GüzellikBakım ürünleri

Ton Krem "Givenchy": yorumlar

Her kız güzel ve eşsiz olmak isteyen ve her zaman olmuştur. Eski Mısır, Yunan ve Roma kadınlar dayanılmaz bakmak için çeşitli maddeler kullanılır. kursuna vakıf olduğu gibi beyaz kurşun ve tebeşir ve bunun yerine ruj karışık hayvansal yağ, balmumu ve kırmızı kil. kozmetik ürünlerin her yüzyıl geliştirildi ve şimdi, 21. yüzyılda böyle bir ürünün aralığı sınırları yok. Raflarda Eğer makyaj büyük miktarda bulabilirsiniz, ama nasıl bir seçim yapmak mı? temelinin "Givenchy" olarak kaliteli bir marka ürünler hakkında konuşmak ve kozmetik sanayi gitti ne kadar önceden öğrenelim.

hangi olmadan hiçbir kusursuz makyaj yoktur

Her kız bir kalite makyaj yaparken hiçbir fon yapamaz biliyor. Şu anda, artık moda ve herkes çekici bir makyaj daha doğal görünmek istemez. Ama bu kolay bir görev değildir. kızlar ve kadınların% 90'ında mevcuttur nedeni cilt problemleri. Hormonal yetmezliği, kötü beslenme, stres sonucunda uyku eksikliği gözler ve uzlaştırmak zordur diğer kozmetik hasar altındaki küçük sivilce, kırmızı lekeler, koyu halkaları görünür. Böyle bir vakıf, "Givenchy" diye bir aracıdır ve bu sorunla başa çıkmak için tasarlanmıştır.

Bu ürünü kullanmak için herhangi bir sır var mı? Nasıl bir kapatıcı, seçim için tüm kusurlarını maske, ancak yüzünde fark olmayacak? daha ayrıntılı olarak bu konuları anlamaya çalış.

vakıf İdeal kompozisyon

Her tesis Bileşiminde benzersizdir. UV ışınları, vb buzlanması, koruma: belirli bir ürün içerdiği bileşenler, bir krem doku, tutarlılık sağlamak, asit-baz dengesi (pH), ton ve özellikleridir

Harika örneği vakıf "Givenchy Foto'Perfeksion" gibi bir araç olarak hizmet edebilir. Bu ürün özellikle fotoğraf çekimi için yüz ifadelerine maskelemek için yeteneği vardır. aşağıda daha ayrıntılı olarak ele alınacaktır. toz göre gölge (koyu ışık, doğal), tutarlılık (sıvı, katı ve kek (alkol bazlı - - tabanlı yağlar, yağlı, kuru), genel anlamda kremleri deri tipine göre sınıflandırılır olduğu tanımlanabilir ) vb Örneğin, vakıf "ZHivanshi Tilt" kombinasyon için, altı farklı renk aralığıdır ve yağlı cilt UV ışınlarına karşı korumaya sahiptir. "Sesi" seçimi de birçok faktöre bağlıdır. Bize ayrıntılı olarak inceleyelim.

Ben özel dikkat gerekiyor ne

İlk adım cilt tipine bağlı olarak aracı seçmektir. harika bir nemlendirici olacak ama kuru cilt daha da soyulabilir - bu alkol bazında yapılması halinde her ne olursa olsun, ürünü markalı ve pahalı, bu yağ türüne cildi kurur. Bazı durumlarda, makyaj için krem bazında izin alkol temelinde bir vakıf kullanırken. petrol bazında yapılan yağlı cilt kremi uygulanır ise, akne ve siyah nokta neden olabilir. Buna ek olarak, yağlı cilde böyle bir çare çok parlak.

Her şirket, örneğin almak, "tonalnik" en az 3 tonları üretir "Givenchy Matisse." Kapatıcı, gerçek , altı farklı renkte onun doğrultusunda vardır ve bu yüzden her kız istenen renk kendileri için seçebileceğiniz olumlu hakkında uzmanlar.

"Givenchy" marka

"Givenchy" - Sadece bir marka ya da kozmetik şirketi değildir. Şık giysi, ayakkabı, benzersiz aksesuar ve tabii ki, yüksek kaliteli kozmetik ve parfüm birleştiren Fransız moda evidir. marka düzenlendi Hubert de Givenchy Fransa'da 1952 yılında. 1987 yılından bu yana LVMH grubunun modaevi (Moët Hennessay - Louis Vuitton).

"Givenchy" - Fransız aristokrasisinin ve lüks stili temsil dünyada bilinen bir şirket. Kozmetik "Givenchy" ürünler yaratıcı tasarım ve marka fiyatı bulmak çok kolaydır. Buna ek olarak, ton kaynakları ve diğer kozmetik çok yüksek kalite ve kullanım kolaylığı ile karakterize edilir. Sanat yönetmeni Nicole Dezhen şirket, modern renkler ve dokular, aynı zamanda bir aracın kullanım kolaylığı kombinasyonunun sadece hallettim. Örneğin, vakıf "Givenchy Matisse" çok uygun bir dağıtıcı vardır: iki tıklama bütün bir insan yüzeyinde koymak için yeterlidir. Bu dağıtıcıya memnun bu krem kullanın kadınlar.

givenchy Photo'Perfexion

Fotoğraf küçük kusurları görülecek için, pek çok fotoğrafçı fotoğraf editörleri kullanmak. Yeni vakıf "Givenchy" "Photoshop" kullanılmaksızın sorunu çözebilir. Şirketin uzmanları niteliksel maskeleri tüm kusurları olan benzersiz bir ürün geliştirdik.

Gölgeyi seçmek için önemlidir ve daha sonra araç seçkin bir tesis SkinPerfector bir parçası cilt hizalamak ve küçük sivilce gizlemek. Özellikle bir parıltı alacak vakıf yüzünü uygulandıktan sonra kamera lens için, sayesinde hangi cilt pürüzsüz ve ipeksi bakacağız. krem karma ciltler için tasarlanmıştır, bu nemlendirir ve matları. Şişe 25 ml hacmi, ancak bir zaman yeterince büyük miktarda için yeterlidir. Bu araç yardımı ile bir fotoğraf çekimi iletken kız, incelemeleri, çok olumludur.

Givenchy Teint Couture Fluide Haute Tenue

vakıf "Givenchy" - 2013 yılında, "Çadır Couture sıvısı" denilen ilginç bir yenilik oldu. Bu ürün hakkında yorum ürün yağlı ciltler için özel olarak tasarlanmış olduğunu gösterir. krem bileşimi, alkol, alüminyum, sitrik asit kristalleri görülebilmektedir. Bu bileşenlerin hepsi ortadan kaldırmak ve yağlı parlaklıktan çıkmasını engellemek, deri kurutulur. Bu araç makyaj için bir temel gerektirmez.

Kuru cilt için fonların kullanımı soyma neden olabilir. Kızlar vakıf "Akışkan Givenchy Couture", cilde tazelik hissi verir sesi ve yüzünde hemen hemen hiç fark eşitler söylüyorlar.

Givenchy Eclat Matissime

- Doğal, kum, bej, bal, altın, zencefil - portakal ve kehribar porselen, kabuk: Daha önce belirtildiği gibi, bu araç altı farklı tonlarında sunulmuştur. krem bir akışkan kıvamına sahip ve kolay bir yüzünde dağıtılır. bileşim, çinko iyonları, ginger root özü ilaç, karbopoller kök ekstresi ve diğer özel bileşenler ihtiva eder.

Kadınlar buna pürüzsüz ve hatta bırakarak kuru cildi nemlendirir söylüyorlar. ürünü "Givenchy Matisse" çok önemli bir fark vardır - bu 9 saat boyunca etkin kalır. O yüzünde rulo değildir ve çok önemli noktalar taahhüt etmez.

Yeni - Givenchy Teint Couture solntsezaschiny SPF 15

Ton Krem "Çadır Givenchy Couture 'bu yıl çok popüler. UV radyasyonundan koruyan ederken, cildi kurumaz. Sıcak sezonunda kullanılmak için mükemmel bir araç. Güneş kolajen lifleri tahrip eder, ve cilt daha az esnek hale gelir. Bu dermiş çevresel etkilere olup, burada matiruya dezavantajları ve hidre karşı koruma anlamına gelir. krem "Çadır Givenchy Couture" E vitamini ve yasemin özleri içerir.

Bu bileşenler cildin yaşlanmasını önlemek için antioksidan koruma sağlar. Bu aracı kullanmak kızlar incelemeleri, aslında, kuru cildi besler pullanma engeller ve sıcak sezonunda kullanıma uygun olduğundan emin olun.

Ne seçim temelidir

, Soyma kaldırmak, yağlı parlaklık gizlemek cilt hizalamak için: Böyle vakıf gibi bir araç seçimi, öncelikle bunu gerçekleştirmek için gereken fonksiyonları bağlıdır. Yukarıdaki sorunu en önemlisi söz konusu ve buna göre seçmek ve tonerler ne belirlemek gerekir. Buna ek olarak, "tonalnika" tutarlılık dikkat etmek çok önemlidir. Yüz daha belirgindir üzerinde Kalın krem yapısı aittir, bu nedenle bu kışın kullanılması tercih edilir demektir.

Sıcak yaz günleri için tinting ürün iyi emilir, ışık ve hava olabilir ve gizlemek gerektiğini kusurları güneş kremi özellikleri vardır. Örneğin, vakıf "Givenchy Çadır", yukarıda incelenen yorum bunlardan, sıcak, sıcak günleri için idealdir ve böyle bir sorunla parlaklık olarak can Givenchy Teint Couture Fluide Haute Tenue başa çıkmak için. bu günlerden birinde önemli fotoğraf çekimleri ise, ve sen, sen vakıf "Givenchy Fotoğraf Perfekshion" kullanabilirsiniz çarpıcı bakmak gerekir.

Buna ek olarak, her bir ürün, gerekli belirli bir ajanın alım ciltte ne kadar fazla olacak vakıf dikkate eylem zamanı (ortalama 6 ila 12 saat) sahiptir. Tabii ki, özellikle önemli sağ gölge seçin. Birçok kızlar hep derilerinin daha koyu bir temel seçmek için istekli olması. Tabii ki, araç daha koyu, nedenle eksiklikleri maskelemek için iyidir, ama krem uygulayarak sınırın diğer tarafında o zaman daha belirgindir. makyaj daha doğal ve aynı zamanda maskeleme birkaç tonları için kullanılabilir. yüzün farklı bölgelerinde onları neden sadece, gözleri odak kayması dudakların alanını vurgulamak için, elmacık kemikleri azaltmak da kozmetik kusurları kaldırmak, ancak mümkündür.

Makyaj için ihtiyaç azalır akşam, yüz losyonu veya tonik makyaj çıkarıcı temizlenmesi gereklidir. Her durumda uygun bir ton kaynaklarının doğru cilt bakımı ve seçimi uzun süre genç ve güzel kalmasına yardımcı olacağını bilmek gerekir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.