SeyahatYol tarifi

Göl Banyosu, Magnitogorsk tatil, moteller, kayak merkezi

Hiçbir şey tam teşekküllü bir tatil olarak uzun sert işten sonra mutlu ediyor. Göl Banyosu (Magnitogorsk) - iyi yerlerden biri bunu. ismin Tercüme - "berrak su" Göl hep turistler, avcılar ve balıkçılar için cazip olmuştur.

Banyo göl iyi bir konuma sahiptir. kayak merkezi "Metallurg-Magnitogorsk" Yakın. Bu nedenle, balıkçılar ve avcılar sadece bu parçaların sık sık ziyaretçiler için. Aktif konuklar, Göl Bath üzerinde tatil için teşekkür ederiz. Magnitogorsk ve diğer ünlü doğal noktalar, ancak gölet çevreleyen doğa ile herhangi bir karşılaştırma gitmez.

Gölde dinlendirin

gölet etrafında üsler ve dinlenme evlerin bir çok şey var. Hemen hemen tüm tadını çıkarabilir spa uygulamaları. kişisel alan bilenler bungalovlar ve gölün yakınında bulunan müstakil evler, kalabilirler. Bu konaklama büyük bir şirkette tatil veya hafta sonları için idealdir. Burada yerel merkezlerinden biri olan sağlığınızı iyileştirebilir. anıları bir sürü Gölü Bath kalır. genellikle Magnitogorsk ziyareti güçlerini yeniden kazanmak için ve dinlenmek amacıyla.

Dinlenme merkezi "Birches"

Gölde en çok ziyaret edilen yerlerden biri - "Birches" tatil evi Kayakçılar ve snowboard Bu üssün sık lodgers bulunmaktadır. Bu kayak merkezi yakınında, doğrudan Gölü Bath (Magnitogorsk) kıyısında yer almaktadır.

Baz konfor farklı düzeylerde birçok apartmanın vardır. altyapısını iyi gelişmiş. Turistler, spa kompleksine, havuz kullanımı ziyaret kafede yemek ve spor malzemeleri kiralayabilirsiniz. kayak ek olarak, bir spor at binme nispeten yakın konumdadır.

Zor olmayacak buna alın. Turist yolu için uygun şehir Magnitogorsk içine almak için gereklidir. Oradan, sağ taban kat taksiler kadar. Eğer kendi nakliye giderseniz, o zaman, Beloretsk ilçesine olsun ana yol boyunca ve endeks "Tashbulatovo Jakty-Kul" konulu sürücü, sola ve sonra her zaman doğru düzgün gitmek en iyisidir. Magnitogorsk göle Bath uzaklık 50 km uzaklıktadır. Arabayla uzakta yarım saat sürer.

koşullar

Baz 7 konut yapılar vardır. Bina №1 tek ve çift kişilik odalar için çiftler. dairelerde tam gerekli mobilya, duş, tuvalet, TV ve buzdolabı ile donatılmıştır. №2 Bina sınıf (bir odada) içeren odalar ve "Standart" (TV ve buzdolabı ile iki odalı süit) sahiptir.

durumda №3 yüksek konfor odadan oluşan sayılar "Lux" vardır. Dördüncü durumda iki ya da üç kişi için tek odalı daire bulunmaktadır. İki iki oda bulunmaktadır №5 Binası. "Petal" şiirsel ada sahip iki daha konut vardır. sınıf "ekonomi" odalardan birinde, diğerinde ise superior oda bulunmaktadır. Güzellik, sağlık ve konfor - tüm bu Gölü Bath elinin boş konaklayabilir. Magnitogorsk is az olmayan güzel, bu yüzden is mümkün bile bir tur ait şehir için devam.

Hizmetler ve Eğlence

rekreasyon merkezi günde üç öğün sunmaktadır. ek hizmetler spor salonu seçkin kullanmak olabilir ki, sauna kompleksi, barları ve kafeleri ziyaret, kapalı havuzda yüzmek. Sen at binebilir veya kütüphanede bilgilerini geliştirmek. Çocuklar da ayrı bir oyun odası keyfine varacaksınız. Ayrıca bir tur rezervasyonu veya gerekli ekipmanı kiralayabilirsiniz. Tabanda, ATM ve otopark dükkanı vardır.

Bu rekreasyon aktif vakit geçirmek için değil, aynı zamanda rehabilitasyon yapmak sadece mümkün değil. gölde sağlık merkezlerinden sorunu çözmek Yardım "Bath." Magnitogorsk bazı şehir-sağlık tesisi çağrısında bulundu. Doğanın çevresinde kendisini iyileşiyor olmasıdır.

Sanatorium "Yıldönümü"

Güzel bir doğa Ural Dağları civarında rahat bir eğlence kompleksi "Jubilee" dir. çare toprakları Başkurdistan ve Çelyabinsk bölgesini yakalar. Yakın Magnitogorsk kentidir. çare kayak yakınlığı misafirler aktif uğraş sayesinde tedavi birleştirmek sağlar. kayak kompleksine çare sezonu boyunca "Metallurg" ücretsiz servis hizmeti sunmaktadır.

Sanatorium 427 odalarda konaklama olanağı sunmaktadır. Toplamda, kompleks 830 kişiye kadar bulunabilir. Topraklarında dağların eşsiz manzarasını sunan 5 konut bina vardır. Villaların formunda küçük beden de vardır. Lezzetli yemek seçenekleri belirlenmiş bir yemek odası ya da sipariş kişiselleştirilmiş diyet menüsü bulunmaktadır. Çocuklar günde beş kez yemek için fırsat verilmiştir. Konuklar ayrıca kafe ziyaret edebilirsiniz.

Sanatorium "Yıldönümü" 35 hektarlık bir alana sahiptir. kendi topraklarında özel bir plaj ve yatırım set olduğunu. bir kafe, voleybol sahası ve küçük bir su parkı olarak orada kalmak için uygun bir yerdir. Çocuklar oyun odasında veya oyun birinde eğlenebilirler. Ziyaretçi bir bisiklet üzerinde veya bir geziye gidebilir.

Dinlenme ve eğlence

Akşam göstermek ve dans etmek bir an gelir. Tatilciler bir diskoda eğlence ve dans her türlü tadını çıkarabilirsiniz. Gençlik kulübü partiye gitmek ya da film izlemek için davet edilir. literatür Aşıklar kitapların geniş bir seçim ile kütüphaneyi ziyaret edebilirsiniz. Bazı durumlarda odası ve sauna vardır. dinlendirici bir mola için mükemmel bir çözüm - Göl Banyosu (Magnitogorsk). Dinlenme merkezleri ve tatil Rusya'da en iyi bazılarıdır.

Neredeyse her yöne koruyucu tedaviyi Orada gerçekleştirilir. Size ayrıntılı bilgi verebilir yalnızca kalifiye uzman istihdam etmektedir.

izinler maliyeti geçen "anti" programını kan basıncının normalleşmesini, kalp hastalığı ve solunum hastalıklarının önlenmesi içerir. kötü sağlık çocuklar rehabilitasyon kursu uğrayabilir.

Sanatorium "Jakty-Kul"

Kentsel gürültüsünden sorun getirmek başlarsa, Lake Bath (Magnitogorsk) gidebilirsiniz. Dinlenme merkezleri ve tatil her zaman yeni ziyaretçiler bekliyoruz. Dinlenme Kompleksi "Jakty-Kul" güzel ormanların arasındaki Trans-Urallar güney-doğu kesiminde yer alır. Sanatoryum isimli özelleşmiş çamur tedavisi.

Sayfiye ana yönü - gölün dibinde çok sayıda İsimsiz olan silt sapropel çamur, kullanımı. Ayrıca tesisi benzersiz bir radon terapisi sunar. Ayrıca, sağlık ocağı kısırlık tedavisi uygulayan. Tur fiyatı yedi prosedürlerin geçişini kapsar.

kayak merkezi "Metallurg" Birkaç kilometre uzaklıktadır. sanatoryum tekne istasyonu ile kendi donanımlı plaj vardır. Sen kapalı yüzme havuzu, buhar odası, sauna, spor salonu ziyaret edebilir. Kira kayaklar ve bisikletler verilir. kumar bilardo salonunda veya slot makineleri üzerinde olabilir için susama,. Çocuklar için bir oyun odası var. Ayrıca bir güzellik uzmanı hizmetlerini kullanabilirsiniz. Otel bünyesinde bir dükkan ve bir tur masası bulunmaktadır.

Tesisten kayak almak için fırsat vardır. Mevcut kütüphane, kuaför, çamaşırhane, kafeterya ve konferans salonu ziyaret edin. İçin farklı konfor düzeyi odalı yurtları kalır.

Kayak tesisi "Banyo"

ekstrem sporlar ve aktif eğlence sevenleri de Gölü Bath (Magnitogorsk) gönderilir. Kayak (Gondol lift - Rusya'da tek) kenti yakınlarında yer alır. "Banyo" - kompleksinin ismi yeniden kurulmuştur edilir. Daha önce "Metallurg-Magnitogorsk" denilen resort.

Bu is özellikle popüler arasında halk. Güzel bir doğada aktif tatili tercih Turistler, ayrıca buraya gelmek ister. Kompleksin genel planı onun yakın genişletme ve geliştirme varsayar. farklı seviyelerde yeni rotaların Planlanan yapı. Ancak, hatta bu tesisi olmadan Rusya'da en iyilerinden biri olarak kabul edilir.

Bu ilk kez bir gondol kurdu buradaydı. Bu saatte 2500 kişiyi ağırlayabilir. çare Magnitogorsk kentinde itibaren otobüs veya taksi ile ulaşılabilir.

dinlendirici bir tatil amacına uygun Gölü Bath (Magnitogorsk) gitmek de mümkündür. Suyun bu harika vücut kıyılarında doğrudan olabilir yazlık çıkarın. göl kenarında evler ve bungalov kira için çeşitli öneriler vardır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.