GüzellikBakım ürünleri

L'Oreal Allık - tüm günler için

Yumuşak pembe yanaklar - sağlıklı bir işareti, iyi seçilmiş tonu bize yüze yepyeni bir görünüm vermek için, hem de şeklini ayarlamasını sağlar. elmacık kemikleri altında allık uygulamak görsel Örneğin, bir yuvarlak yüz şekli, oval dönüştürülür, yanaklar temple merkezinden çizgi ekim yapılır. allık yatay uygulayarak uzun bir yüzü hattı için. Bar elmacık kemikleri çıkıntılı kısmına yerleştirilir.

şakağına gölgeleme ile çıkıntı kısım elmacık kemikleri üzerinde - yüzün oval şekle kadar allık klasik metot. Nasıl bir allık seçmek için? görüntü ahenkli olduğunu ve yüzden makyaj doğal, her tonu birleştirilmelidir. Allık - Bu son makyaj dokunuş. Eğer, ve kremler ve tozu veya toz kullanıyorsanız, bir allık kuru seçmek daha iyidir. Yalnızca temel tercih edersen, allık sıvı olabilir. en bir dünya markasını L'Oreal sundukları renkler ve dokular görelim. İttifak Mükemmel Allık koleksiyonu doğal cilt tonunu adapte edebiliyoruz L'Oreal vardır. besleyici formülü yüze taze ve sağlıklı bir görünüm verir. Bu serinin tonlarının paleti çok sayıda değil, ama her zevke dekoratif bir araç alabilirsiniz. Cilt tipi fildişi takım "pembe" tonları ve "pembe bağbozumu" ve "altın" bej takım elbise türü. Ancak, tüm tek tek her vaka için. Loreal Alliance Mükemmel Allık bir olarak kullanılabilir göz farı. kompakt durumda da dahildir allık için fırça.

Loreal Allık Caresse da kompakt bir şekle sahiptir. doku hafif ve ipeksi. Özel formülü nemlendirici etkisi vaat ediyor. Doğal cilt tonunu yakın tonları. Fırçanın haricinde kompakt durum, aynı zamanda kullanışlı bir ayna vardır. Cilt için Loreal Accord Mükemmel bakım Blush o gün boyunca düzenlenen sağlıklı bir parlaklık vermek, hizalamak ve ses rengi ayarlayın. Geniş renk yelpazesi.

Loreal DELICIEUX toz maddelerin bir dizi allık. daha sulu tonlarının paleti. Bu serinin bir allık ile Allık uygulama doymuş, ama göze batmayan ve taze ve baştan çıkarıcı bir görüntü olacaktır. alışveriş Yorumlar allık doğru gölge ve doku seçerseniz, üretici bütünüyle gerçek dışı vaat söylüyorlar.

Görüntünün doğallığı demode hiç gitmeyecek. "Hayır makyaj yap" makyaj çıplak veya büyük talep. Doğal makyaj şu anda çok uygun olan hızlı ve kolay oluşturulabilir.

En önemli şey - bakımlı cilt ve zengin saç rengi olması. saç boya Loreal Döküm bakımı, doğal, doymuş renk yeniden çıkan köklerinden yumuşak bir geçiş saç verir. Saç canlı ve bakımlı (kendi deneyim üzerinde test). cilt için doğal bir tonu seçmek önemlidir - bir ton vakıf ve toz olabilir. örneğin, pembe ve bej: makyaj çıplak oluşturmak için Tekniği o allık iki tonları olması yeterlidir, çok basittir. Pembe renk kaş kırışık tüm mobil göz kapağını ve bej kullanmak. cilt tonunu daha yakın olan rengin yanak allık bar, Açık. toz imajını düzeltmek, kirpiklerde dalga şeffaf parlak ve doğal makyaj hazır!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.