SağlıkTıp

Etkili ve güvenli bir hormonal kontraseptif olarak 20 değerlendirme Lindinet

Sık sık tıbbi konular kaynakların sayfalarında bulabilirsiniz hangi ilaç Lindinet 20 yorum hormonal kontraseptifler kökenli bir grubu ifade eder. Bu, etinil estradiol, 20 mikrogram ve 75 mikrogram Gestoden içerir, böylece en az bir doz hormon bileşen ve hormon göre önceki kontraseptif yan etkileri hemen hemen yoksun ihtiva eden bu son kuşak formülasyon. Özellikle, bu tür yatışının arka planında kilo alma olarak 20 Lindinet yan etkileri için kesinlikle dışındadır ve bu açıkça kullanım talimatlarında belirtilmiştir. başına gelebilecek tek şey - tuz alımını kontrol ilacı kullanırken, bu nedenle zaman hipernatremi (ortak tuz tüketiminin artması) arka planında vücutta sıvı tutulumu olduğunu. Günde 5-7 gram alımını sınırlamak için arzu edilir.

olumlu onun doğum özelliklerini geliştirir ilaç ikizi etki mekanizması. Aynı anda geçişini bloke folikül mekanik rahim boşluğuna hücre nüfuz etmesini engelleyen spermatozoal imkansız gebe hale olgunlaşır ve serviks kalın mukus tıkaç oluşumunu destekler.

kontraseptif etkisine ek olarak, ilaç aynı zamanda, normal menstrüel bozukluklar (durumda dismenore,) ve düşük kan kaybının etkisi altında bir düzenleyici etkisi vardır, yani. Buna ek olarak, ilaç Lindinet hakkında bile sorun cilt, akne kaybolur, dar gözeneklerin durumu iyileştirir ve aslında birçok nokta "doğal" daha yakın oluyor anahat meme şekli, geliştiren 20 değerlendirmeleri, okursanız.

Aynı zamanda ilaç Lindinet 20 alımı için günde 1 kez hastalar için uygun iyi bir özelliktir. Aynı saat her sabah götürün Örneğin, daha sonra nihayetinde üretilen iyi bir alışkanlık ve resepsiyon eksik büyük ölçüde azalır riskini. Ama günlük alım kaçırıldığında 20 Lindinet kullanıyor olsalar bile, o zaman endişelenmeyin: önümüzdeki 36-saat, her zamanki dozda alınan ve daha sonra eski plan çerçevesinde içmeye devam edilebilir. Bu durumda etkinlik azalmaz.

Bazen ilaç Lindinet yaklaşık 20 yorum yaptığı kabul arka plan üzerinde küçük lekelenme hakkında bilgi içerir. Bu gerçekten özellikle uygulamanın ilk 2-3 ay içinde, daha sonra böyle şeyler genelde durdurmak vardır.

21 gün her gün ve sonra 7 gün süreyle bir mola sırasında adet döngüsünün geçmesi gerekir: Lindinet 20 alımı için bir dizi gormonosoderzhaschih gelen diğer birçok doğum kontrol ilaçları gibi kesinlikle tanımlı şema üzerinde gerçekleştirilir. Sonraki paket kanama durmuş olsa bile, hatta bu dönemden sonra başlatılmalıdır.

Genel olarak, iyi tolere edilir güvenilir ve modern bir tesis olarak çok olumlu hormonal kontraseptifler Lindinet 20 yorumlarıyla ilgili. Ama biz yine de bir ilaç çeşitli derecelerde yan etkileri herhangi bir karakteristik için bir uyuşturucu olduğunu unutmamak gerekir. Özellikle, onlar Lindinet hazırlık olarak epizodik psiko-duygusal değişkenlik (ruh hali) ortaya çıkabilir. Bu sürekli götürün olanları hatırlamak kolay olmalıdır. Bu tür reaksiyonların durumunda, bu bitkisel kökenli olabilir, hafif anti-anksiyete ilaçları almaya mantıklı.

Gerekirse ilacın özelliklerine ilgili bütün sorunları tartışmak bir jinekolog rehberliğinde altında Lindinet iyi 20 atın. Periyodik olarak, bir kez 3 ay içinde, kuvvetle de tam jinekolojik muayene çalıştırmak için tavsiye edilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.