Uzmana sorun

Meslektaşları ve ortakları için özel hediyeler: Çikolatalı figürleri ve kabartmalar istek üzerine

Her şirkette, özellikle meslektaşları ve iş ortakları olan saygımı ifade etmek istiyorum günler var. Kurumsal etkinlikler ve diğer hatıra etkinliklerde çikolatadan yapılmış özellikle ilgili rakamlar olacaktır. Bunlar çoğu durumda en uygun sunacak.

Çikolatanın figürleri herhangi bir kutlama dikkat çekecek. Shoko.ru şirket bireysel tasarımlara göre bu ürünleri üretebilir. Başka güvenli bir seçenek - klasik formların standart rakamları satın almak. Bu onların kırılganlığının, şirketin uzmanları derhal iyi müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için tasarımlar değiştirebilir çünkü müşteri figürlerin istekleri doğrultusunda yapılmış olsa dahi herhangi bir mücbir sebep ulaşım için uygun değildir engeller.

müşteri hayal

Şirket "Shoko.ru" bireysel eskiz sırasına çikolata rakamları üretir. Bu durumda, tasarımcılar tüm müşteri ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır. Ürün bir şirket logosu ile standart rahatlama ve sıradışı rakamlar çikolata yansıtan iş yönelimi de olabilir (örneğin, bir bilgisayar faresi, bir logo ile bir inşaat kask, vs.), dahası, rakamlar tatil temalar. Çikolatanın Çok olağandışı bir görünüm portreleri.

gerçekten onun görünümünü şaşırtmak için, en muhteşem tematik ürünler yaratmak için, uzmanlar% 100 tüm denemek için hazır. Şirket özel tasarım olarak ve gelişmiş bireysel kendi çizimleri üzerinde heykelcikler ve figürleri gerçekleştirecektir. Bu nedenle, kısıtlama ve gizleme dilek fanteziler - yasakladı. "Shoko.ru" için neredeyse hiçbir şey imkansız! Bu tatlı hatıra olarak sadece görünümü için sürpriz değil, aynı zamanda tadabilirsiniz.

Özel dekoratif değeri ve herhangi bir şekilde olabilir ve farklı malzemelerden yapılmış olması bir paket var - vb karton, plastik, metal, ahşap, deri, ..

emriyle yaklaşık üç ila dört hafta sürer.

Çikolatanın ne tür kullanılabilir?

tatlar aralığı geniştir. Rakamlar, portakal (turuncu), sarı (limon) çikolata bitter, sütlü, bal, karamel, pembe (çilek) temin edilebilir. En azından orta şekerli bir tat talep ediyoruz.

En zorlu müşteriler için alternatif bir seçenek - renkler ve doğal kökenli lezzetleri ile seçkin renk ve tatlar yaratma. Herhangi bir istemci kivi, meyan kökü, mandalina, kızılcık bir tadı ile zarif çikolata heykelcikleri şaşırtacak. Gerçek bir sanat eseri tatlar karışımı olan bir ürün haline gelir. temel bileşenleri geleneksel Belçika tatlar SLUYS ULUSLARARASI ve çikolata Barry Callebaut vardır. Ama Madagaskar, Küba, Tanzanya, Venezuela ya Java adasında yetişen kakao çekirdeklerinden prim çikolata bireysel siparişler için tasarlanmış az etkisi üretmek ürünleri. seçim alıcıya bağlıdır.

Ne bir ürünün maliyetini kurdu?

Çikolata rakamları fiyatları farklı olabilir. Bunlar bağlıdır:

  • Boyut ve ağırlık.
  • Üretim karmaşıklığı. Örneğin, küçük ayrıntılar bir sürü 3D şekiller maliyeti daha yüksek olacaktır.
  • Ürün çeşitleri. Örneğin, 300 ruble bitter çikolata (% 70.1), 100 fayans partide malların birim değer. Biz çilek ile tedavi seçilmiş olsaydı, aynı parti içinde bir ürün 350 rubleye mal olacak.

önemli bilgiler

sarma parametrelerinin (genişlik, kalınlık, yükseklik, ve m,. P.), ham malzemenin tür şartlarını bilmelidir çikolata ürünlerinin değerinin belirlenmesi. düzenin tüm detaylar maksimum hassasiyetle müşteri gereksinimlerini uygulamak için şirketin uzmanları yardımcı olacaktır. "Shoko.ru" ile işbirliği sizin için keyifli ve üretken olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.