MaliTicari

Royalmaxbrokers: Fransa "sola git"

Anlitiki Royalmaxbrokers o maliye bakanları ve merkez bankacılar Büyük Yirmi ve gelişmekte olan ekonomiler onlar 430 $ milyar IMF'nin kaynaklarının artacağını söyledi tanındı sonra Avrupa borç krizine yönelik endişeler, Cuma 20 Nisan'da biraz yatıştı inanıyoruz. While Fonun İcra Direktörü talebinde bulunduğu az $ 600 milyar, var Kristin Lagard, haber bir atılım olarak görüldü. EUR / USD civarında 1,3230 pozitif ulaşılan seviyenin ardından işlem gören ancak bugün Asya seansı 1,3200 direnç Fransa'da cumhurbaşkanlığı seçimlerine karşı değil geri altında adım hafifçe düştü. İlk turda sonuçlarına göre, görevdeki Cumhurbaşkanı Nikolya Sarkozi hala "sol" rakip gerisinde Fransua Ollanda oyların% 2-3'ünde. Seçimlerin ikinci turu Sarkozy ikinci bir dönem için görevde kalır karar verecek, 6 Mayıs tarihinde yapılacak. Hollande liderliğindeki Sol, bazı anlaşmaların gözden geçirilmesini destekleyen bütçe ve maliye politikası, AB, özellikle Almanya'da farklılıklara neden olabilir.

GBP / USD Parite 1.6120 ulaşan Cuma günü sabah% 0.4 ile karşılaştırıldığında ekledi. Japon yeni tekrar Fransa'daki son seçimlerin arka planda güvenli varlık olarak rağbet - tırnak USD / JPY 81.40 düştü.

"Yüksek teknoloji» Nasdaq Bileşik 0.24,% azalmıştır Avrupa hisse senetleri,% 0.5,% 0.1 ilave edildi Amerikan "arkadaşları" 1.2% 0.4 ile% Cuma artış oturum kapalı 3.000,45.

Bugün yayınlanan HSBC'den Çin'de Ön PMI imalat endeksi, Çin'de imalat üst üste 6 ay küçülmeye devam edebilir sinyalini verdi. endeks yüksekti ve 50 puan kilit seviyesinin altında hala 49.1, Mart ayında 48,3 olarak gerçekleşti. Royalmaxbrokers ikinci dünyanın en büyük ekonomisi sırasında üretimde ekonomik yavaşlama ve gerileme, Çin Başbakanı Wen Jiabao karşısında otoriteler üzerinde baskı daha da ekonomik aktiviteyi canlandırmak için bir baz ilave edilir belirtiyor. Asya hisse endeksleri IMF olumlu rağmen, Çinli verilerin arka plan ve Fransa'daki seçimlerin 1 turunun sonuçlarının bugün negatif bölgede kendi seansı bitirmek.

Sabah Yayınlandığı TÜFE Avustralyalı üreticileri bir kez daha ekonomide durumun görünümünde onaylamıştır: İmalat sektöründe fiyatların Mart ayında 2.9% artış ile karşılaştırıldığında, yıllık bazda sadece% 1,4 artışla Mart ve 2 tahmini % 2. % 0,4 artması beklenmektedir rağmen aylık bazda ve hepsi,% 0,3 oranında azalmıştır. 1,0340 - AUD / USD zaten 1.0330 ile 1.0360 azaltılması tepki verdi. Neredeyse yarın emin olabiliriz, veri tüketici fiyatları vicdanım faiz indirimlerine devam olasılığı ile Mayıs ayında bir toplantıda Avustralya Rezerv Bankası veren benzer bir eğilim göstermektedir.

devamı

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.