GüzellikBakım ürünleri

Yüz için Yeşil buz

erişilebilir ve kullanışlı kozmetik yüz bakımı - yeşil çay güçlü infüzyon yapılan Buz küpleri. Yeşil buz düzenli yüzünü silmek için kullanırsanız, deri yakında elastikiyet ve belirgin daralmış gözenekler olacak. Ayrıca, yağlı ve problemli ciltler için çok muhteşem. Zamanla, cilt pürüzsüz ve yumuşak bir parıltıyla yanaklar ışıltı üzerinde olur.

Buz çay "doğru" hazırlamak için Gerçek bazı hileler bilmek gerekir.

  • Bu çay maden olmalıdır hazırlayın su. Su musluktan açık bir şekilde uymuyor.
  • infüzyon çok güçlü olmalıdır
  • Prosedür iyi sabah yapılır
  • dondurucudan çay buz alarak, biraz çözülmüş let

Kontrendikasyonlar

Buz ovma, sadece fayda getirecek belirli koşullar altında sağlığa zarar verebilir. Yani bu sadece çaydan yapılan, ancak uygular, masaj buz küpleri kaçınmaya da dondurulmuş infüzyon, meyve suları, çay yaprakları ve sadece su varsa geri kalanı:

  • soğuk
  • tiroid bezi ile ilgili sorunlar. Bu durumda, yüz ve boyun, boyun silebilir sıcak tutmak
  • kış sokakta
  • Ciddi seviyedeki su kaybı ve cilt tahrişi
  • kuvvetle işaretlenmiş damar filenin Yüzünde

Reçete tonik buz

İki yemek kaşığı çay yaprakları kaynar su 150 gram almak ve kapak beş dakika boyunca kapalı altında ısrar dökün. Yapraklar iyi drene edilir ve infüzyon tülbentten filtre edilir. Soğuduktan sonra, dondurucuda buz kalıpları içine döküldü. Yeşil buz hazır!

Bu infüzyon dondurmak için sadece kullanılabilir. ıslak pamuk kozmetik sürücüler ve sonra buzluğa soğuk ise, bunlar göz kapaklarının üzerine kompres olarak kullanılabilir. Bu göz altı torbaları ve koyu halkaları sizi kurtaracak.

Siyah çayın Ledoterapiya

taze ve güzel yüze tutmak için, sadece buz yeşil çay kullanılmaz. Bu amaçla, uygun bir dekoksiyonlar ve tıbbi ve aromatik otlar infüzyonları. Örneğin ders siyah çay, maydanoz ve papatya olduğunu.

Düz maydanoz, her gün yiyecek eklemek için tereddüt etmedi, gençleştirici etkiye sahiptir. Ayrıca cildi beyazlatmak ve ince kırışıklıkları düzeltmek için yardımcı olacaktır. Ama tam tersine siyah çay, yanaklarınıza hafif floş verecektir. Ama Daisy, pullu cilt iltihaplı zaman vazgeçilmezdir.

Eğer buz ile yüz, boyun ve dekolte ovuşturdu sonra, dursun cildi kurumaya. Daha sonra kozmetik disk ya da kuru bir bezle yüz silme. dairesel bir hareket içinde, yavaşça masaj. Ancak o zaman favori gündüz kremi uygulayın.

Buz masajı başarısının sırrı nedir?

Soğuk ciltte çok yararlı etki olması. cilt hücrelerindeki etkisi altında aktif olarak süreci alışverişinde başlar. Ve bu da, kırışıklıkları azaltır ve yüze daha sağlıklı ve genç bir görünüm veren şişliği azaltır. Ve çay, özellikle yeşil olarak, güçlü bir antioksidan etkiye önemli ölçüde geliştirilmiş soğuk etkisi vardır. Buna ek olarak, yeşil çay antienflamatuar ve antimikrobiyal etkileri ile tanınır. Ve bu iltihap ve akne her türlü mücadelede yardımcı olur. Yani çay içmek ve güzel olmak! Çok sevdiğin bir karar yoksa çayın çeşitli veya kahve, daha sonra Organo Altın Şirketi değerlendirmeleri bak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.