GüzellikBakım ürünleri

Kozmetik "Arcadia": profesyonellerin yorumları, aralık

çevresel faktörlerin etkisi yanı sıra yaşam ve güç yapmak talebinin yüksek araçlarının daha yoğun ve kaotik ritim yüz ve vücut bakımı için. Birçok durumda, yardımın kalitesi ve etkinliği sadece profesyonel kozmetik verebilmektedir. Bu tanımla, verimliliği yüksek bir oranına sahip ve test edilen tecrübeli tıbbi bakım ve salon yönelik aktif bileşenler içermelidir vardır. Ürün ve kullanımlarıyla ilgili sonuçlar gerçek ilgi neden değerlendirmeleri Kozmetik "Arcadia", hem profesyoneller tarafından ve evde kullanılabilir. Üretici tarafından belirlenen tavsiyelere uymak gereklidir.

şirketi Tarihçe

"Arcadia" St. Petersburg, 2000 yılında kuruldu. Kimyasal ve laboratuvar ürünlerinin üretim yapan STK "Ekros" bir yan kuruluşudur. Şirketin misyonu elit kozmetik ev ve profesyonel kullanım yaratmaktır. Üretim ekipmanları, yüksek kaliteli özellikleri ve çok yönlülüğü olduğunu. Organizatörler kozmetik laboratuvar "Arcadia" kozmetoloji alanında pratik deneyim ve araştırma yirmiden fazla yıl vardır. Şu anda, mevcut üretim ve satış sistemli yeni gelişmeler, şaşırtıcı ve ilgi çekici yeni kitleler tanıtmak için izin verir. Aynı maliyet hakiki ilgi tüketicilerin giderek geniş etkili ve demokratik bir yüksek kaliteli, olarak tarif değerlendirmeleri Kozmetik "Arcadia",.

çeşit

Ev veya profesyonel kullanım için - şirket esas olarak iki şekilde ürün hatları sunar. beyazlatma kaldırma, yoğun besleme, nemlendirici, için Peeling geniş bir yelpazede, formüller - Kozmetoloji araçlar seride. Ayrıca, profesyoneller, atonik duyarlı, yağlı ve karma ciltler için bakım araçlarını seçme mümkün olacak. salon prosedürleri için tasarlanmış Aktif serumlar, maskeler, kremler, jeller ve yağlar, dermatolojik sıkı kalite kontrol geçti. Daha çok sınırlı bir raf ömrü de doğal bileşenlerinin varlığının göstergesidir. Kozmetik "Arcadia" (yorumlar, bu sonuca için bir fırsat) Epidermisin en çeşitli durumların bakım ve tedavisi için çağdaş çözümlere işaret eder.

Ev kullanımı için marka temizlik, tonlama, beslenme ve cildi nemlendirici zaman içinde test edilen dizi sunmaktadır. Aralarında -. "Cesaret", "Prestij», yükseltme, placet, Yağlı ev, Başbakan, vb ayrıntılı bir şekilde onlar hakkında en popüler cetvel ve değerlendirmeleri göz önünde bulundurun.

Nemlendirici serisi "Cesaret"

Bu gece ve gündüz kremi-jel seti sunar. Hafif dokusu bile uygulamayı hızlı emilimini ve derin nemlendirici sağlar. krem jel bileşenleri yağ bezleri ve dar gözenekler normalleştirir. Papatya özü , cildi yumuşatır ve rahatlatır. Gece kremi kurtarma işlemini düzenler ve cilt tonunu geliştirmek, yorgunluk belirtilerini giderir ve cilt geliştirir. satın alma öncesinde incelemek yararlı olacaktır yorumlar hangi Kozmetik "Arcadia", günlük olarak cildinize için kaliteli bakım sağlar. UV ışınlarından korur. profesyonellerin İncelemeler göre krem-jel, hassas ve karma ciltler için idealdir.

temizlik ve tonlama için Başbakan serisi

Herhangi bir makyaj için temel bir cilt yüksek kaliteli ön temizliğidir. Başbakan serisi preparatları, su ve lipid dengesini korumak kendinden iyileşmesini sağlar, hem de daha sonraki maksimum etki onlardan sonra uygulanır yoğun bakım anlamına gelir sağlarlar. hat yüz temizleme jeli temsil jöle makyaj temizleyici. Normal, hassas, kombinasyon, yağlı ve olgun ciltler için tonik ile tamamlanmaktadır. sıraları, hücre enerjisini arttırır, yumuşatıcılar ve nemlendirici bileşenler kapsar ve elastikiyet hissi verir. kozmetik bir yorumda Başbakan markası "Arcadia" dan Çamaşır yıkama sıvısı yüksek oy aldı. O, görevler ile de baş edebiliyor hoş bir koku ve tutarlılık vardır.

yüz "Prestige" için besleyici kremler serisi

ihtiyaç cilt beslenme ve kurtarma güçlendirmek için, bu aralığın en iyi ev kullanımı için uygundur. Bu gece ve gündüz kremleri kapsamaktadır. birinci listelenen shea yağı parçası, E vitamini, fitosteroller, yağ olarak buğday tohumu yağı, beta-1,3-glukan, ve koenzim Q10. krem kırışıklıkları yumuşatır ve yenilerinin oluşumunu önler. hoş kokusu, bir mat cila, hızlı ve ekonomik uygulandığında emer cilt verir Has, değerlendirme söylenir.

Laboratuvar kozmetik "Arcadia" (St. Petersburg) teklifler ve gece kremi sürümü "Prestige". buğday tohumu yağı, shea yağı, zeytin - Yağ çok sayıda içerir. nedeniyle koenzim Q10 Geliştirilmiş kolajen sentezi, deri birçok kullanım işlemlerinden sonra yumuşak ve elastik olur. krem ev kullanımı için tasarlanmıştır. Kuru ve zorlu cilt için önerilir.

Profesyonel cilt bakımı

Orijinal faiz profesyonel serisinden yüz olduğunu "Arcadia". Aralarında -, besleyici, nemlendirici ve formülleri, anti-aging. İyi geribildirim fitoöstrojenler ile maske "Arcadia Anti-age» aldı. Bu evde kullanılabilecek kırışıklıklar için çare yaşlanma karşıtı. Maske, bitki hormonları içeren bir hoş koku, büyük ambalaj vardır. Uygulama izin verilir ve göz çevresinde edilir. tahriş olmasa da prosedürü sırasında, deri kıstırma edilebilir. Daha zor bezi suyla temizlenmesi tavsiye edilir. onlar değerlendirmeleri demek ondan sonra cilt, çok yumuşak ve tıkanık olduğunu. gül yağı ile Profesyonel yüz maskesi "Arcadia" iç için değil, aynı zamanda ev kullanımı için değil sadece kurtuluş başka vasıta olacaktır. Tahriş rahatlatmak cilt hizalamak ve deride metabolik süreçleri geri üzere tasarlanmıştır.

Profesyonel soyulmalar "Arcadia"

Birçok salon kullanımı için bu araçları aşina. Kozmetik "Arcadia" (kozmetik uzmanları yorumları gibi sonuçlara bizi tanıyın) bize uygun bir maliyetle etkili bakım hizmetleri sağlayan iç pazara yönelik optimal bir fiyat-kalite oranına sahip. Bu kategoride yılında yaşa bağlı cilt değişiklikleri düzeltme nazik bir yöntem olarak tanımlanır Carrot'a kabuğu, soyma retinoik dikkat değer. Uzmanları söylüyorlar bir kişinin tazeliğini ve hatta hafif bir parlaklık kazanır sonra.

İyi yorumları kozmetik uzmanları kazandı ve gelen "genç bir cilt" anlamına gelen "Arcadia". Alfa-hidroksi asitlerin göre ürün serisi. Losyon, tonik, jel, soyma ve katalizörün farklı yüzdeler prosedürü için bileşenleridir. Aynı serinin yenileyici krem kullanmak daha sonra tavsiye edilir.

yağlı ve karma cilt bakımı için Yağlı Serisi

Çoğu zaman, yağlı cilt ve genişlemiş gözeneklerin sorun evde yönetmek çok zordur. "Arcadia" - kozmetik laboratuar (St. Petersburg), bu soruna bir çözüm sunar. aktif bileşenler (inülin ve Nimbin sebostat) ile kompleks meyve asitleri ölü deri hücrelerinin ve sebum normalleştirme nesil pul pul dökülme katkıda desteklenmiştir. Bu yağ bezlerinin açılışı nedeniyle.

serisi oluşmaktadır , yıkama için köpüren jel tonik jöle maske besspirtovoj. Onlar bakımın ana bileşenleridir. Maske ve aktif peynir altı suyu "SeboNorm" bir dizi ile tamamlanmaktadır.

kozmetik şirketi "Arcadia" araçlarının Yorumlar her özel ilaca bağlı olarak nötr olumlu değişir. ev bakımı için kozmetik cilt ihtiyaçlar doğrultusunda hareket, kendi başlarına almaya kolay olacaktır. Profesyonel güzellik uzmanları deneyim ve belli bir prosedürün özelliklerine göre, tavsiye ederiz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.