GüzellikBakım ürünleri

"Golden Rose", mat ruj: Bir yorum, palet, özellikleri ve yorumlar

"Golden Rose" - ruj, narin, yumuşak bir dokuya sahiptir. Bu kozmetik mükemmel korur besler ve dudakları nemlendirir ve uzun zengin renk korur. Bu arada, zengin renk paleti sayesinde her kadının kolayca tam olarak neye ihtiyacınız kendileri için seçim yapar.

"Golden Rose" - ruj, "geri" Bizim çocukluk

Yani daha fazlası. "Golden Rose" - ruj, yıllar önce bir kadını "taşımak" sanki yeteneğine sahiptir. kozmetik Satırlar bu şirket her mağaza kozmetik alıcılara sunuyor. Bu ürünler hatırı sayılır bir talep, hem de "Kiki" zevk. Ya da "Rubi Rouz" olarak. Kısaca, ruj tezgahın üzerine gördün, çocukluk sözde flashback hissedebilirsiniz. Bu - bir alıcı çekebilir ilk şey.

Ve ertesi nedeni - yüksek kaliteli! Dahası, "Golden Rose" - ruj, kesinlikle uygun fiyatlarla sundu.

müşteri Yorumları

Tüketicilerin bu ürün hakkında ne dedi? Ruj "Golden Rose", sadece olumlu çoğu durumda değerlendirme alır.

Alıcılar, örneğin, ürünün harika dokusunu işaret etmektedir. Ruj mükemmel ağızda uyuyor. Bu "oyun hamuru" değil kuru değildir ve. Kaplamanın birinci tabaka da, ideal iyi olduğu için. Ancak, görünüm katman bozulmaz.

pus başlangıçta çok "sıkıcı" görünmüyor. Aksine saten. kadınlar hafif ıslak bez için yeterli "kör" seçeneği dudakların bu tür istiyorum.

"Altın Rose" da olumlu eleştiriler aldı ve bağlı kolay olan kokusuna Ruj. Bu - uygulamadan sonra hissetmez güzel bir kozmetik parfüm.

ruj Ambalaj oldukça güzel. Bu altın harflerle süslenmiş, mat plastikten yapılır. Çubuk çok güvenli tutar.

Alıcılar da dayanıklı ruj mutluyuz. Sadece doyurucu bir akşam yemeğinden sonra, o hafifçe ortada yıkadı. Küçük bir aperatif, kahve veya çay oldukça dayanıklıdır. dudaklarda kalan pigment kaldırmak için bir makyaj çıkarıcı ile ruj iyi çıkarın.

ruj isimlerinin Shades önemli değil. Onlar sadece sayılı. Bunlar arasında akşam seçenekleri ve günlük makyaj için tasarlanmış seçenekler olarak bulunabilir.

pek çok avantajı

"Golden Rose" - ruj, basitçe kadınları memnun edemezsiniz. Sonuçta, esas bir çok farklıdır. Güzel mat kaplama, kalite, üstün fiyat, parlak doymuş renkler ... dudaklarda ruj harika düşmeler batmıyor. Tabii ki, alıcılar oldukça küçük para için şık ruj tam bir zevk geliyor.

Bu arada, gölgeler Nerede bağlı olarak biraz değişebilir - gölgede veya ışıkta. Örneğin, ışık dudaklarından menekşe pembesi renk gölgede çay gül gölge dönüştürülür.

teknik özellikleri

Yani, ruj "Golden Rose" - mat, kozmetik uygulaması kolay. Dudaklar kuru değildir. Sonuç olarak, tamamen Dudaklarınızın doğal gölge kapsar zengin, çarpıcı renk olsun.

"Altın Rose" (mat) Ruj çok yüksek dirence sahiptir. O inanılmaz güzel görünüyordu. Birçok kadın negatif "Altın Rose" kullandıktan sonra kendi görüşünü revize, ruj mat ilişkilidir.

Bu kozmetik şirketi satın almak korkmayın. Süper value for money kelimeyle muhteşem tüketicidir. aralık yirmi yedi tonları oluşur. dudaklar araçlarının tüm eksiklikler, tabii ki, tamamen teneke gizlemek. Ancak, çok sorunlu alanları yaymaz.

İlginç bir varyant

Bu arada, marka ve ilginç başka bir şey var. Bu - Ruj Kalem "Golden Rose". Bu seçenek ayrıca oldukça pahalıdır. Ekonomi sınıfı. Belki de değil tüm ürünler şirketi en üst düzeyde olmakla birlikte, bu ruj - gerçek bir bulun! Hatta tereddüt etmeyin!

Ruj Kalem "Golden Rose" da tonlarında çeşitli temsil edilmektedir. İhtiyacınız olanı bulun yapabilirsiniz çok hızlı. üretim maliyeti yaklaşık 3 ABD dolarıdır.

Hoş sürpriz kadınlar da ruj etui. Çok güzel görünüyor. Bu ruj Kutuları verilmemektedir. Kozmetik aracı hava geçirmez bir film içinde paketlenir. Vaka kendisi tutmak için inanılmaz rahattır. Cap mükemmel değil gevşek oturur.

Uzun zamandır bu ruj kullanarak, yüksek kalitesi hakkında kesin bir sonuca oluşturabilir. Sonuçta, "hayat" ve hava koşullarına çeşitli kontrol edebilirsiniz.

şekerleme

Yani, mat ruj "Golden Rose" pozitif geri besleme kesinlikle hiçbir şey aldı. O bir çok avantajı vardır. Kadınlar parlaklık ve parlak bir ipucu olmadan, onu mükemmel mat bir görünüm kutluyoruz. Kuru bakmak ve yumuşak, pürüzsüz, yoğun renk düşer etmez. 4-5 saate kadar, çok sıkı bir şekilde aracı tutar. Bu sadece biraz solmaya olabilir. genellikle rağmen gün boyunca dudakları görünür ve parlak kalır.

Böylece, sadece kadın mat ruj "Altın Rose" büyülemek için başarısız olamaz. Yorumlar da hatta havasız odalarda "yüzme" olmadığını söylüyorlar. Yaz aylarında özellikle acil olduğu için. dudaklar ruj bandın kapanış çizgisinde gidiyor. O algılanamaz anlamıyla beş dakika olur vanilya hafif aroma, geliyor.

eksileri

şey alıcılar "Golden Rose" eksiklikleri hakkında söylenecek musunuz? nedeniyle bazı kusurları dudaklar sağlayabilir dokusu için, yukarıda belirtildiği gibi Ruj kalem (mat). Kesinlikle mükemmel, tabii ki, bu gerekli değildir. ne zaman güçlü bir soyma kullanım ruj Ancak, tüm önerilmez. Diğer kozmetik dezavantajları vardır.

Kesinlikle böyle edinimi memnun olacaktır. bir kere ruj kullanmaya çalışıyor sonra onu hiç vazgeçmek mümkün olmayacaktır. Dudaklar çok güzel görünecek ve her zaman gündemde olacak! İlk bakışta küçük bir sorun olabilir ruj uygulaması ile gibi görünebilir ise öyle değil. Aslında, mükemmel hissediyor.

sonuçlar

Bu markanın farklı makyaj karşılaştırılması, bunun büyük popülerlik kazanmıştır mat versiyonu olduğunu belirtmekte fayda vardır. O, diğer ürünlere kıyasla büyük bir talep sahiptir. Bu arada, hem de mat sıvı ruj "Golden Rose" ile. Hayır, bu diğer kozmetik kalitesi yeterince yüksek olmadığı anlamına gelmez. Sadece ruj mat kadınlar gibi çok daha fazlasıdır.

Farklı doygunluk ve parlaklık tüm tonları. Şirket "Golden Rose" ruj bu diziyi üretmeye başladığından beri, o zamankinden daha da fazla taraftar göründü. Bakacak gereklidir , dudak bakımı tamamen düz bir yüzey için mat ruj gereklidir çünkü.

Üretilen kozmetik ürün kadifemsi kaplama karşı cinsten dikkatini çekmek için başarısız olamaz. Bu nedenle her zaman en üstte olacak şüphe yoktur. Ruj üzerlerinden sürgülü dudakları besler ve renk düzeni inanılmaz zengin E vitamini sayesinde nemlendirir - "nü" gölge saf kırmızı. Kozmetik parabenler içermez. O dermatolojik testlerden çeşitli düzenledi. ruj maliyeti kesinlikle mevcuttur. Paket hatta sadece bir zevk elinizde tutun veya ona bakmak.

Genel olarak, yumuşak, kalıcı değil, kara ruj arıyorsanız, bu tam ihtiyacımız olan şey. Muhteşem renk gerçekten iyi uyuyor ve uzun bir süre sürer. Hoş ruj farklı aydınlatma koşullarında farklı görünüyor gerçeğiyle şaşırttı.

Onlar büyük, böyle bir ruj ve fotoğraflarını bekliyoruz. Bu nedenle, hatta kızlar-modellerin dudaklarından, bir fırça ile uygulanır. ruj mat dokusu rağmen çok hoş. Bu arada, bir temel olarak ve dudak parlatıcısı kaplama önce kullanabilirsiniz. etkisi oldukça ilginç. Kısacası, çok zor bir kozmetik bütçesinden tüm bu faydaları beklemek. Ancak işin aslı! Bu ruj sadece muhteşem!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.