Gıda ve içecekYemek tarifleri

Kuzu lagman: ayrıntılı tarifi

Kuzu ait Lagman - tarifi uzak tarihi vatanlarına ötesine yayıldı. Onun doğum yeri nedeniyle yüzyıllar boyunca, bilinmemektedir arada, Lagman Orta Asya ve Ortadoğu'da birçok halklarını hazırlamak. Bu sağlıklı ve lezzetli yemekler yapma teknolojisi hakim yapmadıysanız, en detaylı resimli talimatlarını okuyun. Bu sürecin tüm ayrıntıları hakkında fikir izin malzemeyi seçmek ve gerçek bir mutfak başyapıt yaratacaktır.

Yüz tarifleri Lahman

Profesyonel şefler dünyada bugün yüzden fazla tarifleri Lahman olduğunu tahmin ediyorlar. Bu malzemelerle çeşitli içerir, ancak baz hep aynı yemeği geçerli: et, sebze ve ev yapımı erişte. Laghman kuzu Özellikle iyi, yüzden tercih vermek için değer. makarna veya et suyu ile kalın bir çorba beslenmiştir Bulaşık. Ailen tarifi Laghman kuzu en uygun mutfak alışkanlıkları seçin.

adım fotoğrafın tarafından adımla sürecinin tüm inceliklerini anlamak kolay olacaktır. Güven üzerinde keskin bir bıçakla bileşenlerin gerekli bir dizi stok ve yakında işten.

Erişte hamur

Bu ilk etapta yapılması gereken Hiçbir tesadüf. Hamuru pişirme önce buzdolabında durmalıdır. Kuzu lagman gibi yemeklerin az olmayan önemli bir bileşeni - Şu anda sosu hazırlamak olacaktır.

süreç yaşanır nasıl evde fotoğraflarla Reçete gösterir. 5, bir kapta, yumurta ve su ve 100 ml birleştirir. Tuz, daha sonra yavaş yavaş unu ekleyip yoğurun. Ortalama olarak, sen un yaklaşık 800-900 gram geçirirler. Bir top, Punch içine bitmiş hamur rulo, folyo ile sarın ve buzdolabında "rest" gönderin.

Laghman'da için Sebzeler

Laghman'da için sebze seçerken, ne gibi kullanmaktan çekinmeyin. Eğer olgun mevsim sebzeleri kullanabilirsiniz zaman Gerçek gurmeler, sadece yaz sonu ve erken sonbaharda Bu yemek pişirmek.

Özbekçe Tarif lagman kuzu patates, havuç, biber, domates ve soğan içerir. Arap tarifleri bazen gerçek egzotik karşılar. Önemli bir kural: sebzeler büyük kesilmelidir.

Eğer denemeleri oluşturun olmadıysanız, aşağıdaki yönergeleri kullanın. 8 orta boy patates dilimler halinde kesilir. dörde bölün parçalar bir çift - Olgun domates bu yemek için idealdir. 2-3 havuç, temiz, büyük küp doğrayın. Farklı renklerde 3-4 peppercorns almak için şanslıysak, çanak daha renkli olacak. Biber büyük parçalar halinde kesilmiş. Soğan, al kendin için karar, ama kuzu bu sebze çok düşkün olduğunu unutmayın nasıl saman veya yarım halkalar şeklinde öğütülmüş ve edilebilmektedir, bu suludur ve daha aromatik hale getirir. sarımsak olmadan yapmayın. Bu bir kafa sürer.

kuzu

Bu makalede sunulan bir fotoğraf ile kuzu tarifi Laghman yağ ve kemikler olmadan et kesim kullanılmasını önermektedir. Ama bu yemek için size kaburga, skapula ve karkasın diğer bölümünü kullanabilirsiniz.

Etin 600-700 Kesim parçaları ve bir dökme demir tavada pişirin koyun kuyruk yağı veya yağ. soğan (4 adet.) Kıyılmış semirings ekleyin. Laghman'da için böyle çemen, zerdeçal, kırmızı pul biberle, biber gibi farklı baharatlar kullanabilirsiniz. etli bunları karıştırın. Soğan suyu, et güveç başlayacak edelim. o yaklaşık 15 dakika, yangın esnasında karışmış birkaç kez verin.

kavurma

Kuzu tarifi lagman ürünlerin nispeten az sayıda yapılır Bu makalede sunulmuştur. Sebze zaten soğan et sadece gerekli standart ulaştı, hazırlanmıştır ve sıvı wok buharlaştırılır. Eğer bir reçete kullanmak Öncelikle, wok kızartması gönderin. Arkasında havuç izledi. Yumuşak hale geldiğinde, sosun içine kalan sebzeleri yerleştirin. Kapak, onlara yavru edelim. Eğer şişman yeterli olmadığını düşünüyorsanız, domuz yağı bir dilim ekleyin. 10 dakika sonra, kaşık bir çift Lagman salça ve yarım ezilmiş sarımsak ekleyin.

Su verme - Nihai akor

Sıvı ekleyebilir ve söndürme başlamanın zamanı geldi. Sebze Suyu kısmen ürünlerini kapsamaktadır. bileşenleri tamamen kapsayacak şekilde su veya et suyu, ısıtılmış sıvının kaynama tavada ekleyin. ısıyı azaltın ve yaklaşık 20 dakika kuzu geleceğimiz Lagman pişirin.

Evde fotoğraflarla Reçete bir tabak bu aşamada nasıl göründüğünü gösteriyor. Ama ne olsun doku veya renk farklı ise, endişelenmeyin. Bu miktar, vade ve sebze renkleri ve özel rol oynamıyor büyük ölçüde bağlıdır.

Formasyon ve şehriye

Sos duruma gelene kadar, bizim testini hatırlamak zamanı. Bu yeterlidir, "dinlenmiş" ve başka işlemler için hazır.

toplar halinde rulo, parçalar halinde kesilir. olarak ince mümkün olduğunca her topu dışarı yuvarlayın. 2-3 dakika su içinde kaynatılır şeritler ve erişte halinde kesilir. Bir elek üzerinde uzak Cast kuzu lagman pişirmeden önce su tahliye. yumurta tarifi sarı erişte güzel gölge sağlayacaktır.

yemeğin montajı

Makarna hazır mı? Ve bir süre sos yeterince kaynatınız emin? bileşenleri soğuyana kadar Aksine, yemeklerden oluşması geçin!

fotoğraflarla Bizim tarifi Laghman kuzu bu çanak cömertçe doldurulmuş şehriye sos servis edildiğini göstermektedir. Önceden malzemeyi karıştırın ve sonra tabaklarda sağlayabilir. Ilk şey sosu, erişte ve karıştırılır toplanan yağ dökün. Sonra sosu kalanını ekleyin.

hizmet etmek

doğu ülkelerinden bize geldi kuzu tarifi Lagman, ev yapımı ekmek, taze otlar, ev yapımı turşu ile servis edilir. Yeterince besleyici maddeler ve yoğun ama lezzetli suyu ihtiva etmekle kalmayıp, çünkü bu yemeğin, öğle yemeği için idealdir. Eğer tarifi isterseniz, ailesi için kuzu lagman pişirmek için emin olun.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.