OtomobilArabalar

Lada Vesta: özellikler, resimler

tüm tahminlerin aksine ve yerli mühendislik sanayi 2015 "AvtoVAZ" grubundaki yeni fikirler getirmek radikal bir bütün olarak tüm Lada hattı hakkında klişeleri ve fikirleri kırar bir otomobil takdim edemez inanıyoruz. "Priora" neredeyse tamamen plana gerilemiştir, bu nedenle tamamen yeni bir model oluşturmak için acil bir ihtiyaç vardır. O böyle "Skoda" B-Serisinin, "Peugeot", "Chevrolet", "Volkswagen", "Renault" ve diğer üyeler gibi ünlü otomobil ile rekabet etmek zorunda kaldı.

Tam da bu nedenle bir vardı Lada Vesta. Özellikler modifiye motorlar, güç, konfor, manevra kabiliyeti ve taşıma yüksek düzeyde: Avrupa standartlarına tam uyum içinde (yeni sürümün fotoğraf aşağıda görülebilir).

Özellikler

«Lada Vesta" - Yerli otomobil endüstrisinin yeni seviyesi. Avrupa tarzı, özel tasarım (stil "X") yanı sıra radikal değişiklikler ve iyileştirmeler mekaniği - tüm bu modern gereksinimlere karşılık gelen otomobil üretiminin kendi satırına oluşturulması için büyük bir güç verir.

Yeni vücut şekli otomobile güzel bir görünüm verir, ama aynı zamanda seleflerinin aksine, zaman zaman aerodinamik özelliklerini artırır. 480 litrelik bagaj hacmi sedan «Lada Vesta için yeterlidir." Özellikler: yerden - (yük) 171 mm, bir tekerlek taban uzunluğu - 2635 mm dış boyutlar - 4410h1764h1497 mm.

Seçenekler

"Klasik" (baz), "Konfor" (geliştirilmiş), "Suite" (tam): Nispeten tam üreticisi üç seçenek sunar.

 • Klasik yüksekliği için dinamik stabilizasyon ESP tipi elektrikli hidrolik direksiyonu, elektrikli camlar, ön kapı, hava yastıkları (2 adet)., Bir güvenlik kompleksi ABS fren güç dağıtım mekanizması, sistem ERA-GLONASS acil uyarısı, ayarlanabilir direksiyon dahildir ve ulaşır. Klima nadiren taban aksamına monte ancak gelecekte Lada Vesta için gerekli eklemeler sayısındaki değişim yoktur.
 • Ve elektriksel olarak - Spesifikasyonlar tam "konfor" entegre bir ekranı (4.3 inç renkli) ile güçlü bir ses sistemi sahiptir ısıtmalı aynalar ön koltukların uygun parktronikom Ardagh ve fonksiyon.
 • Varyasyon Lux, önceki süslerini listelenenler dışında, bir 7 inç ekranlı multimedya sistemi, hazır bulunur , alaşım jantlar vardır yağmur sensörleri ve ışıklar, tüm kapılar ile donatılmış otomatik pencereler.

teknik donanım

satış başlangıcında "Batı" benzinli motor montaj bitki "WHA" (1.6 L / 106 l. C hacim / kapasiteli bir oranında) göre önerilmiştir. maksimum araç hızı 178 km / s olduğu; 6.9 / 6.6 litre (/ mekanik otomatik) - yakıt tüketimi (ortalama değer) akış oranı.

Yeni Lada Vesta, aşağıda verilen gelişmiş bir şanzıman ile donatılmış olan teknik özellikleri: Önceki modellerin tüm eksiklikleri ortadan kaldırdı. İki versiyonu mevcuttur Switching hızları: manuel şanzıman (beş vitesli) veya otomatik (robot). Bu sürücüye sayesinde sadece bir bütün olarak kendi dinamikleri üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir yolda büyüklüğü ve davranışları ile tam uyumludur.

"Batı" da çarpışma kutuları gibi yenilikler (ek cihazların güç tampon kirişleri) Torpido (soğutmalı) ve mükemmel bir çok fonksiyonlu direksiyon sahiptir.

tasarımla ilgili Biraz

arabasının Lada Vesta tasarımı hakkında daha konuşalım. vb hız, kararlılık, yönetilebilirlik olarak özellikleri, önemli ölçüde şekil ve vücut ölçüleri ile geliştirilir. Makine, dikkatlice düşünülmüş bir tasarım kazanmıştır. bunu baktığınızda o üreticisi her ayrıntıyı düşündü olduğu hissedilir. göz önünde bulundurularak "X" harfi ana hatları gövdesine (tamponlar, kapı, kaput) arasında hemen hemen her hücreyi görünür. Boyama makinesi derinliği ve bireysel unsurların dokusunu verir ve renklerin çeşitli alıcıya daha cazip bir model seçmenize olanak verir.

kabin pencerelerinin şekli ve konumu mükemmel görüntü sağlar. , Vizyon aydınlatma paneli için rahat gelişmiş, ancak yazılım ve bireysel iç elemanlarının özel bir düzenleme kullanımı kolay özel bir koltuk kabartma Daha fazla elverişli çelik ve makine kontrolü, (direksiyon, düğmeler, vites topuzu, vb. D.), izin Motorlu araç hızlı bir şekilde hakim.

Teknik ayar "Lada Vesta»

Motor Özellikleri:

 • Silindir - 4 (satır düzeni);
 • elektriksel olarak kontrollü enjeksiyon;
 • Tork 4200/148 nM;
 • yazın - benzin.

dinamiği:

 • Mümkün olan maksimum hız sınırı - 178 km / s;
 • 11 ila 13 saniye (mekanik / otomatik) den - "yüz" hızlanma.

Yakıt tüketimi:

 • Şehir sınırları içinde - 10 litreden daha az;
 • Pist - 5,5 L;
 • Kombine çevrim - yaklaşık 7 litre.

Ağırlığı (kg):

 • Bordür (parametre konfigürasyonuna bağlı olarak değişebilir) - 1230-1270;
 • izin verilen maksimum - 1670;
 • Römork - 900/450 (yok / t sistemi.).

Yakıt deposu - 55 lt.

Şanzıman:

 • türü - 5MKPP / 5AKPP;
 • iletim oranı - 3.9.

süspansiyon:

 • Ön - MacPherson tipi / Bağımsız;
 • Geri - / konjuge kollarını Yarı İlgili.

araba Lada Vesta hakkında Nihayet biraz

otomobillerin teknik özellikleri şehir dışına karayolu üzerinde sürüş sırasında özellikle hissedilir, öncekilerden çok farklıdır. Preserved önden çekişli, ancak iyileşmiştir manevra kabiliyeti. Yüksek dinamiği, sürüş tarzına bireysel ayarlama, iyi ile akıllı yol bilgisayarı yalıtım iç, düzgün vites değişimi, hem de vücut şekline geliştirmelerle (aerodinamik) - tüm bunlar, tabii ki, bu takdir sağlayan, gezi daha rahat ve keyifli hale getirir Model ve benzeri yabancı meslektaşları ile eşit görüntüler onu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.