MaliKişisel Finans

Birkaç gerçek hikayeleri: Bir milyon sıfırdan nasıl yapılır

Birçok kişi aynı anda başlangıç sermayesini elden değil, bir milyona yapmak hakkında merak ediyorum. İlk bakışta kesinlikle imkansız bir görev gibi görünebilir, Katılıyorum. Gökten tüm para sonra oldukça ciddi yatırımlar gerek düşmüyor ve kendi işlerini oluşturun. Ama yine de tamamen sıradan şeylere kendini gerçekleştirme fikrini bulmak insanlar var. Şimdi ise çok etkileyici bir gelire sahip ve rahat bir varlık zevk. Belki onların başarı hikayeleri sıfırdan bir milyon nasıl anlamaya yardımcı olacaktır.

Tarih David Reynolds

Bu ilginç bir hikayesi - insan problemleri üzerinde bir milyon yapmak hakkında. Banyoda onarım çalışmaları sürecinde normal sıradan Amerikalı David Reynolds kolunu kırdı. hastaneden taburcu o acil sorunla karşı karşıya edildi - sıva imkansız tamamen bir banyo veya hatta duş almak için yapılmıştır. bildiğimiz gibi, bunu sulama sonra, imkansızdır. Ne bu tatsız durumdan bir çıkış yolu bulmak için bir fakir David ile gelmedi! O arabadan su geçirmez bir film onu çöp torbaları koymak kol, ve hatta kamera ile sarılmış, ancak sıva hala ıslak. yandan özel kapak arayışı içinde tüm eczaneler Obbegat, böyle bir cihaz doğada mevcut olmadığını fark etti. Kendi oluşturmak için - Ve sonra parlak bir iş fikir geldi.

bacağı veya kolu ile sıkı bir şekilde tespit edilebilir plastik kapak - O buluş için patent verdi. Birlikte meslektaşı ile eski bir dostu , o veri cihazlarını üretmek için bir şirket oluşturdu ve şehrin küçük eczanelere satmaya başladı. İlk başta, mal kolay gelen pazara kadar ispat kopmadan isteksiz satın alındı. Ama geçici zorluklar görmezden, arkadaşlar kendi hedefe ulaşmak zor. Ve iki yıl sonra, büyük bir eczane zinciri ve bir düzine küçük eczaneler ile sözleşme imzaladı. Bugün, şirket başarıyla toptan dağıtım ve kendi web sitesi tarafından su geçirmez kapakları farklı modeller bir dizi uyguladı. Ama David, bir satıcı çalışmadan önce, şimdi yaklaşık iki milyon dolar yılda kazanır.

Tarih Fraser Doherty

Bu adam 14 yıl yaşında serbest çalışmaya başladı ve zaten milyon senin ilk yapmak ne kadar iyi biliyorlardı. Büyükannemin tarifi tarafından hazırlanan çeşitli reçellerin pişirme ve zevk içinde o aktif düşkün O zaman. Onları lezzetli reçel pişirmek için çok sayıda arkadaşlar, komşular ve hatta etrafımızdakilere sürekli bir istekle oğlan döndü. Yakında bu harika incelik ünü kadar doğduğu şehrin Fraser ötesine yayıldı. Gelen siparişlerin çokluğu çalışmaları yaklaşık 200 kişinin olduğu bir oda kiralamak adamı zorladı. 16 yıl içinde, Fraser iş kendini adamak karar verdi ve okulu bıraktı. Sonra reçel tedarik süpermarket zinciri ile sözleşme imzaladı. 21 yıldan bu yana adam onun ilk milyon dolar kazandık.

Bugün onun zaman ağırlıklı yeni aramaya ayrılmıştır satış kanalları ürün ve idari çalışmaların. Doherty kendi işlerini işletmesine tahsis edilmiştir ve bunlardan biri iki kitabın yazarıdır oldu. Belki de bu yayını okuduktan sonra, ayrıca bir milyon nasıl anlayacaksınız.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.