TeknolojininCep telefonları

Nasıl çocuklar için bir akıllı telefon seçmek için?

ebeveynlerin satın önceki durumunda çocuk cep telefonları için çağrı yapmaya, ama şimdi hedef hafifçe yönünü değiştirdi - orijinal fonksiyon cihazı yerine getirmektedir. Artık çocuklar birinde bir telefon ve favori oyuncak almak için fırsat var. Sonuçta, şimdi çocuklar için akıllı telefon - Eğlence dünyasının çeşitli bir cihazdır.

Olağan mobil veya akıllı telefon: Bir bebek satın almak daha iyidir?

cihazın Eğer çocuk sadece ailesi ile kullanılacak, tabii ki, bu yeterli olmalı ve çok basit bir telefon istiyorum. Günümüzde ise, çocukların bu yüzden sadece bu tür bir cihazın yeterli olmadığını, sanatta usta büyür. 3-4 yıl içinde bağımsız olarak sadece uygulamada oynarken, aynı zamanda çeşitli programlar yönetmek, akıllı telefon kullanıyor kolayca bulunmaktadır.

Gerçekten de çocukluk çağında her zaman belirli bir yarışma. Ve daha önce en iyi oyuncağı var kim bir karşılaştırma dayanıyordu. Şimdi öğrenciler zengin mobil sahiptir. aile satın alma çözülmemiş bir soru varsa bir çocuk için telefon, artık iletişimin sadece bir araç değil, bir görüntü - bu akıllı telefon düşünmekte yarar var.

Smartphone öğrenci: nasıl olmalıdır?

Onların çocuğa iletişim için bir cihaz vermek karar Çoğu ebeveyn ilk bütçe akıllı telefon seçilir. Huzursuz genellikle kaybeder veya çok pahalı mobil işlem uygunsuz olduğunu Soup kırmak: Bir çocuk için bu basit bir nedenden için ideal bir çözümdür. Bu noktada ele olması, bebek için tercih akıllı telefon iki ana özelliklerine gitmek için gereklidir. İlk olarak, çekici olması gerekir, ve ikinci olarak, fonksiyonel ölçmek için.

herkesin kişisel zevke göre seçer beri modelin görünümünü gelince, o zaman ebeveynler, bir problem olmamalı. Ama öğrenci için akıllı telefon işlevi daha ayrıntılı olarak dikkate alınması gerekir. Cihazı satın alırken özel dikkat edilmelidir parametreleri:

  • boyut ve ekranın çözünürlüğü.
  • Batarya kapasitesi.
  • Performans.

Bu özelliklere doğrudan bebek telefonu kullanarak kolaylık bağlıdır.

Ekran: böylece vizyon bozmamak için

Çocuklar için iyi akıllı telefon büyük bir ekran ve geniş görüş açısı olması gerekir. telefon ekranı küçükse, bebeğin gözleri sabit gerilimin yorgun alacak. Onlar farklı yönlere reddedebilirsiniz - geniş görüntüleme açısı nedeniyle çocuklar her zaman önünüzde cihazı tutmayın gerçeği gereklidir. Bu nedenle, her tarafta görüntünün net bir görüş ihtiyacınız varsa veya kötü görmeyi etkileyebilir kullanın. matrisin bu türü olarak IPS ekran ile modellerde Ebeveynler daha iyi odaklanma, geniş izleme açısı sağlar.

Ekran sayesinde mükemmel çözünürlük olduğunu çok önemlidir. Çoğu modern modeller destekleyen HD-ekranlar ile donatılmıştır inceleyen resim 1280 * 720 piksel. Bu durumda, hatta basit bir çocuğunuz için akıllı telefon ekranında net ve keskin bir görüntü sağlamak, hem de çocuğunuz serbestçe favori çizgi film grafik ve oyunların keyfini sağlayacaktır.

Pil: irtibatta her zaman olmak

Belki de kapasitif pili çocuğu demek, özellikle güçlü bir akıllı telefon için bir zorunluluk olduğunu söylemeye gerek yok. Cihaz çocuğun aktif oyunlar ve diğer uygulamaları kullanacak koşulda 6 saat minimum içinde tüketilen olmayacak arzu edilir. en az 4000 den mAh akü kapasitesini, bu durum sadece cihaz sağlamak. Prensip olarak, bugün piyasada teknoloji benzer özelliklere sahip bir makine bulmak zor değildir.

Performansı: düzgün çalışması için

değerli bir alettir ve arayan takırdamazken etmez akıllı telefon, güçlü bir işlemci ile donatılmış olmalıdır. Bu durum uyulması değilse, o zaman bir cihazda videolar, yüksek çözünürlüklü, çok daha az oyun oynamak görüntülemek için kolay olamaz. akıllı telefonda çocuklar için hiçbir yüklemek mümkün değildir: Onlar çeşitli uygulamalar, böylece rasgele erişim belleği katlanırlar. Bu nedenle, telefondaki RAM ayrıca "saldırı" dayanmak için yeterli olmalıdır.

Bu yüzden, bu kalite ve fiyatı akıllı haklı bir sonuç aşağıdaki - dört çekirdekli bir işlemciye sahip bir model ve RAM en az 1 GB.

Hasar devaysa karşı koruma

Hiçbirimiz akıllı telefon yanlışlıkla bozabilir olmasından bağışık değildir. Bırakılan hatta bir şey ona dokunduğu - ve büyük bir çatlak değilse hepsi çizik edilmiştir. Yeni yürümeye başlayan çocuklar bu yetişkinlerde çok daha sık olur. Ve şey, telefon sadece tamir için ödeme eğer. Çoğu zaman, sonra cihazın düşüş sadece başarısız olur. Bu nedenle, çocuklar için bir akıllı telefon seçerken, onun korunması düşünmelisin.

Özel bir şeffaf cam uygun olacaktır ekranın bütünlüğünü korumak için. Onlar çizikler, sürtünmeye ve çatlaklar korumak için izin ekrana yapıştırılır. satış çeşitli fiyat kategorilerinde ve markalar içinde gözlük bulunabilir, ancak bu niş liderdir Gorilla Glass. Bu üretici mevcut akıllı telefonlar çoğunluğu için ürünlerini üretmektedir. Cam Koruma başlık ürünü sonra görünen sayısına göre belirlenir değerlendirmesi.

Mobil cihaz bebek için güvenli olup olmadığı?

bir çocuk ile iletişim için bir cihaz seçerken, birçok anne bir ikilem ile karşı karşıyayız. Sonuçta, dumanlar gibi bir hediye vermek, ama bu onun sağlığını etkileyecek olsun? Tüm telefonlar elektromanyetik dalgaların bir miktar yayarlar olduğu bilinmektedir, SAR değeri belirlendi. çocuk için en iyisi akıllı telefon seçimi, yazıt dikkat etmek gereklidir. Genellikle aygıtla birlikte yerleştirilir. Arzu edilir bir şekilde, birim üreten radyasyon 2W / kg aşmaz. Aynı zamanda bir GPS alıcısı ile donatılmış modeller terk etmek değer. Böyle artan Çorba yayılmış radyasyon.

İşletim sistemi seçimi

Şu anda, mobil cihazların çoğunluğu bu işletim sistemlerinin temelinde çalışır:

  • Android.
  • Elma.
  • Windows Phone.

kullanımı oldukça kolay olduğundan ilk sistem modern cihazlar arasında en yaygın olanıdır. Apple gelince, buna dayalı cihazların en güvenilir olarak kabul edilir. bunlar son derece pahalı oldukları gibi Ancak, bu akıllı telefonlar, bütçenin isnat edilemez. Windows Phone sistemi, telefon çabuk taburcu çünkü PC ile kolay senkronizasyon, ancak, çok enerji tüketir olsa. Bu sonucuna varılabilir o çocuğunuz için en iyi akıllı telefon - Android dayalı bu cihazdan.

Çocuklarda 5-10 yaş için Aparatı

Genç Okul çağındaki - çocuklar aktif olarak bilgi büyük miktarda absorbe gördükleri ve çevrelerindeki duymak her şeyi öğreniyorlar bir zaman. Hepsi çok insan tanımak ve anlamak istiyorum merak ediyorum. Bu nedenle, bu durumda bir akıllı telefonu tercih temel koşulu - ferah batarya. Küçük kullanıcı tüm silindir cihazı kullanmaya başlar ve bu zayıf pil ile bir aygıt hızla taburcu olacağı anlamına gelir. Sonuç olarak, çoğu zaman bir çocuk ile temas olasılığı mahrum olacak. Ek gereksinimler güçlü bir işlemciye ve geniş ekran içermelidir. sabit yük uygulamalarında en zayıf ünite yanlış bilgi beslemeye başlar. Bir çocuk yaşta (veya ona yakın herhangi bir yaşta,) 8 yıl için akıllı telefon kalıcı ve etkin kullanımı için maksimum fırsatlara sahip olmalıdır diye.

Samsung Galaxy Star Plus Duos

parametrelerini ayarlamak en genç için mükemmel bir seçim olacaktır Samsung Galaxy Star Plus olduğunu Duos. Bu birim çocuklar için gerekli olan tüm özelliklere sahiptir. Örneğin, uygun bir 4-inç ekrana sahip, çoklu dokunma teknolojisini destekler. Ayrıca, telefon dahili bir kameraya sahiptir 2 megapiksel ve flaş kartlar için tasarlanmış bir yuvadır. 100 $ aralığında ve bir kapasitif pil (zaman izlerken film ve oyunların en fazla 7 saat) - Ebeveynler için, hoş bir bonus düşük fiyat cihazdır.

lenovo A680

Çocuklar bu şık cihaz tadı var. Lenovo A680 zaten haklı bir oyun el cihazı çağrılacak geliyor: İster dört çekirdekli bir işlemci üzerinde çalışan ve mükemmel bir görüş açısına sahiptir. 5 megapiksel - burada kamera önceki modele göre çok daha iyidir. 9 yıl daha genç veya daha fazla çocuk için bir akıllı telefon seçerken, güvenle bu seçeneğe dikkat edebilirsiniz.

Acer Liquid Z220

Teşekkür zarif ve şık tasarımı, bu model küçük kızlar için en iyi seçenek olma potansiyeline sahiptir. Bu üniteden adamlar memnun olacak olsa da, yeterince işlevsel olduğu gibi. Acer Liquid Z220 çocuklarla çizgi film seyretmek ve eğitsel oyunlar ve uygulamaları kullanabilirsiniz. Yeterli RAM - 1GB - hızlı ve düzgün çalışma cihazı sağlamaktadır. Bu yalnızca güçlü bir çift çekirdekli bir işlemci tarafından desteklenmektedir. Cihaz Android sistemi üzerinde çalışan ve bütçe akıllı telefonlar bir dalı belirtir.

12 yaşında ve daha büyük çocuklar için bir cihaz

herkes gibi Genç başka farklı fonksiyonları bir sürü birleştiren bir telefon lazım. İşte bu yeterli iddiasız akıllı telefon olmayacak - Biraz daha modern ve güçlü bir şey lazım. bütçe izin veriyorsa, çocuğu etkilemek için emin amiral gemisi gadget satın alabilirsiniz. Aksi takdirde, daha ekonomik bir seçenek, ama aynı zamanda cihazın işlevselliğine dikkat edebilirsiniz. 8 yaşında bir çocuk için akıllı telefon hala büyük çocuklar için büyük bir ekran ve güçlü işlemciye sahip mükemmel bir seçim olabilir Eğer yeterli değildir. Cihaz iyi bir kamera ve video ile donatılmıştır olması arzu edilir ve ayrıca Bluetooth ve 3G destekler. dosyalar çocuğu saklamak için alan büyük miktarda ihtiyaç, bu yüzden birim 16'dan fazla dahili bellek GB ve flaş kartlar için bir yuva olacak eğer en iyisi olabilir.

lenovo A5000

Ebeveynler için çok ekonomik bir çözüm - bu marka, bu cihaz tüm akıllı telefonlar gibi. güzel fiyat için tek bir cihazdaki özelliklerin büyük bir kombinasyonunu elde edebilirsiniz. Çocuğunuz için mükemmel akıllı telefon - Birçok ebeveyn Lenovo A5000 kanıtladı. Yorumlar yeterince uzun telefon aktif operasyon bile çalışmaya devam etmek olduğunu bildirmek. Bu yüksek pil kapasitesi nedeniyle, 4000 mAh olduğunu. Buna ek olarak, akıllı telefon ekran HD çözünürlüklü ve 5 inç genişliğinde diyagonal sahiptir. cihazın avantajı da RAM güçlü dört çekirdekli işlemci ve 1GB olacaktır. Çok sağlam olmayan konut plastikten yapılmış sürece devaysa itibaren eksiklikler tespit edilebilir. Bununla birlikte, bu nüans bilinen bir silikon kapak ile elimine edilebilir.

One Touch alcatel Idol 3

Bu model, modern genç için gerçek bir nimet olacaktır. mAh çocuğa ebeveynleri ile irtibatta kalmak için uzun bir süre sağlayacak geniş pili 2000 yeterli. Ekran, yüksek çözünürlüğe sahip ve 4.7 inçlik bir boyuta sahiptir. Ama yüksek kaliteli stereo hoparlörler için en hoş bir sürpriz telefonun genç sahibi olacaktır. Eğer kayıtsız değildir çocuğunuz için bir akıllı telefon seçmek istiyorsanız, Alcatel One Touch Idol 3 en iyi hediye olacaktır. 5 megapiksel - Buna ek olarak, cihaz 13 Megapiksel ve ikinci çözünürlükte fotoğraf çeker bunlardan biri iki dahili kamera, sahip olduğunu belirtmekte fayda vardır.

HTC One 801n

öğrenci için akıllı bir diğer versiyonu HTC tarafından sunulmuştur. Bu model, çünkü çekici görünümü ve katı parametrelerin birçok ebeveyn tarafından seçildi. Böylece, cihaz düzenleme 1.7 GHz dört işlemci frekansını sundu. Aynı zamanda, düzenek kullanıcının çalışma süresi cihazı sağlar kapasitif pil ile donatılmıştır. Ayrıca bu 3G ve GPS ağı destekler. Telefon sadece aramaları ve web sayfalarına ziyaretler için değil, aynı zamanda bir müzik çalar veya kamera olarak kullanılabilir. çocuk bile yüksek çözünürlüklü bilgisayar grafikleri ile, herhangi bir oyuna erişebilecek. Bu durumda, cihaz bir hata ya da yavaş çalışması oluşturmaz. Okul yaşından küçük çocuklar için bir akıllı telefon sığdır. Bu gençlerin makine nesil görmeyi tercih tüm özellikleri bir araya getiriyor.

Çocuklar hızla büyümeye ve gelişmeye, bu yüzden çok yakında çocuğunuzun daha güçlü bir makine istiyorum eğer şaşırmayın. Ve unutmayın: Büyük çocuk, o bir akıllı telefondan gerekecektir fazla fırsat.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.