GüzellikTırnakların

Ev basit ve kolay bir Fransız manikür nasıl olun

Modern yaşamın hızlı temposu hep güzellik salonunu ziyaret etmek için zaman yok. Bu yüzden sık sık soru Fransız yapmak nasıl doğar evde manikür. Sadece oje rengi zor değil kapsayacak, ama her zaman tam olarak neye ihtiyacınız yoktur. çivi dünkü parti ile mavi-yeşil desen süslenmiş Örneğin, o zaman ofise gitmek sakıncalı. Ve sadece çiviler güzelleştirmek için zaman olabilir. Fransız manikür bu nedenle bu yüzden popüler. Ve disko ve «fransız» ofisinde uygun ve doğru bakacağız. O bozmadan, doğal güzelliği vurgulamak olacaktır. Bu arada, bu Fransız manikür icadı sebebi oldu. Hollywood aktris, oldukça gergin bir sürede çalışarak, bu arada bir sonraki manikür için hakkı bulmaya çalışırken sadece yeterli zaman oldu. Ve sonra o seçeneği, «fransız» önerilmişti. O dünya çapında daha sonra Hollywood yıldızlarını sevdim ve. Fransa'da podyumda manken kullanmaya başladı ve adı fransız manikür satın aldı.

Klasik Fransız manikür gereksinimleri oldukça basittir: düzgün, kısa tırnaklar, ana vernik son derece doğal bir renk, çivi kenarında çoğunlukla beyaz şerit, hatta saydam ve parlak arzu edilir. Fakat bayanlar Rhinestones ile tüm köklü ve şimdi bir manikür yapmış ve uzun tırnaklar ve renkli, deneme alışkın.

İlk başta güzelce «fransız» yapmak gibi görünebilir ve doğru olarak sadece kabinde mümkündür. mükemmel olmalı tırnağın kenarı boyunca bir ışık çizgisi, aksi takdirde hatalı gibi görünüyor. Ama bu böyle değildir. Bir Fransız manikür nasıl yapılacağını biliyorum, o da kolay olacaktır. birkaç yolu vardır bir Fransız manikür nasıl evde. Her şeyi denemek ve en uygun seçim yapabilirsiniz. Onlar sonucundan biraz farklıdır.

makas, tırnak resimler, tırnak - - pişmiş ve kolay elde etmek evde bir Fransız manikür yapmadan önce, tüm araçlar olduğundan emin olun. Onlar için ve daha sonra biraz rahatsız olacaktır çivi üzerine lake kurutma gözle.

Fransız manikür bir ihtar - sık sık çivi dikkatlice cilalı gerekecek böylece, saydam bir vernik kullanarak temelinde altında.

İki ya da üç Cilalarla Fransız manikür için kitleri kullanımı uygun. Bunlar: Temel lake doğal rengini, tırnak kenarı için beyaz emaye ve (her zaman değil) şeffaf Fixers vernik. Ama buna alıp kendi mümkündür, gerekli değildir.

ilk düzenlemede, ana cila saydamdır. İlk olarak, çivi beyaz emaye şartlandırılmış yarım dairenin kenarında çizilen. güzel çizmek kalkmayın - o zaman bir pamuklu çubuk ile uyumludur. emaye biraz kurur zaman Örnekte olduğu gibi, çok hassas bir şekilde bir boya, bu kez çıkarılması için bir araç içeren bir pamuklu çubuk, yarım daire alt kenarına hizalayın. ve hazır fransız manikür - En çivi şeffaf vernik ya da sabitleştirici kaplıdır.

İkinci seçenek daha zaman alıcı, ama tamamen transparan doğal renklerin temelini sevenler için uygun ve değildir. İlk temel lake uygulanan - bej, pembe - Seçiminizi. tamamen kuru olduğunda, bir yarım daire boyayabilirsiniz. Bunu yapmak için, sıradan bir kaset almış veya özel şablonlar satın aldı. Yarı-dairesel bir şablon için, beyaz çizgi geleceği bir mesafeye kenarından bir boşluk çivi yapıştırılır. Scotch düz ucunda, bu yüzden bir yarım daire altında küçük sokmak olacaktır. Şimdi bir açıklık üzerinde beyaz emaye uygulayın. Aşırı etiketler üzerine kalır ve çökmelerinde. emaye kurur, çivi şeffaf fixer kapsamındadır ve mükemmel bir «fransız» olsun zaman.

Evde bir Fransız manikür nasıl bilerek, kendinize zaman ve paradan tasarruf edersiniz. Biz biraz pratik olacak, ancak ödemek için emin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.