Gıda ve içecekYemek tarifleri

Etli Nests: tarifi. Pişirme hızlı ve lezzetli

ailesini beslemek için bir çaba, çeşitli lezzetli ve güzel hostes başıdır ve güvenli bir şekilde pişirme vurur çağrılabilir birçoğu yemekler, her türlü bir sürü paylaşır. Ve bunlardan biri, hiç şüphesiz, etli yuvaları. tarifi basit ve hızlı bir şekilde yürütülebilir olabilir. Eğer akşam zarif ve şık yapmak istiyorsanız Ve bazı çaba gerektirebilir. Ama her durumda size sıcak bir başyapıt olsun aileni onaylı emin olabiliriz.

Hızlı yemek

en çok buzdolabı bazı yarı bitmiş ürünler içeriyorsa, yardım edilebilir tarifi ile başlayalım, ve iş yerinde kalmak zorunda. durumu kazanın (ve aile aç gitmeyecek) bir tavada kıyılmış et ile yuva. Dolabında makarna gelen tip ana şey. soğan ve sarımsak yapılan ayçiçeği yağı zazharki büyük bir tavada (ikincisi düşman olmadan yapabilirsiniz). tarafına kenara Kızartma; içerik olduğunda sebze biraz serin makarna yuva ortaya koydu. Bitmiş tuzlanmış et ve priperchennogo itibaren düzgünce her glomerulus merkezinde koyulur topları, yuvarlayın. Çok cömert olmamalı: pişirme makarna yerleşmek ve doldurma dışarı düşecek iken. tava içinde salça, bir kapak ile kapatıldı ve otuz dakika boyunca bir levha üzerine yerleştirildiğinde, sıcak su ile doldurulur ve seyreltilir. Bir yerde yemek ortasında lezzet ihtiyacını ve biber kıyma ile iç içe tuz. yemek tarifi, gördüğünüz gibi, basit ve sadece yarım saat taşıyabilir açlıktan. taze otlar serpin olabilir plakalar kısımlarında ortaya koydu.

peynir sosu

Çok kolay etli yuva yapıyor, ancak yuvaları genellikle hemen her gün yemeğin vardır, lezzetli ve doyurucu olan nasıl. Ancak, aynı performansta bile sevdiği yiyecek çabuk sıkılmış. Bir tavada boş dolu soslar, tadı değişebilir. Örneğin, bir kaşık, biber, tuz ve en rende rendelenmiş bir dilim peynir, ve kurutulmuştur fesleğen alınan mayonez ve ekşi krema ile krem yarım fincan (temel olmayan yağ içeriği), biraz daha fazla bir karıştırıcıda fırçalamak. Aynı zamanda olacak bir sos içinde bir yuva hazırlayın.

ekşi krema sos

Kıymalı daha da sulu yuvası kılan bir başka iyi dolum seçeneği. Tarif krema ve süt cam yarım fincan içerir. Bu oran muhafaza edilir ve sos daha gerekirse. çok aydınlık veya keskin uygun değildir: onun durumunda Baharatlar, dikkatli olmak gerekir. Provencal ya da İtalyan otlar bir tutam sınırlandırmak için daha iyidir. Bir daha baharatlı yemek almak şerbetçiotu-suneli Float ister.

makarna yuvaları

Eğer hiç acele varsa ve sadece ev şımartın istiyorsanız, yuvalar hazırlamak fırında et. Sonra süreç bir güçlük daha gerektirir, ama sonuç lezzetli ve güzel kokulu bir olduğunu. Makarna önceden kaynatılmış olması gerekir ve böylece iç içe tahrip olmaması ve birbirine yapışıktır. Bunu yapmak için, glomerulusların neredeyse dokunmadan olduğu geniş bir tava almak gerekir. o hanede bulunmazsa, pişirme yuvaları partiler var.

Hazır sizi doldurma ise ince doğranmış soğan o ekleyin. tuz ve karabiber ve belki dolgu baharatlar Bir kilo et her üçüncü mayonez iki kaşık yerleştirilmelidir ek olarak, bu yuva daha sulu hale getirecek. Prostilaetsya parşömen pişirme ve yağ ile yağlanır. Tahliye su gibi sıcak hemen üzerinde serilir yakalandı skimmer makarna Glomerüller. Her yuvanın merkezinde doldurma koydu. Sen domates, peynir pritrusit veya çırpılmış yumurta gres üstüne bir daire koymak - istediğiniz gibi. Boşluklar yarım saat fırında temizlenir - ve masaya aileyi çağırabilir.

yuvalarına mantarlı kıyma ve peynir

Orada hiçbir kurum içi üreme makarna, ya da sen onlar rakam için kötü olduğunu düşünürsek zaten tarifleri harika bir alternatif var tanımladı. mantar ve peynir ile kıyılmış et Hayır daha az lezzetli sevimli ve iştah açıcı bir yuva. Onlar hazırlanır fazla kolay, özel pişirme becerileri gerekli değildir. daha ince bir bitkisel yağ içinde saydamlık için soğan ve pripuskayut kesilmiştir. İşte bu bir kilogram kıyılmış mantar üçüncü dökülür. Daha vahşi dönüşlerle kokulu, ama daha kötü ve mantar ve istiridye mantar gelmez. kavurma Yedi dakika, daha sonra karıştırma işlemi ekşi krema üç yemek kaşığı dökün. daha küçük bir ateşte tutun ve bir kenara bir kenara doldurma koymak.

tuz ve biber karışımı - ekmek süt ıslatılır ve basılı küçük bir dilim, kıyma 0.5 kg küçük rendelenmiş havuç, iki yumurta, doğranmış soğan kubbe ve çeşniler ile karıştırılır. bunun yoğrulur, rulo topları Dolgu. Bunlardan fırın tepsisine yerleştirilir kalın küçük kekler, oluşturdu. seredke, her üstüne yerleştirilir onu doldurma bir gamze biraz rendelenmiş peynir dökülür yaptı. levha fırın altında uzaklaştırıldı ve yarım saat sonra tatma başlatmak mümkündür edilir.

et peynirli

Kıymalı yuva nasıl hazırlanacağını başka ilginç bir reçete yoktur. sığır ve domuz eti karışımı sulu bir sonuç verir, ancak herhangi bir et çekilen temelleri için. sığır rendelenmiş peynir (et pound başına yaklaşık yüz gram), çiğ yumurta ve baharatları ekleyin. Formasyon gnezdyshek - Bir önceki tarifi olduğu gibi. Ama dolum sıradışı: granül lor bir kilogram üçte geniş topaklar kırmak için zemin olduğunu ve kremsi rendelenmiş işlenmiş peynir ile bağlanır. peynir kıyma soketleri fırında 180 derecede aynı yarım saat bulunmaktadır. uygularken Ve onları soğan kalem serpin olmalıdır: onlar daha iştah açıcı ve lezzetli olur, böylece.

Yumurta Nest

Önceki iki reçete altında tam bir akşam yemeği için bazı garnitür pişirmek zorunda: insanlar yemek sadece et hala nadirdir. Ama sabah, işe acele değil, özellikle eğer sen etli çok orijinal yuvalar pişirebilirsiniz. tarifi çok ağır değil sağlar ancak vücudun bütün ihtiyaçlarını karşılayacak, aynı yemeklerinden doyurucu bir kahvaltı var. Sabahları lezzetli bir yemek yanında - bu yüzden bütün gün kendimizi iyimser şarj edin.

Dilim somun kısaca fazla sıvının sıkılmış ve iyice et yoğrulur, süt batırılmış. Soğan ince kıyılmış; Bu ham bazında ilave edilebilir, ancak daha lezzetli, ilk petrol bir kaşık içinde yavru. Soğan et bağlanır; Orada yumurta dövülmüş ve tuz ve biber dökün edilir. İstenilen ve diğer favori çeşniler halinde ilave edilebilir. Standart pişirme çizgili parşömen kağıdı ile biraz bulaşmış dışındadır. O kek ortaya koydu. kıyma pound yaklaşık dört yuva olsun ki Bu sefer, biraz daha önce açıklanan olmalıdır. merkezi oldukça geniş bir girinti yapar; Bunların her birinde özenle yumurta dövülmüş. kaçırmamak için, öncelikle sonra dikkatlice deliğe ondan dökün, böyle bir kahve fincanı gibi küçük içine yumurta kırabilir. 35 dakika boyunca fırında kıymalı prizler tutun - ve mükemmel bir kahvaltı hazır!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.