IlişkilerKarşılamak

Ilk ve son kez adama aşık öğrenin

karşılıksız aşktan herhangi bir kız için daha sancılı ve umutsuz bir şey yoktur. Bu duygu çökmek vermedi ve tabii ki, çıkış yolu olacak, sürece, yumuşamış değildir. Sıcak bir aşık - Örneğin, ezik ve umutsuz duygu açmak için bir yolu yoktur. Ama bu hayallerinin adama aşık olduğunu sonbahar denemelisiniz.

Çeşitli çabalar - ve ayaklarının

kıza, o aşık kiminle genç adama dikkat çekmek yardımcı olmak için çeşitli yollar vardır. Bu adımlar oldukça basit ve yeni bir ilişki başlama olasılığı düşünmek daha güçlü seks temsilcisini yapabilir, çok çaba veya maliyet gerektirmez.

İlk kural: kız erkek onu korumak ve hiç dikkat çekmek gerekir neden onların açığını göstermelidir - Yaşamın sert nesir gelen kırılgan yaratık korumak için. Yazar Saint-Exupery biz evcil olanlar sorumlu olmak zorunda anda söyledi. kızın bakımı kez ona yardım, ya da sadece korumak için adam bir kahraman ve koruyucusu, önemli ve gerekli bir erkek gibi hissedeceksiniz. O gelecekte savunmasız genç bayana kayıtsız kalması sürece?

İkinci kural: bir adam aşık etmek, yardım için ona sormak gerekir. Ortak aktivite, her ne olabilirse, söz değil, birlikte adam yol daha yaptı ve umurunda gerçeğini bile birbirinden tamamen farklı insanlar getirebilir. Ne en başarılı yoludur geri noktası numara için bize getiriyor.

Üçüncü kural: giysi hassas ve yumuşak kumaşlar tercih edilecek. Bir ince, yumuşak ve savunmasız, gerektiren bakım ve sürekli dikkat görüntüsünü oluşturabilir ipek veya viskoz giyim kız kullanarak ilk iki kural, uygun olarak. Bilinçsizce, hiçbir erkek (hatta kapak narin giysiler altında zorlu bir çağdaş kaplanı gizler) böyle bir çiçek geçemez - ve bu genç bayanlar çok başarılı bir şekilde yararlanmak için yeteneği var.

Dördüncü kural: müdahaleci olmayın. Bile olarak bilinen adam farkedilebilir erken belirtileri, "aşık bir adamın davranışı," bunu kötüye kullanma empoze etmek veya onun özgürlüğünü kısıtlamak. Her erkek kendi bağımsızlık ve kişisel özgürlük yapılan saldırıları hissediyor durumunda geri savaşmaya başlar. istenen bir hedef olarak yeterince uzakta kendime hatırlatmak için yeterince yakın, ancak - Kız bazı mesafede durmaya daha iyidir. Sadece bu yüzden bir adam aşık ve yabancılaştırmak ve korkutmak olamaz.

Beşinci kural: öngörülemezlik. , Basit bir şekilde mümkün olduğu bir adam olsun veya sadece aşık bir ilgi var atın: tek bir anda hayatının kaybolur kısaca uyarmadan. Yakın her zaman olmayın, demiyorlar ve karşılamamaktadır. aşk yeterlidir için sadece bir gün sıkılıp hain kız ile kendi toplantılar aramaya. Yöntem birçok bayanlar için çok zor kanıtlıyor talihsiz bir durumdur. Onlar birkaç saat bazen yararlı olsa bile, çok sevdiği gözetimsiz bırakmamaya için bile kullanılabilir.

Altıncı kural: her zaman yeni olması. Bir erkek aşık etmek için sürekli yeni bir şekilde kendilerini değiştirmek ve göstermek gerekir. Sonra adam zengin göstermelidir tarzı değişikliğinin orijinal, yeni bir makyaj, - Sen görünüşte küçük değişiklikler ile başlayabilir iç dünyasını, onların ilgi, tercihleri ve yetenekleri. Belki de ilişkilerin sağlam bir temel oluşturmak için denemek ne zaten mümkün üzerinde ortak bir noktası var umuyor. benzersiz ve her zaman farklı Çok yönlü kişiliği, hitap etmek daha olasıdır - Genç adam onunla sıkılmış olmayacaktır çünkü sadece bile.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.