SağlıkMüstahzarlar

Nasıl "Videstim" (krem) kullanılır? Kullanım, fiyat yorumlara Talimatları

kuruyana ve uzun süreli iyileşme sürecinin eşlik enflamatuar cilt hastalıklarında, bunun uygun ilaçlar seçmek önemlidir. Genel olarak, dermatoprotektivnye araçları kullanarak bu tür durumların tedavisi için. Derinin restorasyonuna katkı ve deri hücrelerinin üreme süreçlerini hızlandırır.

merhem "Videstim" yenileyici en çok satan ilaçları belirtmektedir. kullanımı özellikleri ve ilacın endikasyonlar için talimatlar aşağıda sunulmuştur.

bileşim, şekil, paketleme, topikal merhem açıklaması

makalelerin sonuna sunulmaktadır yorum hangi İlaç "Videstim", topikal uygulama için bir merhem şeklinde satışa sunulmuştur. Bu homojen bir yapı ve soluk sarı bir renge sahiptir. bir ilaç 15, 10, 35 veya 20 g alüminyum tüpler olabilir elde edin.

Ne madde "Videstim" (krem) olarak ilaç içeren? Kılavuz% 0.5 formülasyonun bileşimi, aktif terkip maddesini içeren rapor retinol palmitat. bunun yanı sıra, kabul ilaç butilhidroksitolüen, emülsifiye edici vaks, butilhidroksianizol, gliserol, vazelin yağı, saf su ve etil alkol içerir.

farmakolojik karakterizasyonu

ayrıntılı olarak tarif edilecektir talimat ilaç "Videstim" (merhem), dermatoprotektivnoe işlem sağlar. Bu araç teşvik cilt yenilenmesini ve deri hücrelerinin üreme sürecini hızlandırır.

Ilaç yavaş keratinizasyona yardımcı olur ve hiperkeratoz geliştirmek engeller aslında söz etmek mümkün değildir.

tekniğe göre, epitel hücrelerinin yüzeyi üzerinde lokal etkiler "Videstim" spesifik retinol reseptör koşullu merhemler vardır.

Yerel ilaç kinetiği

İlaç, "Videstim" absorbe edilip? Yorumlar Bu tesisin oldukça kolay ve hızlı bir şekilde cilde nüfuz ettiği rapor etmiş, ve dört saat hastanın kanında zirve konsantrasyon ulaştıktan sonra.

ilacın aksiyon on iki saat süre ile muhafaza edilir. yarılanma ömrü 5.5 saat iken.

tanıklık

"Videstim" akne her zaman yardımcı olmuyor. Bu tür bir ilaç, kuruyana ve yavaş yara iyileşmesi ile birlikte enflamatuar deri alanlarının tedavisine yönelik olduğu gerçeğinden kaynaklanmaktadır. Aktif ilaç dermatit, egzema, atopik dermatit (sadece olmayan akut), çizik, çatlak ve dudak iltihabı için son derece etkilidir. Aynı zamanda, bir merhem, genellikle kullanıldığı not edilmelidir zaman meme çatlaklar meme bezleri.

Ben kırışıklıkların "Videstim" kullanabilir miyim? Misafir uzmanlar uyuşturucu yüzünden keratinizasyon süreçlerinin ihlali doğan yaşa bağlı cilt değişiklikleri ve hastalıklara tayin olabileceğini göstermektedir.

Tedavi steroidler ile tamamlandıktan sonra farklı bir dermatozlar yazıp en göz altında onarım işlemleri etkin bir anlamı aktivatör çalışır.

Kontrendikasyonlar

Merhem "Videstim" hipervitaminozu ve akut inflamatuar deri hastalıkları ile içeriğinde bulunan maddelere aşırı duyarlılığı yanı sıra insanları geçiren hastalarda kullanılmaz.

Hamilelik ve emzirme sırasında, bu ilaç doktor sıkı gözetimi altında, sadece aşırı durumlarda kullanılır.

İlaç "Videstim" (merhem): Talimatlar

Bu ilaçlar sadece topikal olarak kullanılmaktadır. merhem, günde iki kez, ince bir tabaka ile derinin etkilenmiş bölgelerine uygulanır. İlaç sabah ve yatmadan önce kullanılması arzu edilir.

Hasta güçlü bir soyma sayfaları varsa, bir tıkayıcı pansuman kullanılmasının sakıncası yoktur.

merhem kullanmadan önce dikkatlice tüm antiseptikler sıyrıklar ve çatlaklar ele gerektirir.

Emziren kadınlar günde iki kez meme hazırlanmasında uygulanmalıdır. Böyle işlemlerini yürütmek için, hemen sabah ve yatmadan önce beslendikten sonra arzu edilir. Bu zamanda, ilacın uygulanması arasında en az 12 saat olmalıdır.

(Sonraki laktasyon önce) aletin meme bezinin kullanım sonra sıcak su (sabun) ile yıkanacak.

Bu terapi 4-12 hafta sürmelidir. Onun süresi hastalığın bağlıdır.

yan etkiler

yan etkiler nelerdir "Videstim" İlacın kullanımından sonra oluşmayacağından? Yukarıda tarif edilmiştir talimat Merhem, bazı durumlarda, şiddetli kaşıntı ve kızarıklığa neden olur. Sürece bu semptomlar geçene kadar, kesinlikle tekrar ilacı kullanmak yasaktır.

Ayrıca olası alerjik reaksiyonlar olduğunu.

ilaç etkileşimleri

Bir ilaç bir retinoid ve vitamin A içeren ajanlarla kombine edilemez olarak kabul Aksi hipervitaminozu A. riski vardır

Ayrıca, bu ilaç antibiyotik tetrasiklin ile kombine edilmez.

Analogları, fiyat, yorumlar

Fiyat "Videstim" ilaç 100-200 ruble (tüp boyutuna bağlı olarak) olduğu. Gerekirse, bu aracı "retinol asetat" ile değiştirilebilir.

merhem kullanmak Tüketicilerin çoğu onun olumlu incelemelere bıraktı. hastalara göre, ilaç meme atopik dermatit, egzama, deri kuruluğu ve çatlaklar için oldukça etkilidir.

Bu ilaç esasına ilişkin olarak düşük maliyetli ve kullanılabilirliği içerir. merhem, çok hızlı bir şekilde deri içine emilir ve hiçbir yağlı lekeler bırakır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.