MaliBankalar

Nasıl bir bireyin Sberbank bir hesap açmak için? nakitsiz ödeme için hesap, emeklilik için hesap

Bir banka hesabı açılması - bu acele ve yanlış kararlar tahammül etmez önemli konudur. Özellikle dikkat finans kurumu taşıma çok amaçlı ödenir. Örneğin, o kadar bir emeklilik, kayıt kartları ve olabilir. D., Tasarruf Bankasında özel bireysel bir hesap açmak ve hiçbir koşulda bunu yapabiliyor öğrenmek için bu makalede ele alınacak.

Kim hesabında bir Tasarruf Bankası açabilir?

Daha sık mali işlemler çeşitli uygulama ihtiyacı ile ilişkili bir hesabı açma değil daha. Rusya Federasyonu Tasarruf Bankası hesabınızı açın reşit ve oturma izni veya kayıt var olan tüm vatandaşlarıdır. Fiziksel ve tüzel hem kişiler, hem de kurumsal müşteriler olabilir. Bunu yapmak için, bir pasaport ile bir kredi kuruluşunun yakın şubesine gelmek veya "Sberbank Online" aracılığıyla uzaktan çalıştırmak gerekir.

Ne programının seçimi belirler?

Hala sadece özel kişinin Tasarruf Bankasında hesap açmak konusunda düşünüyorsanız, hedef tanımlayarak başlayın. Ve onun temelinde ayrıntılı olarak bir banka ürünün tescil şartlarını dikkate almak mümkün olacaktır. Ayrıca, aşağıdaki sorulara cevap vermelidir banka temsilcisine tedaviye başlamadan önce:

 • diğer insanlar tarafından hesabınızın çalışmalarına katılacak (örneğin, yakın akraba ise belli bir miktar koymak için bir istediği anlamına gelecektir);
 • sözleşmenizin süresinin sonuna kadar beklemek planlıyor musunuz ya vaktinden talep üzerine ilgi ve almak istiyorum;
 • Hesabınızın yanmaz kalıntı tutmak veya kuruşuna kadar tam miktarı ile ona ateş istiyor niyetinde etmeyin.

Bir bireyin Sberbank bir hesap açmak için hakkında bilgi için, aşağıda açıklayacağız.

hangi amaçlar için fiziksel kişilerin hesaplarını açabilir?

Programın bankaya bağlı ve amacı hesapları geleneksel olarak dört ana tipe ayrılır bireyler için kullanılabilir:

 • tasarım;
 • geçerli;
 • birikimi ve tortu;
 • kartı.

Sberbank Cari hesaplar

Cari işlemler genellikle mevcut banka mevduat programlarına katılımı, hem de ihtiyaç durumunda daha ileri bireyler sunuyor. Örneğin, bu eylem için güçlü bir argüman maaş, emeklilik veya sosyal güvenlik yararları elde etmektir. Tasarruf Bankasında için özel bir bireyi hesap açmak öğrenmek için gayri nakdi ödeme, aşağıda cevabını.

Sberbank Güncel ve kart hesapları

Güncel veya "çalışma" ile, genellikle gerekli işlemleri (gönderme veya para alma) ve kişisel finans depolama yürütmek için kullandı.

Kart hesapları iki tipe ayrılır:

 • ödeme;
 • kredi.

nasıl bir pansiyona bir bireyin Sberbank bir hesap açmak ve kart hesabının türü seçmek için banka dikkat hiçbir fikriniz varsa. Bu hesaplar sadece emekli aylıkları, ücret, sosyal yardım ve çocuk desteği dahil yararları, çeşitli gerçekleştirmek için tasarlanmıştır. Bir banka hesabı yaparken, plastik bir kart sahibi olmak. Gelecekte, nakit para çekmek ve hesabınızdaki miktara kadar alışveriş yapmak mümkündür.

Kredi kartı da belirli bir sınıra sahiptir ve müşteri bu tutara kadar satın almalarını sağlar. Bu durumda, kredi kullanımı da bankaya faiz ödemek zorunda anlamına gelir. Buna göre, yeni kredi önceki tam geri ödeme ile alınabilir.

Tasarruf veya mevduat hesapları

Özel önem layık, belki de tasarruf ve mevduat hesapları. Eğer bir döviz bireyin Sberbank hesap açmak ve aynı zamanda tasarruf hakkında bilgi almak için karar verirseniz Onlar size uygun olacaktır. Mevduat hesapları iki türlüdür:

 • tasarruf;
 • tasarruf.

aşağıdaki gibi hesapların açılması anlamı şudur: hesaba para belirli bir miktar koymak ve belli bir süre beklemek; bankada para tutmanın dönemi için örneğin gerektiği gibi kaldırılması veya sözleşme dönemi sonunda veya yapmak olabilir ilgilenilen bir araya gelmesi, aylık (üç aylık) vardır.

Nasıl bir bireyin Sberbank bir hesap açmak için?

Rusya'da Sberbank bir hesap açmak için pasaport ve peşinat için küçük bir miktarı ile kredi kuruluşunun temsilcilerine başvurmalıdır. depozito programı seçerken Örneğin, banka müşterisi bir uygulama yazmak ve 1000 ruble, 100 $ veya € 100 minimum sunulmasını teklif için gereklidir "kaydeder".

Eğer ilgi ile özel kişi Tasarruf Bankası bir hesap açmadan önce Ancak, dikkatli bankanın mevcut programların koşullarını incelemek gerekir. Örneğin, aynı katkısı "kaydeder" üç yıl bir ay bir süre için ulusal ve yabancı para cinsinden açılır. Kısmi çekilmesi ve ikmal sağlar, ancak ilgi duyulan aylık harf gerektiriyor.

Nasıl bir banka hesabı açmak bir emeklilik için?

Sberbank başvururken Örneğin, bir kart hesabı açmak ve bir "klasik" veya "sosyal" kartı almak için karar verirler. yürütme ve alınması için ne gereklidir? Bu kartı almak ve hesap açmak için, sen, toplumun Tasarruf Bankası herhangi şubesine gidip bir uygulama yazmak ve onların pasaport verileri, KDV kodu ve emeklilik sertifikası göndermeniz gerekmektedir. Bu durumda, ilgili kutusu emekli şarj Emeklilik Fonu, bilgi girmek için gereklidir. Daha sonra bankanın temsilcisine başvuru formunu göndermek ve bir iki gün arasında dikkate beklemelidir. Bu süre sonunda bir hesap açılacak ve kart çıkarılmış veya reddedilir.

karta olumlu yanıt durumunda ve almak yalnızca Tasarruf Bankası (s / s PMK'ler) gerekli bilgi almak ve emeklilik fonuna götürün. Daha sonra, kolayca yakın banka ATM bana bir pansiyon alabilirsiniz.

Not: Tüm belgelerin kayıt sırasında bizzat mevcut olması gerekir planlanan uygulamaya, kendi hesabına sahip karar adınız varsa. Bir hesap yapmayı planlıyorsanız, bu tür çocuğunuzun veya diğer yakın akrabası, arkadaşı, meslektaş olarak, önce başka bir kişiye Sberbank özel kişi bir hesap açmanın bir yolunu bulmak duygusu var. Bu daha sonra ele alınacaktır.

depozito açarken emekliler için faydası var mıdır?

Emeklilik koruyucular için geçerli bankacılık yönetmeliklere göre sadakat programının belli çalışırlar. Eğer "şarj" depozito açmak veya Örneğin, izin verilen maksimum faiz oranı bekliyor emekliler "tut".

o ilgi toplamaya banka hesabı açtırmak zor mu?

Çocuğunuz için, örneğin, eğitim Sberbank bir hesap açıp birikir istiyor musunuz? Sonra yaygın Tasarruf Bankası temsil edilir tasarruf programları, dikkate alınması gerekmektedir. Örneğin, seçim talebi depozito düştü "Rusya'nın Talep Tasarruf Bankası üzerinde." Bunu nasıl açabilirim?

Açık Böyle bir katkı herhangi bir bankada milli ve döviz pasaport olabilir. İstisnalar para nadir türde açılan mevduat bulunmaktadır. Bu durumda bir hesap açmak için önceden benzer bir hizmet sunmak dalları listesini belirtmek gerekir. mevduat geri kalanında aşağıdaki işaret banka ile bir sözleşme yapmaları gerekir:

 • miktar ve döviz yatırımları;
 • vadeli yatırımlar;
 • İçindekiler son kullanma tarihi;
 • depozito için kredi ve banka işlemleri;
 • nakit katkı için asgari katkı oranı;
 • Ek katkıların dönemsellik;
 • boyut yanmaz Tortu;
 • faiz ödeme dönemsellik;
 • tam adı;
 • adres ve iletişim bilgileri.

Buna ek olarak, mevduat hesabı açarak uzaktan hizmet için ATM'leri, terminaller ve diğer hizmetleri kullanabilir. o mümkün olup olmadığı ve nasıl başka isme Sberbank özel bireysel hesap açmak için Açık aşağıda tarif eder.

Başkasının adına katkı açabilir misin?

bir hesap açıp başkasının adına katkıda bulunmak izin verilir. Örneğin, eşi katkısını sunmaya karar verdik. Bu durumda, daha sonra, herhangi bir banka şubesinden geçebiliriz pasaportunu sunan bir sözleşme hazırlamak. aşağıdakileri de belirtmek gerekir:

 • üçüncü bir taraf tam adı;
 • numarası ve doğum yılı;
 • kişilerin varlığı;
 • adres kayıt başvurun;
 • tür detayları ile, üçüncü şahıs belge ile sağladı.

Onun varlığı olmadan bir bireyin Sberbank bir hesap açmak için nasıl bilmiyorsanız, size bunu anlamak için yardımcı olacaktır.

Bir üçüncü parti ile hesap açmak, ancak onun varlığı olmadan miyim?

üçüncü şahıs katkısı varlığı olmadan açılabilir. Bu, bir önceki varyant tasarımı ile kıyas yoluyla yapılır. Sadece hesap açma işletmenin sekreter veya muhasebeci performans göstermesi durumunda yukarıda belgelere ek olarak o avukat noter onaylı gücünü ibraz etmesi gerekmektedir. Örneğin, yabancı uyruklu ise bizzat ancak bir aracı vasıtasıyla, o bankaya noter veya konsolos tarafından imzalanan bir vekaletname vermesi gerekir vermedi Tasarruf Bankasında hesap açmak niyetinde.

primleri hangi miktarda bir adam yapabilirim? Rusya Federasyonu topraklarında ikamet eden Doğal kişi, istenirse mevduat sınırsız sayıda açmak için her hakka sahiptir.

Nasıl bir döviz hesap açmak için?

Yabancı ve yerli para - mevduat ve hesapların çoğu iki yönde de çalışır. Bu nedenle, bu tür hesapların açılması herhangi bir zorlukla ilgili değildir. Örneğin, karar depozito açmak ABD Doları cinsinden. Ne istiyorsun? Eğer bankanıza başvurun ve mevcut Rus mevzuatına göre gereken böyle bir hesap açmak için, uygun depozito seçin.

Örneğin, kısmi çekilme, ikmal ve aylık ücret dengesinin imkanı ile sınırsız katkısı "Evrensel" ile bir program seçin. Böyle bir hesap açmak için banka ile bir sözleşme imzalamak ve masrafları kendisine ait 5 $ minimum en yapmanız gerekir. Buna ek olarak, bir ölüme bağlı eğilim veya onların akrabalarına karşı bir vekaletname yapabilirsiniz.

Ben yabancıların Sberbank bir hesap açabilir miyim?

Yine de, Sberbank özel şahsen yabancı bir hesap açmak için nasıl bilmiyorum? Başlamak için, bankanın herhangi bir şubesine gelen bir uygulama yazmak ve aşağıdaki belgeleri sunmalıdır:

 • pasaport (pasaport veya Rusya Federasyonu ikamet hakkı tanıyan diğer belge);
 • göç kartı.

sözleşme notu hazırlarken, sen senin yokluğunda, ya da sizin adınıza katkıyı kullanabilecekleri, kişiler ve onların pasaport ayrıntıları belirtebilirsiniz. Ve tabii ki, para birimi seçmek ve minimal yatırımlar mevduat müsaade miktarı yapmak gerekir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.