GüzellikBakım ürünleri

İsrail kozmetik Christina: yorumlar

Yüksek kaliteli ve doğallığı malzemelerle İsrail Christina kozmetik karakterize edilir. Profesyonel kozmetologlar incelemeleri düzenli kullanıldığında en olumlu sonuçların hızlı üretime katkı yönleri birkaç düşündürmektedir.

tanım

1982 yılında bir güzellik Christine Zehavi onları gerçekten yüksek kaliteli ve etkin hale getirmek için, onun prosedürlerini geliştirmek için karar verdi. yeni ürün çeşitlerinin oluşturulması, her yaştan bayanlar favori ivme verildi geribildirim Christina kozmetik, - ilk seri sevecen ajanları serbest bırakıldı. Bu salonları ve kozmetik kliniklerde takdir ve yakın zamanda başarılı bir evde uygulamaya başladı.

özellikleri

Kozmetik uzmanları bu kozmetik olduğunu en iyi seçimdir ve onlara göre, yönlerini önemli bir dizi üretmek inanıyoruz:

 • Christina hattı mükemmel sonuçlar elde etmek için amaçlanan bir tam ideal profesyonel varyant seçilen bir kompozisyonu temsil eder;
 • Tüm cilt tipleri için uygundur, araçlar ve herhangi bir yaş ile ilgili değişiklikler ile iyi savaşır çeşitli ile karakterize edilir;
 • gençleşme üzerinde kozmetik prosedürlerde kullanımı neredeyse hemen etki verir;
 • o ev kullanımı, sebep kalitesi ve belirlenen sorunların çözümü için kapsamlı bir yaklaşım mümkündür.

kozmetik verilerin Yetkili gelişme herhangi kız cildin tüm özellikleri ile oluşturulan tedavilerin doğru serisini seçmemde verir.

Deniz Yeşil Elma Bitkisel Güzellik Maskesi

Yüz için Christina kozmetik evde salon bakımı yapmanızı sağlar. Dikkat çekici yağlı ve karma cilt tipleri Deniz Bitkisel Güzellik Maskesi Yeşil Apple için görev maske ile baş.

Bu araç, deride kalitatif yenilenmesini sağlayan son derece aktif maddeler hidrojene ile doldurulur ve doğal bileşenlerin bir kompleks nemlendiren ve sesleri edilir. Bir kozmetik ürünün avantajları içermelidir:

 • hoş kremsi bir kıvam;
 • meyve ve bitki özleri ile doğal bir bileşim;
 • Ölü Deniz tuzları içeriği;
 • ekonomik tüketimi.

Deniz Bitkisel Güzellik Yeşil Elma yüksek etkiye sahiptir Maskesi: Bir yağlı bırakmaz besler, ortadan kaldırır ve soyma her türlü engeller, cildi yumuşak ve ihale yapar. fonların maliyeti 450 ruble olduğunu.

Daima Genç Tamiri Gece Kremi

Kozmetik "Christina" yaşa bağlı değişiklikler ile başa yapabiliyor. Gece kremi Daima Genç Tamiri Gece Kremi - en iyi kanıtı. Adını uygulamadan sonra elde edilen sonuçlarla tam uyumludur. shea yağı, avokado meyve özü, balmumu ve üre: Hazırlık güncellenmesi ve cilt gençleştirme kolaylaştıran bileşenleri içerir.

krem doku yumuşak, iyi absorbe uygulanmasından sonra, deri üzerinde bir film bulunan, kalındır. Kozmetik yatmadan bir saat önce önerilir. krem maddeler, en derin katmanlarına nüfuz doğru güncellenen son sonuçlanan hücrelerde yenilenme süreçlerini harekete geçirir. soyma solma, derin burun dudak kıvrımları düzeltir. Özellikle iyi bir etki sabah gözlenmektedir - deri, belirgin tok olup en nemli ve taze görünüyor.

Düzenli kullanıldığında sonucu tamamen gergin bunların yok olması 4-5 gün sonra, kayda değer hale gelir, ince kırışıklıkların doldurulmuş ortadan kaldırılır. krem kavanoz ortalama maliyeti 2000 50 mi - 3000 ruble.

Deniz Çamur Maskesi Bitkisel Güzellik Ölü

Uzmanlar farklı cilt sorunlarına (aşırı döküntü, iltihaplanma) ile tam olarak Christina kozmetik mücadele etmek değildir inanıyoruz. Tüketici yorumları onun aşağıdaki özellikleri gösterir:

 • yağ bezlerinin tam normalizasyon;
 • Eski ölü deri hücrelerinden temizleyerek cildin nitel yenilenmesi;
 • Fazla yağ, kapanış genişlemiş gözenekler kurtulmak;
 • epidermisin daha derin tabakalarına yararlı bileşenler penetrasyon
 • kaslarda cildi, gerginlik serbest bırakılmasını tonlama.

Çamur maskesi Deniz Çamur Maske Bitkisel Güzellik Ölü sedef ve sebore mücadelede en etkili araçlardan biri olarak konumlandırılmıştır. İlaç cildin aşırı yağlılık özellikle yağlı ve eğilimli için tasarlanmıştır. Doğru kullanıldığında, temiz cilt katmanı ve en az 20 dakika iyi dayanıklılık uygulanan, etkisi hemen fark edilir.

Kullanım aracı birkaç uygulamadan sonra tecelli edecek istenilen sonucu elde etmek olmalıdır. Maske yüz alanı artırmak için nemli bir kozmetik doku ile kaplanmış olmalıdır. ürünün birim başına fiyat 2000 ile 2300 ruble arasında değişir.

Bio Phyto Peeling

gençlik garantili yenilenmesi ile karakterize İsrail "Christina" kozmetik,. Bunun kanıtı yeteneğine biofitopiling edilir:

 • yeniden canlandırmak ve hatta en yorgun cildi podnyatut,
 • Yenilemek örümcek damarlar kaldırmak
 • İnce kırışıklıkların kurtulmak.

Biyo Fito oldukça ekonomik Soyma: 75 ml'lik bir kavanoz birkaç ders için yeterlidir. Biraz karıncalanma uygularken. Bir ay boyunca kullanılmak üzere haftada 2-3 kez önerilir. Sonra önleyici bir tedbir olarak, düzenli kullanabilirsiniz.

Fluoroxygen + C Aydınlatıcı Ovucu

Christina'nın Cilt bakım ürünleri, özellikle temizlik yardımcıları yüz fırça Fluoroxygen + C Aydınlatıcı Fırçalama geri bunlar arasında doğal bileşim ile bir sayı aracı değeri oluşur. birlikte, mükemmel temizleyici etki ve kolay ağartma sağlayan kendi formülasyonu koydu, askorbik asit ve turunçgillerden elde edilen ise.

Ölü hücrelerin yumuşak ve dikkatli uzaklaştırılmasını kolaylaştıran, hassas ciltler için idealdir. Fluoroxygen + C Aydınlatıcı Ovucu:

 • Bu hassas bir hoş kokusu vardır;
 • Cildi kurumaz;
 • derinden temizler ve gözenekleri sıkılaştırır;
 • Bu yüzün yüzeyini zarar vermez;
 • İnce köpük;
 • Bu mükemmel bir temizlik etkisi ile karakterize edilir.

maki doğal yapısı sayesinde günlük kullanılabilir. Özellikle iyi bir etki aracı nazikçe temizler ve rahatlatır yağ, inflamasyon, problem cilt üzerinde bulunur. 1500 ruble 1 şişe fiyatı.

Taze Bal Temizleyici Jel

Bal sabun jel çok alıcılar arasında popüler, hem de diğer kozmetik Christina olduğunu. Bu konuda Yorumlar nitel bileşimi ve ürünün mükemmel sevecen özelliklerine andı övücü sıfatları bir dizi vardır.

Sabun mükemmel gözenekleri sıkılaştırır ve yorgun cildi tazeler; teşekkürler küçük bir kurutma özelliklerine, bu sorunlu alanları davranır. Buna ek olarak, taze Bal Temizleyici Jel:

 • Bu mükemmel bir temizleme etkisi vardır;
 • Bu ölü deri hücrelerinin kaldırılması ile de baş edebiliyor;
 • Bu hassas bir hoş bir kokusu vardır;
 • Bu ela özü, sitrik asit, bal gibi doğal maddeler, bir dizi içerir;
 • İnce köpük;
 • kolayca yıkanıp;
 • kullanımı ekonomik;
 • Bu yıkama sonrası gerginlik hissi bırakmaz.

Uygula jel sabun köpük kadar sabah ve akşam hafif masaj önerilir. Ilık suyla durulayın. Birim başına sadece 1100-1300 ruble: Yeterince hoş bir kozmetik ürünün fiyatı.

Comodex Gelişmiş Nemlendirici Serum

Kozmetik "Christina" o kadar sevilen ve kadınlar tarafından takdir neden olan, doğal malzemelerle doludur. Cildin hayatın belirli bir süreliğine doğal maddeler dikkate doğru çekilerek seçme her yaş için sera mevcut fonların, bir seride. Serum Comodex Gelişmiş Nemlendirici Serum belirgin bir nemlendirici etkiye sahiptir ve problem cilt bakımı için özel olarak tasarlanmıştır.

Uygun rehidrasyon ve epidermisin derin katmanlarında genel PH normalleşmesi mümkün olduğunca çabuk tüm süreçlerin normalleşmesi ile. Peynir altı suyu değil sadece iyi ortadan kaldırır kusurlar - onun kullanmaya devam sonsuza onlar hakkında unutmak için yardımcı olacaktır.

 1. Kuru cilt nemini ihtiyacı vardır. yağlı kurtulmak ve yağ bezlerinin doğru çalışmasını kurmak için yardımcı olur Christina dan Comodex Gelişmiş Nemlendirici Serum olduğunu.
 2. fiyat 1500 ila değişebilir olan kozmetik, - 1600 ruble, maliyeti oldukça ekonomiktir.
 3. Serum hızlı bir şekilde absorbe edilir; İlk birkaç dakika içinde kızlar cildinize hissediyorum, ama sonra yumuşak, kadifemsi dokusu dönüşür.
 4. Mattes iyi niyetli ve yaz aylarında kullanıma uygundur.

Bu Christina serumu gibi eşsiz bir kozmetik ürünü olan bir günlük olarak kullanıldığında kusurları ve cilt üzerindeki lekelerin sayısı azalır. Kozmetik (İsrail) yüksek kalitede ve ürün bu açık bir kanıtıdır.

Çizgi Tamir - Theraskin + HA

nemlendirici Yenileyici Hattı Onarımı düşer - Theraskin + HA birçok olumlu özelliklerin tümünü hakkında bilgili güzellik uzmanları tavsiyesi üzerine olsun. onun incelemede, kızlar bu aracın kullanımı sonucu acil olmadığını söylüyorlar; Sonuç dokunma, yumuşak tazelenmiş ve ipeksi.

İsrail "Christina" kozmetik bileşenlerinin kalitesi için değerli ve müşterilerine gerçek anlamda kraliyet bakım sağlar. papatya yağı, allantoin, aspartik ve glutamik asitler, fruktoz, üre, hyaluronik asit - Bileşim anlamıyla kuvvetli bileşenleri boğulmuş. karmaşık veri bileşenleri en olumlu şunlardır: Sonuç gözle görülür kırışıklıkların ve kusurları ile sağlıklı temiz cilttir.

Havuç Yağı Nemlendirici Krem

"Havuç Yağı Nemlendirici Krem - Krem, başka değiştirmek istemiyor" - yani değerlendirmeleri çoğunda kozmetik ürünün açıklamasını başlatır. Onun özel avantajlar tüketiminde verimlilik, yumuşaklık ve kuru cildin tam çıkarılması etkisini içermektedir.

Krem anlamıyla sağlıklı geri dönmesinin, bir kişinin kullanışlı elemanlar imbues, görünüm dinlenmiş. bileşim, elastin, kolajen ve havuç yağı içerir. Ürün mükemmel nemlendirici özelliği vardır ve uygulama başına bile en aşırı kuru cilt kazandırır.

 1. Hızla yapışkanlık etkisi yaratmadan absorbe.
 2. İyi nemlendirir, ancak deride algılanamaz.
 3. Uzun süreli kullanımda bile ten, dar gözenekler üzerinden, inflamasyon kurtulmak için yardımcı olur.

Havuç Yağı Nemlendirici Krem yanlış bakım prosedürleri sonra özellikle genç bir cilt için etkili yorgun. Ürün fiyatı - 1160 ruble.

Aydınlatıcı Taneli

İsrail Yüksek kaliteli "Christina" Kozmetik kozmetik uzmanları hepsi istisnasız aklıma geldi. en iyi kanıtı - Aydınlatıcı Taneli.

Kolay, nazik, peeling bodur kez çeşitli nedenlerle bir kadını sevdi.

 1. yapı allantoin, maydanoz özü, kantaron mavisi ve pembe su içerir. Bu bileşenleri ile bu eşsiz lezzet ile karakterize edilir demektir.
 2. Su Rose -, yeniler rahatlatır, nemlendirir.
 3. Kantaron özü - yumuşatma ve içinde iltihap ortadan kaldırarak kaliteli cildi teşvik eder.
 4. Maydanoz özü - aydınlatma ve anti-enflamatuar etkisi, büyük savaşır yaşlılık lekeleri.

Scrub 3-4 dakika sonra dikkatlice kaldırarak masaj hareketleri için tutulan Göz çevresinin haricinde tüm yüze uygulanır. Daha sonra keratinize cildin üst tabakasını toplanması ve birinci büyük rulolar, gözenekleri çalışır ve çıkışlar zararlı maddeler biriktirilir. Nazik pul pul dökülme, hassas ciltler için idealdir yaklaşık 1650 ruble maliyeti.

CHRISTINA Muse Besleyici Krem

Bu mümkün olduğunca Christina vasıtasıyla sınırlı sayıda serbest bırakıldı lüks kompleksi vitaminler ve mineraller bir dizi cilt edilir, besleyici yüze iyi oturuyor. narin, E vitamini yağı ve Cupuacu tohumların içeriği ile keten özü ve Tsvetkov Vasilka dolu: Krem hemen büyük talep olmaya başladı. Christina Muse Besleyici Krem zevk yumuşak ve kadifemsi hale ciltte yatıyor, haddelenmiş ve besler değil. Bu temel olarak kullanılabilir. 50 miligram Fiyat kavanoz 3900 ruble olduğunu.

Daima Genç Göz Kurtarma

Kolayca Christina serumu yenmek için göz kapaklarını sarkan Sorunu. Profesyonel kozmetik şimdi evde bu tatsız defekt kurtulmak için izin verir ve sonuç açıkça ilk uygulamadan sonra görülebilir. Buna ek olarak, serum Forever Young Göz Kurtarma gözler, besler etrafında çevreler ve kırışıklıkların iyi baş edebiliyor ve hassas cildi nemlendirir, hücrelerdeki süreçlerini harekete geçirir. Sonuç bu alanda cildin niteliksel yenileme ve gençleştirme olduğunu. Tüp uygun bir silindir ile donatılmıştır. Serum geceleri veya makyaj uygulamadan önce sabah kullanılabilir. Para ekonomik olarak geçirdi ve 1200 ruble mal olan.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.