli gizleme.

Kendi vücudunun utangaç Tsyuman ömür. yapamadı kadınlarla başarı eksikliği hakkında şikayet, ama ilk cinsel deneyim negatifti. suçlu "kariyer" Yuri ve kendi gizli tutkusuydu önce bile, o şiddet canlı sahneleri ile filmler-gerilim sevdim. Tsyuman bile özel olarak yenilikleri kaçırmamaya sırayla, kendini kablo TV bağladım.

ilk suç

O, çeşitli kaynaklara göre unutulmamalıdır Yuri Leonidovich Tsyuman - 4 veya 5 kadını öldüren manyak. Onun ilk suç o 1986 yılında işlenen inanılmaktadır. sarhoş olmak Yuri sokakta gece geç oldu ve aynı yalnız kız gördüm. Daha fazla uzatmadan, ve aramalar manyak rastgele kurban saldırdı ve, dövmek tehdit ve soyunmaya denemeye başladı. O kurnaz tiran kaçmaya karar verdi ve evine davet etti. Ancak, yolda garip çifti kimseyi araya geldi ve daire boştu.

kapalı kapılar İletişim manyak arkasında o tecavüz edip kızı yendi ve sonra boğarak. suç işleme sonra, Yuri sessizce yiyecek bir lokma master buzdolabını açtı ve sonra bazı değerli şeyler toplandı, ateşe ve daire bıraktı. Nedeniyle yangına, pek çok ipucu yok edilmiş ve madde bir kamuoyunda yankı almamıştır.

1990 yılında Tsyuman Yuriy Leonidovich cinsel manyak görüntüsüne çok Taganrog sınırları dışına da tanınır hale bundan sonra yeni bir suç, taahhüt. Cadde üzerinde suçlu onaltı yıllık üniversite öğrencisi saldırıya ve sonra vahşice tecavüz ve talihsiz öldürüldü. şiddetli ölüm açık delillerle kızın cesedi olay yerinde bazı külotlu çorap siyah giysiler ve diğer kişisel eşyalarını neden bulunmuştur değildi.

"Misafir Gecesi" yine ava gider

Çok yakında ilk "resmi" cinayet başka işlendiği sonra. Şehir polisi bölge seri seks manyak tasfiye ettiğini hemen ortaya çıktı. Yeni kurban - siyah külotlu çorap, diğer giyim ve takı eksik bulunan genç bir kız (15 yaş) olarak. "Misafir Night" - Katil hemen Chernokolgotochnikom ve ceza davası verilen gayri adını adlandırılan oldu.

küçük bir kasaba - O Taganrog dikkati çekiyor. Ve bir seri katil hakkında söylentiler anında içinden yayıldı. Kadınlar artık karanlık tayt giymek ve genç kızlar özellikle tecrübeli ebeveynler, tek başına dışarı çıkmak için çalışıyorum. Ama bütün bu önlemlere rağmen, Tsyuman Yuri Leonidovich iki cinayetleri yaptı.

Soruşturma ve rastgele tutuklama

Onların kanlı avı Tsyuman en ünlü seri katil Andrei Chikatilo, Sovyetler Birliği duruşmasına da tam zamanında başlamış olması dikkat çekicidir. o Taganrog polis, Rostov'dan iyi profesyonellerin soruşturma bağlı bir seri katille uğraşıyor açıklığa kavuşması. Psikiyatrist Alexander Boukhanovsky araştırmacı Victor Burakou bizzat Chikatilo, bunlar yakalama Chernokolgotochnika için almak için kullanılan durumunda içeriyordu.

selefi aksine, Yuri Tsyuman birçok izlerini bıraktı. Zaten soruşturma dedektifler ortasında kan saç örnekleri ve parmak izleri vardı biliyordum. arama operasyonları sırasında kentteki tüm erkekleri kontrol ettirin. sokak sivil giyimli ve her zaman siyah külotlu çorap giymiş görev çalışanın sürekli olduğunu.

Ama kimin biyografi hayvan içgüdüsü sahipti ve ustalıkla böyle kaçınılması sanki değil en keyifli olayların zengin Tsyuman Yuri Leonidovich, "yem". Tutuklu Chernokolgotochnik oldukça kazara oldu. Son cinayetin ardından o iki deneme işlediği ve ikinci seyirci sırasında uyanık olması. Hiç kimse üye uygulanmasında başarı beklenen "sokakta taciz." Ama her ihtimale karşı tutuklusu test ve incelemesi sonuçlarının tümü şaşırdılar.

Bir seri katilin İtirafları

Sorgu sırasında birkaç kez ifadesini değiştirdi Tsyuman. Daha sonra o deli görünüyor çalıştı, sert hayat ve işlenen suçlar hakkında boyamak için söyledi. Ancak, bu tür davranış tutuklandığı sırada Yuri sadece 23 yaşından beri, şaşırtıcı değildir. tutuklunun işlediği suçların tanınması anlarında onun üzüntüyü ve pişmanlık duyduğunu.

Tsyuman günlük tuttuğunu iken, in which he canlı deneyimlerini anlattı. İlginçtir ki, tövbe Açıklamalarında sık sık kendine acıma ve değersizlik gerçekleştirilmesi ile karıştırılır.

Karar ve cümle

Ölüm cezasının - 11 Şubat 1994 Yuri Tsyuman ölüm cezasına mahkum edildi. Bu karar mahkeme için beklemek zorunda değildi, ama kararın kadar mahkum af ve daha olumlu sonuç için umut istedi. Zaten yürürlüğe ölüm cezası bir moratoryum girmişti o zaman Ancak bazı anlamda "şans", gülümsedi.

Buna göre, yürütme bir ceza kolonisi hayat hapis cezası hafifletildi. Nerede o bugün Chernokolgotochnik yaşadığı kararı Tsyuman Yuri Leonidovich, sonra transfer edildi? Gerçekten de, seri katil hala cezasını çektikten ve koloni "Kara Yunus" bugün mesafesindedir. İlginç gerçek: 2011 yılında, mahkum yaşam dönemi çevrildi ölüm cezasına ilişkin kararı iptal talebiyle Yargıtay'a başvurdu ama reddedildi.

Seri katil - bir süperstar?

Tsyuman Yuri Leonidovich, Chernokolgotochnik, her koşulda, yine serbest olacaktır. alan üzerinde benzer haberler bacaklar yalnızca ters kamera bırakmak olduğu düşünülmektedir. Zaten yıllardır bir sürü iğrenç suçların bir dizi komisyon geçti. Taganrog Hatta yerli sakinleri tüm korku unutmak, ama gazeteciler ilgi Chernokolgotochniku kaybederler.

Karar Tsyuman Yuri Leonidovich geçti, biz Rus gazetelerin tüm makaleleri "açığa" yanıt verdi. bu hala ülkemizde nadir - Ayrıca kayda değer görüşme alabilir yaşayan ve "ünlü" manyak, olmasıdır. Birkaç kez Tsyumana muhabirleri belgeseller için filme aldı.

iletim havada devam etti aşağıdadır: "İçine bak. Soruşturma ... 'Chernokolgotochnik', 'Mirasçılar Chikatilo' ve yürütülür Rus psikiyatrist "" 'Sovyet soruşturmanın Efsaneleri.' değerlidir Ne, bu filmlerin bazıları Yuri Tsyumanom kendisi ile bir görüşme içermektedirler.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.