SağlıkSağlıklı beslenme

Kilo kaybı için etkili Mono-diyeti. en verimli mono-diyet (yorum)

Bu yazıda tek diyet bahsedeceğiz. Etkili ve hızlı kilo kaybı programları insanların büyük sayıda ilgileniyor. onlar kadar popüler ve talep Neden. Doktorlar sürekli kendi vücudu üzerinde bu tür deneyler sağlık için tehlikeli olabilir gerçeğinden bahsediyoruz olmasına rağmen, herhangi bir aşırı yollarını kullanarak diyet kırılmamış olduğunu. Ve tüm arzunun çünkü mümkün olan en kısa güzel gibi olur ve düzgün çok büyük için.

Nasıl monodiets yapmak

Sadece bir ürün (yoğurt, buğday, pirinç, peynir, vb. D) ya da aynı türden (proteinler, karbohidratlar, sebze, meyve gibi) ait bir ürün grubu içeren gizli güç, nedir? etkili Monodiets kolaylığından dolayı ve elde sonuçlar hızına ekledi. programlardan herhangi aşağıdaki birkaç gün neredeyse anında birkaç kilogram kaybedebilirsiniz ve aynı zamanda toksinlerin vücut temizlemek için. Sonuç olarak, bir kişinin ten, taze vücut sıkılır hale ilave dayanım iyi görünür başlar.

İyi monodiet görünüm için gerçek fayda ve genel sağlık ve esenlik getirebilir, sindirim sistemini dinlenmek ve doğru yapılmamıştır fırsatı verir. tüm mono-diyetin önemli bir kural: bunlar uzun zaman sürmez!

kefir diyeti

kefir - Birçok olduğunu en verimli mono-diyet inanıyoruz. O destekçileri bol. Ve şaşılacak, kefir - çünkü çok lezzetli ve besleyici yiyecek ve diğer her şey yararlıdır. Biz kefir diyet onlarca çeşitte yaklaşık sayılır. fermente süt ürününe çoğu böyle elma veya peynir gibi başka bir şeye eklenir. Fakat, bu yüzden, bizim makale mono-diyet münhasıran ayrılmıştır eğer, burada sunduğumuz sert versiyonudur.

3 gün boyunca günlük menü yoğurt sadece bir ya da bir buçuk litre oluşmalıdır. ürünün, ürünün günlük, eşit parçaya 5-6 kez bölünmüş olmalıdır. herhangi tutarlar doğal şekersiz Kabul edilebilir yeşil çay içmek, yanı sıra temiz su. Üç gün boyunca çekül 3 kg olmalıdır. Çok iyi bir sonuç! fazla üç gün boyunca böyle bir diyet devam etmek tavsiye edilmez. Kısa kefir diyeti ayrıca, fakat yavaş yavaş kilo kaybetmeye devam sağlayacak doğru dengeli beslenme sonraki geçiş, büyük bir ivme kazandırmak ve edebilirsiniz.

karabuğday diyet

sadece buğday içerir yemekler, aynı zamanda en etkili mono- diyete dahil edilir. Bu beslenme programının Yorumlar bize mükemmel çalıştığını deme hakkını verir. Biz kesinlikle tüm kurallara uymak, bu diyet 14 gün içinde kabul edilebilir olduğunu ve bu süre içinde gözlemleyin, kilo kaybı en fazla 12 kg ve daha da fazla olabilir.

Ancak, 2 hafta boyunca biz suda kaynatılır tek tek karabuğday lapası, sahip olmak zorunda kalacaktır. Ama istenilen miktarlarda. Gerçi kovalar ye! Ve bu herhangi baharat ve tuzsuz. Böyle bir diyet açlık itibaren kimse ölür ama monopitaniya gibi iki ya da üç gün sonra karabuğday bile bir kaşık yutulması zor olacağını ortaya çıkabilir gibi. Ama gerçekten inatçı insanlar her zaman kendilerini aşmak ve sonuna kadar tüm yol gitmek mümkün.

Bu mono-diyetin avantajları o karabuğday - bu çeşitli vitaminler, besinler ve mineraller sadece bir depo var. Bu çok düşük kalorili de potasyum, demir, magnezyum, kalsiyum, bitkisel protein, B grubu vitaminleri, vs ve bu içerir: .. tahıl 100 g sadece 90 kalori.

pirinç

Bizim görevimiz - Etkili mono-diyet hakkında ve güvenli aynı zamanda anlatmak için. kilo kaybı için böyle bir diyet programları bir olan pirinç diyeti. Eğer "oturmak" olabilir üzerinde dönemdir, iki hafta eşittir.

Tekrar en ağır alıntı değil, aynı zamanda en etkili seçenek her sabah haşlanmış pirinç 1 su bardağı (en iyi kullanımı pirinç kahverengi), sonra tüm gün boyunca yemek eşit parçaya bölünür. bu yıkamak için izin verilen elma suyu (taze, sıkılmış şekersiz). Ayrıca günlük (yeşil) elma bir çift yemek verilir. Haftada 3-5 kg kilo yapabilirsiniz.

Protein monodiets Hakkında

Muhtemelen için Kremlin diyeti veya benzeri duydum Dukan Diyeti? Kilo kaybı için en verimli mono-diyet olduğuna inanılmaktadır. Hiç bu programlar üzerinde yaşamış olanlar ağırlık hızlı gidiyor biliyoruz. Bir "ama": ağırlık ile bağlantılı olarak da hızla ve sağlık azaltılabilir. şey bu diyetler sadece proteinli besinleri (et, balık, az yağlı süzme peynir, yumurta beyazı, süt vb. Vb) bırakarak karbonhidrat ve yağların diyet dışında tutmak olmasıdır. Ve yeşillik ve sebze herhangi bir sayıda eklemek sucuklu et, balık ve pirzola izin gerçeğine rağmen, vücut protein diyeti çok ağır iş yükü vardır.

kilo kaybı için etkili mono-diyet uzun zaman az ya da çok olmasına rağmen, gerçekten iyi sağlık olması gerekir, bu tür aşırı uymak için. Böyle bir diyet Mutlak kontrendikasyonlar şunlardır:

  • vasküler hastalığı ve kalp;
  • böbrek ve karaciğer;
  • Gastrointestinal hastalığı.

Monodiet - Queen Margarita tarifi

Ama olumlu değerlendirme çok kazanmıştır en verimli mono-diyet. Margarita Koroleva - Yine sonuçta o yazarın sevdiği diyetisyen yerli şov dünyasının birçok yıldız olduğunu. kilo kaybı için bu programın adı - "9 gün". Bütün bu zaman 3 gün her biri için, üç bölüme ayrılmıştır. aşağıdaki gibi işlemlerden dizisidir:

1. Pirinç gündür. Üç gün içinde sadece pirinç yiyebilirsiniz. Tahıl (250 g) gece, sabah, kaynama batırılmış ve gün boyunca yenir 5 parçaya bölmek gerekir. 8 pm sonra artık mümkün bulunmamaktadır. Günlük izin (dışında pirinçten) bal 3 saat karıştırıldı. Kaşık yemek. Temiz su (2.5 litre) Bol.

2. Tavuk gündür. Önümüzdeki 3 gün, sadece haşlanmış tavuk yiyebilirsiniz. soyma dikkatlice et çıkarılmalıdır ve yağ kesilir. tavuk tamamı 6 porsiyon 8 pm önce yenmelidir. Bal bayram artık mümkün değildir. Su rejimi ilk 3 gün içinde aynıdır.

3. Bitkisel gündür. Bütün bu zaman sadece sebze yemeye izin verdi. kaynatılmış veya buharda 500 gram ve günde taze sebze 500 g. Tuz yok, hiçbir yağ olamaz! Ama bal 3 kaşık sen meşru günlük olabilir yiyebilirsiniz. Ve yine - ağzına akşam saat 8'den sonra bile küçük kadını olmamalıdır. 2-2.5 litre miktarında su bir gün.

Bu basit diyet sayesinde 10 kadar kg 9 gün boyunca kilo kaybedebilir.

Diyet "Bir hafta"

Ve şimdi, dikkatinizi kadar konuşurken altında bir hafta boyunca en verimli mono-diyet davet edilir "haftanın". İşte her gün herhangi bir grubun yemek yemeye izin verilir:

1 gün. Düşük yağlı peynir (günde 1.5 kg).

2. Gün. Elmalar (1 kg).

3. Gün. Kefir, (1 litre).

4 gün. Yine elma.

5 gün. Süt düşük yağlı (1 litre).

6. Gün. Elmalar.

7. Gün. Düşük yağlı yoğurt (1 litre).

herkese gücü değil bu diyet sürdürmek. Ama bütün hafta sürecek bir olabilir 5-7 kg kilo.

Mono-diyet Doğru yolu

Herhangi, kilo kaybı için bile en verimli mono-diyet ürünlerinin seçiminde sıkı sınırlamalar geçmiş aşamasından sonra bir sürü insan kapsayan gıda açgözlülük, bir etkisi yoktur. zorluklara kendini ödüllendirme eğer onlar sadece katlanmak şansım olduğu gibi diyet sonra, hevesle, gıda pençe. Ve başarıları "boşa" gidin. Organizma yolunu kaybetmiş dönmek için bu fırsat anı kaybetmez. herhangi bir diyetin bırakma orta ve beslenme tavsiye bir rejim yemeye sonra Bunu önlemek için, bu gereklidir. E. 5 veya 6 öğün yemeye ve aynı zamanda bölümleri 1-1,5 bardak hacmini aşmaması emin olun.

Tatlı ve un - makul miktarlarda ve sadece sabahları ama onu göze yayımlanmasından sonra bir diyet yemek imkansız şeyler,. Akşam yemeğinden sonra protein ürünleri, kahvaltıda karbonhidrat olmasına dikkat edin. Akşam, 6-7 saat sonra, hiç yemem.

Değerlendirme için en etkili Hangi diyeti?

Programın bazı hangi sözü makale, en etkili düşünüyor musunuz? kesinlikle hiçbir eleştiri içermeyen yorumları Mono-diyet, muhtemelen henüz icat değil. Yine de, internette tartışma forumlarında farklı görüşlerin detaylı çalışma sonrasında, biz avantajı Margarity Korolevoy diyet tarafında olduğu sonucuna varabiliriz. Bu gün sayısı ve gelen kilogram, ona, sen kurtulabilirsiniz sayesinde sayısında hem en uygunudur. Ayrıca, bu diyet, açlık oturan, tam olarak acı olmaz.

kapanış konuşması

Bu yüzden bazı insanlar için etkili mono-diyet, başkaları için çalışmaz olur. Sonunda hepimiz çok bireyseldir. Bu nedenle, söz veya kilo kaybı diğer yöntemleri hakkında ayrıntılı bilgi için, tabii ki, insanların değerlendirmeleri ve kendi zevkleri, tercihleri ve duyguların, doktorların görüşleri değil odaklanmak ve çağırıyorum. sağlıklı ve mutlu ol!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.