İnternetBloglar

Webmoney Kartı Nasıl Şarj Edilir

Hikayemin, İnternet kullanıcıları için yeni gelen herkes için yaratıcı veya eğitici bir şey olacağı pek muhtemel değildir, ancak size söyleyeceğim. Hikayemiz, bir arkadaşımla, dünya çapında web'de 2 dolar daha hızlı kazanacakları konusunda tökezlediğimizle ilgilidir. Tabii ki onunla birlikte eğitim aldık (hukukun ikinci yılı), bu nedenle gökyüzünden gelen lahananın özellikle de dünya genelinde düşmeyeceğini anladık. Bu nedenle, bu "sert" mali bağımsızlık elde etmenin bazı tamamen normal yöntemleri gerektiriyordu. Orada hiçbir reklam "4000 $ her ay" biz izlemedi. Hedef, etkili ve çok pahalı olmayan bir yol bulmaktı. Bu arkadaşın para kazanmadığı Lesha'nın gerçeğine bakmaksızın, beni aynı şekilde yakalayan histerik şevk de onu kapsamıştır.
İlk olarak, web kazançlarıyla ilgili ciddi makaleleri sıkı bir şekilde inceledik. "Güçlü ve Korkunç" Amazon'yı öğrendik. Yeşermenin ölçülmediği yer bu, ancak bu bizim profilimiz değil - daha da fazla görünüyoruz. Ardından - korsanlıkla mücadele hakkında gözyaşı dökmek yararlı oldu. En azından ağdaki korsanlıkla mücadele etmeye çalışan, hevesli adamların bu lisans hakkında böyle bir site düzenledikleri ortaya çıktı. Kuşkusuz, hedef övgüye değer, ancak merhamete, dedikleri gibi, halka ulaştı. Olmasına rağmen şu an hakkında değil. Sonunda bir webmoney olan Yandex parasına ve genel olarak internet parasına gittik. İşte söylemeliyim ki - en önemlisi interneti dolaşanlar için kazançlar. Webmoney kaynağı, para birimlerini nasıl kullanacaklarına, kayıt işlemlerinin nasıl yapılacağı, bir tüccarın sertifikasının nasıl alınacağı hakkında çok sayıda bilgi yayımladı, bilginin "fazla miktarı" zaten kafamda devam ediyordu. Ancak, diğer, nasıl webmoney kartı doldurmak - anladım. Ve biz de webmoney'i haritaya nasıl getireceğimizi belirttik. Internette sadece nemereno olan değişim sağlayıcıları üzerinde rastlamak gerekiyor.
Bu kadar çok bilgiyi terleyerek, nihayet bir kopyası yazarlığa rastladık. Ortaya çıktığında, bu neredeyse İnternetin ana mesleği. İnternet'te makale üzerinde para kazanmanın yollarını açıklayan çok sayıda kaynak var. Taşlar da öyle. Sonuç olarak, bunun bizim için en iyisi olduğunu anladık. Sınıfta nasıl konuşulur ve gramer biliyorsanız, en azından "iyi" denir - yol açıktır! Burada, kendi yazılarını sergileme fırsatının bulunduğu uzmanlaşmış bir pazar da var. Kuşkusuz, sindirilebilir makalelerin topuklarından bir kaç gün yayınladık, yayınlanmaya başladık ve beklemeye başladık. Öyleyse! .. Kısaca, 7 gün geçirdik ve ancak o zaman yeni işler yüklemek için her gün çalışmamız gerektiğini fark ettik. Öyleydik. Böyle bir emek sürecinden sonra, nispeten kolay, ilk iki yayının bir şekilde aynı anda satın alınması gerektiğini vurgulamalıyız. Sonra neredeyse her gün meydana geldi ve birkaç hafta sonra bir alıcı Alex'i kalıcı bir şekilde bir iş teklifinde bulundu. Dolayısıyla anlaşmazlık aşamalı olarak sona ermesine rağmen bir ay sonra dürüstçe neredeyse 300 yeşil aldı!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.