Spor ve SağlıkKilo kaybı

Makaralı havlu yardımıyla kilo vermek: yorumları, açıklamaları

Nedeniyle gizli şeker ve tuz, genetiği değiştirilmiş maddeler yanı sıra ürünlerin sayısının hızla artması için daha acil hale geliyor gereksiz yere yüksek kalorili diyet sorunu olanlar. gıda ürünlerinin çeşitli bir dizi için hareketsiz yaşam tarzı eklendi ve düzenli stres yaşamaktadır. Birlikte ince figür ve sağlık ile yavaş yavaş yok oluyor.

İstatistiklere obezite mücadele için tasarlanmış teknikler göre çeşitli arasında, minimum çabayla hızlı sonuç verdiğini olanlar kurşun. Ancak, kısa bir süre içinde ince rakam almak için güçlü bir istek rağmen, hatırladı ve gerektiği tür hızlı süreçlerin sonuçları yanı sıra insan vücudu üzerindeki etkisi. Birçok kişi aktif kontrendike egzersiz meşgul. Ancak, hiç bir şey yapmayın - bir seçenek değildir. Yaşla birlikte durum şiddetlenir.

yeni bir yol

bir havlu ile kilo kaybı yeni çıkmış yöntemin etkili gelişim biri. Kendine etkisini denemek için, özel bir şey gerekmez. Bu çökmüş halde bunu düzeltmek hangi sadece bir havlu ve kaset veya ip alacaktır. Ayrıca zemin veya prosedür için herhangi yatay düz bir yüzey serbest olmalıdır. Yeteri kadar güçlü ya da esnek olması gerekir. Bu amaçla Yumuşak yatak veya kanepe, uygun değildir, çünkü onlar olacak altında mağara vücudun ağırlık etkisi telafi ve basınç silindiri. gerekli tedavi süresi günde 5 dakika ile bir sonuç elde edildi.

yönteminin avantajları

Ayrıca omurga, hem de interkostal bağlar üzerinde olumlu etkidir germe ilkesine dayanmaktadır. Böylece, duruş geliştirilmiş ve gençlik için bir anahtar olarak kabul edilir esneklik, arttı. Bilindiği gibi, kasları germe bunları güçlendirir ve yüzde 20 veya daha fazla kapasitesini artırır. Bu ağırlığı (Fukutsudzi yöntemini) kaybetmek Japon yol gizler evrensel sır.

Sistemin adı, yılların deneyimi sayesinde bu çok özel devreyi geliştirdi yaratıcısı, onuruna idi. Çalışma prensibi uzun zamandır Dr. Fukutsudzi için gerçekleştirilmiştir çalışmalara dayanılarak belirlenmiştir.

Bir kişinin bel yağ birikintileri ile mücadele yorgun ise, o zaman bu yöntem sorunu bir yardımcı olacaktır etkili ve basit egzersizler sunacak.

Nasıl ve nereden silindiri koymak?

hızlı bir havlu ve rulo ile göbek kurtulmak için nasıl Şimdi biraz daha fazla. Sıkı bir rulo havlu içine yuvarlandı sıkıca iple bağlanmalıdır. Onun çapı çok büyük olmamalıdır. En iyi seçenek - havluyla ortalama büyüklüğü. Çalışma süresince bu yeterli görünebilir, her zaman daha büyük çaplı rulo roll up. Hep yerleri veya doğrudan kanepeye bizi cihazı koymak için kalır. Ardından, bir oturma pozisyonu almak makara lomber boşluğunda oldu böylece sonra yavaşça yatman lazım.

Eğer yanlara göbeğinden yatay çizgi boyunca parmağınızı kaydırmanız gerekir: şöyle havlu Uygun yerleşim test edilir. Orada eli ve katlanmış yastık karşı dayanması gerekir.

ilk egzersiz

Rulo kullanılarak Japonca Kilo Verme, önümüzdeki egzersiz ile başlayarak arka yerleştirilir. Havlu bel desteği olduğunda yatar pozisyonda, bacaklar birbirlerine ayak bilginin omuz genişliği sabitlenmelidir. Başlamak için, ayak zor olacaktır tutun. kolaylaştırmak amacıyla gevşek elastik bir saçla baglayabiliriz alışılmadık pozisyona alışmak.

onlar düz bir çizgi gövdesi ile oluşmuş böylece Ardından, ellerini yukarı olması gerekir. kat veya kanepeye avuç genişleterek başınızın arkasına koyun. Sonra birbirlerine küçük parmaklarını çapraz gerekir. Bu silindir havlu ile kilo kaybını uyaran önemli bir tatbikatı. Yorumlar pratikte bir tekniğin talimatlar yatan 5 dakika sürdürmek oldukça zordur, göstermektedir.

Nedenle 1-2 dakika, diyelim ki, süresi için küçük oturumları ile başlamak tavsiye edilir. Zamanla, prosedürün süresi bir teknik gerektirir zaman, kadar getirilmelidir. bir silindir Japon kilo kaybı herhangi bir boşluk olmaksızın her gün gerçekleştirmek için önemlidir. Ancak bu durumda darbe garanti edilebilir.

zorluklar

Egzersiz esnasında ilk omurganın farklı bölgelerinde ağrı, hem de kas ve bağların gecikmiş başlangıçlı kas ağrıları görülebilir. sıkıştırılmış kısım germeye maruz gibi, standart olarak kabul edilir. Tavsiye düzenlilik ve oturumların süresi bağlılık, yavaş yavaş vücut yüküne uyum sağlar ve omurga doğal olarak germek başlayacak şeyi başarmış olacağım.

sonraki aşama

5 dakika boyunca doğru pozisyonda ellerini ve ayaklarını tutmak için egzersiz sırasında zor değil, sonraki aşamaya geçebilirsiniz. silindir önceden alan hypochondrium torasik omurga altında hareket edilebilir. İlk pozisyonda derhal görsel kaslar ve ligamentler tonu elde kez dolayısıyla sarkık karın havlu kaldırır, belden bend vurguladı. Makaralı sadece bıçaklar aşağıda, arka altında bulunan durumunda doğal duruş düzeltme teşvik gerilmiş göğüs olduğunu. Bu göbek şişkin olmaması önemli koşullardan biridir.

tanıklık

Bu sistemin kullanımı için endikasyonlar olan duruş, bozulmuş sarkık, düşme ve kas tonu abdominal duvar eksikliği yağ yatakları arka bel ve iki, sertlik yaklaşık ya da (örneğin, alt sırt ağrısı, göğüs ve boyun omurga oturma uzun süreli kaynaklanan semptomları ).

Kontrendikasyonlar

Ne kadar harika ve etkili olursa olsun yöntem Fukutsudzi, hatta bazı kontrendikasyonları vardır. Bunlar omurga ve bel fıtığı ağır hasara sayılabilir. eğitim her zaman bir doktor tarafından muayene edilmelidir önce Ancak, bir kişi, bu tanıların herhangi bulamamıştır bile.

sonuçlar

Makaralı havlu yardımıyla kilo denemeye karar verdik herkese ilgi soru - sonuçları yakında olup olmayacağını. Yorumlar Vücut ölçülerinin neredeyse hemen yapılabilir söylüyorlar. Bazı ilk sonuçlar zaten bir hafta sonra görebilir. Tabii ki, çok başlangıç parametreleri ve bireysel özelliklerine bağlıdır. Aynı zamanda tüm önerilerin önemli sıkı riayet, düzenli oturumların özellikle böyledir. Birçok kişi bu faktöre önem yok, ama bir tane bile cevapsız gün tüm göstergelerin önceki seviyeye düşürülebilir. umutsuz ve yöntem hiçbir sonuç olarak kabul olan insanlar var bu yüzden.

sistemini test etmek karar vermek, kendinize kesinlikle tüm talimatlara uyması gereken bir sözüm verir. Ancak o zaman bir teknik etkinliği hakkında konuşabilirsiniz.

Görüşler ve geribildirim makara havlu yardımıyla kilo kaybı

Böyle bir yöntem kızı söyler yaklaşık Şimdi tartışıyorlar. Zaman reddederek silindir havlu yardımıyla kilo tekrar denemeye karar verdi kişilik bir kategori yoktur. Yorumlar ve deneyimler kökten ilk denemeden sonra gerçekleşti olanlara karşı çıktı. İnsanlar o zaman ciddi ve şüpheci bütün bu girişimin tepki ve sonuç güven kalıntıları dağınık gelmediğini söyledi. Ancak, birçok başka yöntemler denedikten sonra onlar istihdam dönmek ve bitirmek için ulaşmaya karar verdik.

Herhangi bir iş öncesi büyük değer kendi gücü ve başarılı aracılığıyla inançtır. Bu çok disiplinli ve düz hedefe yol açar. Bir zamanlar yöntemine dönmeye karar olanlar tarafından iddia ediliyor.

Bu yöntemi denedik Kızlar, bu bir nimettir düşünün. Karın aslında hacmini kaybeder, bel incelir. Omurganın doğal uzantısı Pose, tüm zor verilir değildir. Bazı kızlar Belirtilen süreden daha büyük böyle bir pozisyonda yalan söylerler.

olumlu geribildirim bir sürü genç annelerden aldı. Doğumdan sonra çoğunluk egzersiz sıkı kısıtlamalar olduğu bilinmektedir. Ancak, bebeğini taşımayı anda ortaya çıktı ve genellikle gebelik sırasında Aynı doğan bir bebeğin görünümünü sonra sol alt arka gerginlik, bir kayma vertebra, ancak pelvik kemikleri ibaret değildir. Ve bu yöntem güçlendirilmesi ve arka rehabilitasyon için mükemmeldir. Üstelik bu değil çok rahat bir pozisyonda olsa en az 5 dakika uzanın ve çekiş büyüsünü hissetmek çok güzel.

böylece Zayıflama kadınlar raporlama eşsiz bir yoldur bizi arayın. çaba ve gider gerektirdiğinden ve sonuç ilerlemeleri ile şaşırtmaya devam etmez. Ve sadece 5 dakika bir günde bütün bu! Şu anda, nasıl, pilleri şarj dinlenmek olabilir tonda vücudunu getir. Bu yöntem çalışma kişinin potansiyelini artırdığı için bayanlar çoğu, sabah teşvik eder. sınıfların sonra birçok enerji patlaması hissediyorum ve dağ hareket etmek arzusu.

Doktorlara göre

En basit ve zararsız zayıflama havlu bir silindir ile kabul edilmektedir. Doktorların Yorumlar Ancak yöntemlerin etkinliği hakkında uzman görüşleri sapmak olduğunu düşündürmektedir. Diğerleri de spor salonunda yükü sürdürmek mümkün olanlar yardımcı olmak için harika bir fırsat olduğunu iddia ederken bazıları etkisiz düşünün. Ancak doktorlar güvenlik sınıfları hakkında söylenecek. İstisna bir bel fıtığından hastaların grup yanı sıra ciddi yaralanmalara veya kırıklarını almak için şanslı olmayanlar olduğunu.

Sonuç

o kolaylığı ve verimlilik ile performansı erişilebilirliğini birleştirir çünkü tekniği gerçekten benzersizdir. sıradan bir havlu yanı sıra yatmak için bir yer gerektirdiğinden Şimdi, dinlenme, gerçekten sağlıklı olacaktır. Ne duruyorsunuz!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.